Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakakolwiek z poprzednich lat ?

 

Nie mam pojęcia czy takie coś istnieje ale raczej nie. W każdym razie jak bardzo ci zależy to możesz ściągnąć sobie starszego FMa (np. Football Manager 2005) i tam masz zespoły w składach z przed 6 lat więc i tak dużo. Pamiętam jak jeszcze zaczynałem przygodę z FMem to w FM 2005 jak jeszcze Alan Shearer cisnął w Man Utd normalnie masakra :) Słyszałem że ludzie udostępniają swoje sevy i możesz sobie zacząć gre np. od 2020 roku ale o czymś takim jak mówisz żeby wstecz to raczej jestem pewien na 100% że niema. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A jest jakakolwiek z poprzednich lat ?

 

Nie mam pojęcia czy takie coś istnieje ale raczej nie. W każdym razie jak bardzo ci zależy to możesz ściągnąć sobie starszego FMa (np. Football Manager 2005) i tam masz zespoły w składach z przed 6 lat więc i tak dużo. Pamiętam jak jeszcze zaczynałem przygodę z FMem to w FM 2005 jak jeszcze Alan Shearer cisnął w Man Utd normalnie masakra :) Słyszałem że ludzie udostępniają swoje sevy i możesz sobie zacząć gre np. od 2020 roku ale o czymś takim jak mówisz żeby wstecz to raczej jestem pewien na 100% że niema. Pozdrawiam

 

Chciałeś napisać, że może sobie kupić chyba,a nie ściągnąć. :> Piractwo nie jest tolerowane na tym forum .

Odnośnik do komentarza

Witam, mam dziwny problem od jakiegos czasu mianowicie nie umie wybrać skladu.

Jak zaznaczam samych bramkarzy i wybiore 1 oraz na rezerwowego następnie jak przejde na obrońców to wtedy mi znikają wybrani bramkarze, ten sam problem jest z taktyka gdyz ona wraca mi do standartowej 4-4-2. Tak samon sie dzieję gdy chcę zeby mi wybrał skład np asystent. Mecz się rozegra jeżeli wyjadę na urlop oczywiscie zawodnicy zostają wybrani przez asystenta i taktyka jest sdantartowa 4-4-2

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9fc01ae852541dc6.html

 

tu zdjecie jest jak ktos zainteresowany

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A jest jakakolwiek z poprzednich lat ?

 

Nie mam pojęcia czy takie coś istnieje ale raczej nie. W każdym razie jak bardzo ci zależy to możesz ściągnąć sobie starszego FMa (np. Football Manager 2005) i tam masz zespoły w składach z przed 6 lat więc i tak dużo. Pamiętam jak jeszcze zaczynałem przygodę z FMem to w FM 2005 jak jeszcze Alan Shearer cisnął w Man Utd normalnie masakra :) Słyszałem że ludzie udostępniają swoje sevy i możesz sobie zacząć gre np. od 2020 roku ale o czymś takim jak mówisz żeby wstecz to raczej jestem pewien na 100% że niema. Pozdrawiam

 

Chciałeś napisać, że może sobie kupić chyba,a nie ściągnąć. :> Piractwo nie jest tolerowane na tym forum .

 

Oczywiście że kupić :) Tak się zapędziłem ja osobiście poważam oryginały bo można później cisnąc w różnych grach w tryb MP :)

 

Witam, mam dziwny problem od jakiegos czasu mianowicie nie umie wybrać skladu.

Jak zaznaczam samych bramkarzy i wybiore 1 oraz na rezerwowego następnie jak przejde na obrońców to wtedy mi znikają wybrani bramkarze, ten sam problem jest z taktyka gdyz ona wraca mi do standartowej 4-4-2. Tak samon sie dzieję gdy chcę zeby mi wybrał skład np asystent. Mecz się rozegra jeżeli wyjadę na urlop oczywiscie zawodnicy zostają wybrani przez asystenta i taktyka jest sdantartowa 4-4-2

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9fc01ae852541dc6.html

 

tu zdjecie jest jak ktos zainteresowany

 

Pozdrawiam

 

Ale masz pakę jak na 2012 rok. Nie oszukujesz czasami ? Naymara za ile wyjąłeś ? A wracając do pytania to próbowałeś może wgrywać patche może one naprawią ten błąd. Ja tam osobiście jak długo nie moge sobie poradzić z jakimś problemem to robie reinstala i już. Ale spróbuj z tymi patchami jeśli nie próbowałeś :)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Ma krótkie pytanie, czy w FM 11 jest mozliwość grania każdą reprezentacją jaką się chce???

Pamiętam, że w poprzedniej wersji był plik, który odblokowywał możliwość grania reprezentacjami, a jak jest teraz ??, czy ktoś się może orientuje???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Można jakoś zmienić w ustawieniach, żeby w późniejszych latach w lidze hiszpańskiej nie trzeba było zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy ? ( tak jak jest w początkowych sezonach )

 

 

:) Wie ktoś z Was jaki był poster XXL w Giga Sport w styczniu (oprócz 1 części składu FCB)? ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Ma krótkie pytanie, czy w FM 11 jest mozliwość grania każdą reprezentacją jaką się chce???

Pamiętam, że w poprzedniej wersji był plik, który odblokowywał możliwość grania reprezentacjami, a jak jest teraz ??, czy ktoś się może orientuje???

 

Pozdrawiam

 

Jak najbardziej możesz grać reprezentacjami :) Nie wydaję mi się żeby w FM 10 było to jakoś zablokowane, ja grałem bez zmieniania jakiś plików. A jaką konkretnie byś chciał grać ?

Odnośnik do komentarza

Można jakoś zmienić w ustawieniach, żeby w późniejszych latach w lidze hiszpańskiej nie trzeba było zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy ? ( tak jak jest w początkowych sezonach )

 

 

:) Wie ktoś z Was jaki był poster XXL w Giga Sport w styczniu (oprócz 1 części składu FCB)? ;)

 

Przecież nie trzeba zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy :o Sam gram Barcą i nie trzeba zgłaszać 3 bramkarzy od samego początku :) W reprezentacjach owszem na mecze co najmniej 3 bramkarzy ale w lidze hiszpańskiej pierwsze słyszę :)

Odnośnik do komentarza

Można jakoś zmienić w ustawieniach, żeby w późniejszych latach w lidze hiszpańskiej nie trzeba było zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy ? ( tak jak jest w początkowych sezonach )

 

 

:) Wie ktoś z Was jaki był poster XXL w Giga Sport w styczniu (oprócz 1 części składu FCB)? ;)

 

Przecież nie trzeba zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy :o Sam gram Barcą i nie trzeba zgłaszać 3 bramkarzy od samego początku :) W reprezentacjach owszem na mecze co najmniej 3 bramkarzy ale w lidze hiszpańskiej pierwsze słyszę :)

 

Po kilku sezonach trzeba 3 na pewno już w sezonie 2014/2015 a może i wcześniej

Odnośnik do komentarza
Napisano wczoraj, 22:47

 

Użytkownik socio dnia 16 February 2011, 18:02 napisał

Witam,

Mam pewien problem. Zacząłem nowy sezon, zagrałem dwa mecze towarzyskie. Chcąc zacząć kolejny mecz, klikam na zgłoś zespół (widok z taktyką się pojawia) klikam graj mecz i...nie przechodzi do meczu tylko dalej pokazuje mi taktykę. Wszystkie wiadomości przeczytane więc nie tutaj leży problem. Chyba Możecie coś poradzić?

 

 

Po zapisaniu gry restarcie kompa i ponownym odpaleniu gry nadal ten problem ?

I właśnie tutaj jest problem bo czasami owszem restart pomaga ale czasami nie. Poza tym chyba nie na tym gra polega aby co chwilę restart robić. Czyżby jakieś niedociągnięcie producentów??

Może jakaś łatka z tego forum pomoże...

Odnośnik do komentarza

Można jakoś zmienić w ustawieniach, żeby w późniejszych latach w lidze hiszpańskiej nie trzeba było zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy ? ( tak jak jest w początkowych sezonach )

 

 

:) Wie ktoś z Was jaki był poster XXL w Giga Sport w styczniu (oprócz 1 części składu FCB)? ;)

 

Przecież nie trzeba zgłaszać przymusowo 3 bramkarzy :o Sam gram Barcą i nie trzeba zgłaszać 3 bramkarzy od samego początku :) W reprezentacjach owszem na mecze co najmniej 3 bramkarzy ale w lidze hiszpańskiej pierwsze słyszę :)

 

Po kilku sezonach trzeba 3 na pewno już w sezonie 2014/2015 a może i wcześniej

 

Jakim klubem grasz ??

 

 

Napisano wczoraj, 22:47

 

Użytkownik socio dnia 16 February 2011, 18:02 napisał

Witam,

Mam pewien problem. Zacząłem nowy sezon, zagrałem dwa mecze towarzyskie. Chcąc zacząć kolejny mecz, klikam na zgłoś zespół (widok z taktyką się pojawia) klikam graj mecz i...nie przechodzi do meczu tylko dalej pokazuje mi taktykę. Wszystkie wiadomości przeczytane więc nie tutaj leży problem. Chyba Możecie coś poradzić?

 

 

Po zapisaniu gry restarcie kompa i ponownym odpaleniu gry nadal ten problem ?

I właśnie tutaj jest problem bo czasami owszem restart pomaga ale czasami nie. Poza tym chyba nie na tym gra polega aby co chwilę restart robić. Czyżby jakieś niedociągnięcie producentów??

Może jakaś łatka z tego forum pomoże...

 

Spróbuj zainstalować najnowszego patcha mam nadzieje że pomoże. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z napadziorem. Andy Carroll bo tak sie ów nazywa, przyszedl do Leeds i w 16 meczach zdobyl zawrotna ilosc 2 (slownie dwoch) bramek. Ustawilem mu funkcje odgrywajacy-atak i jak na ta pozycje statystyki ma przyzwoite (gra glowa 17, sila 19, skocznosc 18, wykanczanie akcji 15). Gram ustawieniem bez skrzydlowych, moze to byc przyczyna, ale jednak bez przesady... Macie jakies pomysly jak zwiekszyc jego skutecznosc?:)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Ma krótkie pytanie, czy w FM 11 jest mozliwość grania każdą reprezentacją jaką się chce???

Pamiętam, że w poprzedniej wersji był plik, który odblokowywał możliwość grania reprezentacjami, a jak jest teraz ??, czy ktoś się może orientuje???

 

Pozdrawiam

 

Jak najbardziej możesz grać reprezentacjami :) Nie wydaję mi się żeby w FM 10 było to jakoś zablokowane, ja grałem bez zmieniania jakiś plików. A jaką konkretnie byś chciał grać ?

Hej może mi się wersje fm pomylily może to była 09, bądź 08 nie jestem pewien.

Wiesz pytam, gdyż gram w uaktualnienie, gdzie możemy grać w 4 lidze, i tak sobie po sezonie awansowałem do 3 ligi i przyszła możliwość zagrania reprezentacją Salwadoru, no ale niestety nigdzie nie ma możliwości aby wysłać aplikację na objęcie posady. Dlatego nie wiem o co chodzi??:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...