Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Ostatnimi czasy sledze forum sortitoutsi i znalazlem taki oto watek http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/47464-3d-kits-for-fm2011/.

3D kits podczas obserwowaniu meczu w 3D. Na zdjeciach wyglada to niesamowicie, niestety grono ktore moze pobrac ten plik (ciage aktualizowany) jest waskie. Napisalem prywatna wiadomosc do autora, niestety jak mozecie sie domyslec, nic to nie dalo. Czy ktos z Was posiada ten dodatek? Jezeli tak to prosze dajcie znac na PW.

 

Pozdro600

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanie :) nigdy nie grałem w FM'a słabą drużyną czyt. 1 liga polska , zawsze grywałem moim Interem lub innymi mocnymi drużynami , możecie mi dać jakieś porady jakich taktyk używać do gry tymi słabymi drużynami itd.

 

bo np. mam asystenta i jednego trenera a budżet płacowy pozwala mi na zatrudnienie 1 trenera xD ( budżet płacowy 27 tyś. ) , granie słabymi to całkiem inna gra , za bardzo nie wiem kogo się pozbyć ew. sprzedać , na co zwracać uwagę itd.

Odnośnik do komentarza

ja w takim wypadku, czesto sprowadzam do klubu zawodników z wolnego transferu z egzotycznych krajów :-)

 

co do trenerów to nic nie poradzisz, bo ja Lechem w pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo Polski, teraz w drugim sezonie awansowałem do Grupy LM i wciąż nie moge zatrudnić nowego trenera :/ i juniorki z takim Andrzejem Juskowiakiem to za bardzo sie nie wyszkolą...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, ale nie za bardzo wiem jak dokładnie Wam opisać moj problem:) Otóż mam fajnego skina, w ciemnych ''klimatach'', ze tak sie wyraże, tak jak lubie, problem jest taki, ze podczas ustalania taktyki, gdy nacisne na jakiegoś zawodnika to przez ciemne barwy tego skina nie widać podswietlonych najwazniejszych atrybutow dla danej pozycji, typu dla napastnika wykonczenie akcji itp itd Jest na to jakiś sposób ? Podejrzewam, ze dla wielu głupie pytanie, ale trapi mnie ten szczególik

Odnośnik do komentarza

rzuty karne to rzuty karne, czyli jak dany GK wykonuje jedenastki

 

a atrybut obrony rzutów karnych jest ukryty

 

Nie ma atrybutu ,,Obrona rzutów karnych'', SI kiedys wyraźnie to stwierdziło - za obronę decyduje Chwytanie, Refleks, Skoczność, Zwinność, Opanowanie ... Wszystko po trochu, i za inny element obrony.

Odnośnik do komentarza

Gram Lechem i dopóki grają dobrze to wszystko idzie ok, jak zaczynają przegrywać to jest masakra. Wszyscy niezadowoleni, nie mogę w ogóle ich wyciągnąć z dołka :/ różne taktyki, rozmowy i nic :/ finalnym wydarzeniem jest to że mnie zwolnią :/ nie wiem czy ten FM jest taki trudny czy ja już naprawdę kiepsko prowadzę zespół.

Odnośnik do komentarza

poszukuje koszulek do nizszych lig polskich, jesli macie jakies namiary bede wdzieczny

 

i mam pytanie dlaczego puchar polski grajac na dodatku z cmrev dodam ze gram stala rzeszow, pojawia sie dopiero w 3 sezonie?

 

bo grasz na dodatki z cmrev

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Gram Lechem i dopóki grają dobrze to wszystko idzie ok, jak zaczynają przegrywać to jest masakra. Wszyscy niezadowoleni, nie mogę w ogóle ich wyciągnąć z dołka :/ różne taktyki, rozmowy i nic :/ finalnym wydarzeniem jest to że mnie zwolnią :/ nie wiem czy ten FM jest taki trudny czy ja już naprawdę kiepsko prowadzę zespół.

 

 

No widzisz tak jak w realu :P

 

Kurdę u was też w Polskiej lidze zespoły praktycznie nie przeprowadzają drogich transferów? Ja wydaje co sezon prawie 5 milionów funtów na wzmocnienia a Wisła i Legia to głownie na zasadzie wolnych transferów chyba najwięcej 500tys funtów wydali na jednego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Kolejny mecz, ponad 20 strzałów i 0 bramek.

 

Kopenhaga w meczu z Barceloną też oddała koło 20 strzałów na bramkę a wynik jaki był każdy wie. Jak nie wierzysz to se sprawdź na stronie UEFA.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

To się zdarza raz na jakiś czas, a u mnie bardzo często. Żałuje, że kupiłem oryginał. Strata kasy.

 

Średnio na mecz drużyna oddaje około 20 strzałów z czego rzadko połowa jest celna a wpada 0-3 bramek. Zobacz sobie statystyki prawdziwych meczów i wtedy się wypowiedź. Ewentualnie twoim kopaczom brakuje koncentracji i marnują setki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...