Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z grą. Mianowicię gdy chcę zrobić taktykę, nie wczytują się ustawienia drużynowe, tylko resetuja do wartości starej taktyki, tak samo ustawienia stałych fragmentów mi się resetuja. Wiem, ze jest to znany błąd po tej ostatniej łatce zwłaszcza ale chciałem się dowiedzieć czy ktos jeszcze tak ma/nie ma. Jeżeli nie znajde na to roziwązania to wracam do FM10. Wiele najróżniejszych błędów mogę zaakceptować ale nie skaszaniony panel taktyczny w menadzeże piłkarskim :/ Najgorsze jest jednak to że ludzie z SI o tym wiedzą i nie zamierzają wydawać łatki wcześniej niż luty//marzec.

Odnośnik do komentarza

Trzeba zapisać ustawienia jako nową taktykę i potem ponownie ja wybrać. Wtedy będziesz już miał swoje ustawienia. Stałe fragmenty zrób kreatorem, to samo menu co taktyki, po wykonaniu od razu się zapamiętują. Nie zapomnij wybrać zawodników ze swojego składu do wykonywania według ich umiejętności. Raz wybrałem bramkarza na wykonawcę wolnych i strzelił tak gola :D

Odnośnik do komentarza

czy macie przetestowana jakas dobra taktyke 4-3-3 bez skrzydlowych, z 3 napastnikami? W Podbeskidziu mam kiepsko na skrzydlach za to kupe napastnikow i chetnie zmienilbym na jakas bramkostrzelna, sprawdzona 433. Gram na 11.2.

Odnośnik do komentarza

Jest mecz, zawodnik gra przyzwoicie, 6.8-7.2 nie wyroznia sie na minus w stosunku do innych a w motywacji ma albo 'nie daje z siebie wszystkiego' albo 'wyglada na znudzonego' - zmieniacie takiego od razu czy raczej zmieniacie na podstawie oceny a nie motywacji?

Chociaz obroncow co mi 'graja nerwowo' to wole zmienic z miejsca :)

Odnośnik do komentarza

czy macie przetestowana jakas dobra taktyke 4-3-3 bez skrzydlowych, z 3 napastnikami? W Podbeskidziu mam kiepsko na skrzydlach za to kupe napastnikow i chetnie zmienilbym na jakas bramkostrzelna, sprawdzona 433. Gram na 11.2.

Ja taką gram cały czas. Jest dobra. Była pisana pod 2010, ale na patchu 11.2.1 dobrze się sprawuje.

Pink Panter Redux v3

Odnośnik do komentarza

Panowie powtórzę nurtujące mnie pytanie. Kim zagrać ?

 

Nie chcę się szybko nudzić i chcę grać średniakiem. Chcę np móc przejść w miarę możliwości do mocniejszej ligi.

 

 

Osobiście sądzę, że to trudne pytanie i każdy musi znaleźć sam odpowiedź. Ja szukałem parę lat odpowiedniego zespołu, a i tak do końca nigdy nie jestem przekonany czy zaczynam rozgrywkę odpowiednim klubem i z odpowiednimi ligami...

Odnośnik do komentarza

@tomfle

Zrobiłem to i przez kilka meczy dzialało, ale potem znowu zaczęło się psuć. Zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Jak przegrywam to crash dumpa nie ma ; gdy koło 70 minuty wygrywam to crash dump sie pojawia. To jakaś klątwa :(. Może ktoś jeszcze wie jak temu zaradzić na dobre? Pozdro i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza

Ja załadowałem 2 ligi polskie, 2 angielskie, holenderska, niemiecka, włoską i hiszpańską. Rozpocząłem grę w naszej Ekstraklasie, po 9 sezonach przeniosłem się do Ajaxu. Później zamierzam skoczyć do kolejno:

-niemieckiej

-włoskiej

-hiszpańskiej

-angielskiej

 

W każdej z nich chcę zrobić majstra i pobić rekord w liczbie pkt w tabeli.

W 8 sezonie(Wisła) zdobyłem komplet 30 zwycięstw z bilansem bramek 133-15.

Ajaxem 1 sezon,przejąłem zespół po 4 kolejce(1z2r1p) mimo to udało mi się zdobyć 90pkt i ów rekord pobić. Bilans to :103-21. Pogram jeszcze ze 3 sezony, spróbuje wyśrubować i spadam do Niemieckiej. I tak w kółko...

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0c914de53b667b4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/608e2ddeb0298a3a.html

 

 

Zobaczcie jako kto jest lansowany...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/021cbe6eed64d1d6.html

Odnośnik do komentarza

Ja załadowałem 2 ligi polskie, 2 angielskie, holenderska, niemiecka, włoską i hiszpańską. Rozpocząłem grę w naszej Ekstraklasie, po 9 sezonach przeniosłem się do Ajaxu. Później zamierzam skoczyć do kolejno:

-niemieckiej

-włoskiej

-hiszpańskiej

-angielskiej

 

W każdej z nich chcę zrobić majstra i pobić rekord w liczbie pkt w tabeli.

W 8 sezonie(Wisła) zdobyłem komplet 30 zwycięstw z bilansem bramek 133-15.

Ajaxem 1 sezon,przejąłem zespół po 4 kolejce(1z2r1p) mimo to udało mi się zdobyć 90pkt i ów rekord pobić. Bilans to :103-21. Pogram jeszcze ze 3 sezony, spróbuje wyśrubować i spadam do Niemieckiej. I tak w kółko...

 

 

 

 

No jak ma się w składzie Messiego, Kake itp No to się ma fajne wyniki.

 

Jakiego FMRTE Używałeś?

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich:) jestem fanem fm wiec z niecierpliwoscia czekalem na tego nowego po serii prob nowych latkach udalo sie wreszcie zrobic gre ktora jest bardzo dobra jestem fanem brazylii wiec rozpoczalem gre liga brazylijska gdzie wybralem klub fc sao paulo niestety gra sie nim ciezko dlatego ze zarzad ma wysokie aspiracje i nawet bycie na pierwszym miejscu nie gwarantuje posady jest to smieszne ale prawdziwe pierwszy sezon wiec udalo sie dokonczyc na raty szkoda poniewaz po wygraniu ostatniego meczu bedac na pierwszym miejscu zostalem zwolniony co ciekawe najlepszy snajper to byl obronca MIRANDA 25l gosc z reszta niesamowity 22 bramki to wynik wysmienity gram systemem 4-1-1-2-2 taktyka sie sprawdza wiec mimo ze jest ciezko to jakos idzie obylem sie z tym ze pierwsze zezony sa ciezkie i nalezy grac jednak defensywnie majac do dyspozycji 0E na transfery i srednich zawodnikow i ambitny zarzad ciezko idzie o wyniki tak wiec przez pierwsze sezony nici z transferow a talentow jest bardzo duzo wybor na wszystkich pozycjach szkoda ze nie mam pieniedzy :)jedna z moich ulubionych lig a jeszcze w niej tak ciezko musze jakos przejsc te pierwsze dwa sezony a pozniej zaczynam budowac druzyne na potege :)jezeli mnie nie zamkna stadionu :) tak czy inaczej gra ciekawa mocno "polatana" + zmienna reputacja ligi rozmowy w szerszym zakresie trening scouting - kontrakty bramnkarze duzo puszonych goli w stosunku do czystego konta kartki transfery to jest temat szeroki pamietam ze kiedys kupilem bramkarze 16 lat argentyna za bagatela okolo 15 mln euro i gosc chcial kontrakt n apozomie 30 tys E tygodniowo Powiem tak jest mnostwo talentow dobrych zawodnikow ale ciagnac tych najlepszych jest ciezko a wrecz nie mozliwe trzeba miec duzo E zeby kupic juniora poniewaz zawodnicy po 20 roku zycia sa bardzo drodzy podsumowujac liczy sie swoj klub i swoi wychowankowie

Odnośnik do komentarza

W końcu w okresie świątecznym znalazłem czas, aby pograć trochę w nowego FM`a i trzeba przyznać, że gra w końcu spełnia moje oczekiwania, zawodnicy nie zachowują się dziwnie i wykonują moje polecania - wielki plus dla twórców.

 

Faktycznie coś jest z tymi kartkami, bo też dostaje ich masę mimo, że gram delikatnie i raczej, to mój zespół prowadzi grę. Widocznie będzie trzeba czekać do kolejnego patcha, ale i tak gra jest świetna ;)

Odnośnik do komentarza

Ja załadowałem 2 ligi polskie, 2 angielskie, holenderska, niemiecka, włoską i hiszpańską. Rozpocząłem grę w naszej Ekstraklasie, po 9 sezonach przeniosłem się do Ajaxu. Później zamierzam skoczyć do kolejno:

-niemieckiej

-włoskiej

-hiszpańskiej

-angielskiej

 

W każdej z nich chcę zrobić majstra i pobić rekord w liczbie pkt w tabeli.

W 8 sezonie(Wisła) zdobyłem komplet 30 zwycięstw z bilansem bramek 133-15.

Ajaxem 1 sezon,przejąłem zespół po 4 kolejce(1z2r1p) mimo to udało mi się zdobyć 90pkt i ów rekord pobić. Bilans to :103-21. Pogram jeszcze ze 3 sezony, spróbuje wyśrubować i spadam do Niemieckiej. I tak w kółko...

 

 

 

 

No jak ma się w składzie Messiego, Kake itp No to się ma fajne wyniki.

 

Jakiego FMRTE Używałeś?

 

 

Może wytykając komuś oszustwo należałoby się zastanowić, co robisz źle skoro takich wyników nie osiągasz. Muszę cię zmartwić przyjacielu... Gram na takiej wersji gry, która nie pozwala na używanie FMRTE.90cdc05826c100bdm.jpg A przynajmniej mi się nie udało takiego znaleźć. Nie mam i nigdy nie miałem w składzie tych piłkarzy, o których mówisz, ale miałem inny atut. W każdym okienku około 20 minut poświęcałem na przejrzenie kadr zespołów z afryki, ameryki i bałkanów. Dzięki czemu grali u mnie piłkarze lansowani jako (Naldo, Thiago Silva, Slaven Bilić czy chociażby Ivica Olić). Jak widać na podanym przeze mnie wcześniej screenie znalazłem kolejnego super piłkarza. Nowy Alfredo di Stefano. Właśnie tacy piłkarze pozwolą mi osiągnąć każdy wyznaczony cel. Sukces o którym wczesniej pisałem ( komplet zwycięstw z Wisłą) zrobiłem dopiero w 8 sezonie, który notabene rozegrałem ciurkiem, wlepiając wzrok w to co potrafi mój zespół. 8 sezon, ta sama taktyka, od 4 sezonow niemal ta sama kadra, wzmocniona skonfliktowanym z każdym Balotellim (tak Balotellim), pewnym Fabiańskim, oraz świetnym Witselem zmiatał przeciwników w pył nie pytając o drogę. Miałem też pewnego snajpera, ściągniętego za dwie i pół bańki z argentyny który strzelił w 29 spotkania 44 bramki i zanotował 17 asyst. Czy się chwale? Tak chwale się, bo uważam, że taki sezon to coś pięknego i raczej go nie powtórzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...