Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawiacie Messiego ? jako ofensywny pomocnik(wtedy liczy się pracowitość, atrybut, który ma najsłabszy) czy jako skrzydłowy ? mógłby odpowiedzieć ktoś kto gra lub grał wiele sezonów Barca, ciekawi mnie to gdzie lepiej gra:)

 

Tak więc jeśli chodzi o mnie to ja zapewne jestem wyjątkowy bo ja nie ustawiłem go na żadnej z pozycji które wymieniłeś. Otóż u mnie Messi gra na napadzie z racji tego że jest strasznie bramkostrzelny, szybki, i bardzo dobrze technicznie wyszkolony. A dlatego na napadzie że ja gram moją sprawdzoną od kilku lat bardzo ofensywną taktyką 4-3-3 i w początkowych sezonach potrzebowałem klasowego napastnika więc trenowałem mu pozycje wysuniętego napastnika. I od 2 sezonu był Messi moim podstawowym najlepszym napastnikiem, do czasu gdy nie pojawił mi się newgen Knauma Babakar, który jest po prostu niesamowity. Gram w FMy od FM 2005 ale tak bramkostrzelnego napastnika (newgena) jeszcze nie widziałem. Ale jeśli chodzi o radę to proponuje ci Messiego ustawić na jednej z flanek ja bardziej polecam prawą ponieważ wiem z doświadczenia że ona bardzo lubi schodzić do środka i z prawej flanki o wiele lepiej będzie mu to pasowało. Podsumowując ja polecam Prawy pomocnik. Chyba że chcesz zastosować go jako napastnika tak jak ja,ale z tych dwóch twoich propozycji proponuje prawą flanke. Pozdrawiam Tynek

 

 

Poslij screena tego newgena

Odnośnik do komentarza

Czy komuś podobnei jak mnie często pojawiaja się 'crash dumps' po kilkju sezonach gry? Na początku zawsze jest ok, po 4-5 sezonach zaczynają się pojawiać bardzo czesto.

 

Wie ktos jak to rozwiazac?

 

Próbowałeś patche wgrywać ? Jeśli nie spróbuj :)

Odnośnik do komentarza

Czy wiecie czym może być spowodowane że mimo że skórka została wrzucona do folderu skins to w grze nie można jej wybrać bo jej niema ?

Sprawdź czy skórka nie jest w podwójnym folderze czyli np. skórka x/skórka x/pliki skórki.

 

Pomyślałem o tym. Masz jakiś inny pomysł ?

Odnośnik do komentarza

Jest taka możliwość żeby sprawdzić jakie statystyki nasz zespół miał w tym i poprzednich sezonach mam na myśli tutaj bramki kartki. Takie coś jak mamy na stronie domowej Statystyki zespołu można takie coś przejrzeć z poprzednich sezonów ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...