Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Błędy zauważone przeze mnie (gram Lechem):

 

- sprowadzenie kogoś do średniego klubu z budżetem transferowym 850tys funtów graniczy z cudem, wcześniej za te pieniądze szło sprowadzić 2-3 solidnych zawodników. Wielki minus dla gry

 

- 3 zmiany w przerwie = kontuzja jakiegoś zawodnika.

 

- Gole z karnych nie padają mimo że zawodnik ma dobry atrybut wykonywania rzutów karnych.

 

- Za dużo żółtych kartek.

 

Odnośnie kondycji przy normalnym tempie nie dają rady zawodnicy z niską wytrzymałością. Zawodnicy którzy mają wytrzymałość powyżej 13 po meczu kondycja wynosi około 80% i do następnego meczu się odnawia wiec nie jest źle.

 

Edit:

 

W poprzednich wersjach było tak że jeśli przechodziłeś do nowego klubu to nie było problemu z obustronnym rozwiązaniem kontraktu np z asystentem nie rozumiem czemu z tego zrezygnowano :(

Odnośnik do komentarza

Błędy zauważone przeze mnie (gram Lechem):

 

- sprowadzenie kogoś do średniego klubu z budżetem transferowym 850tys funtów graniczy z cudem, wcześniej za te pieniądze szło sprowadzić 2-3 solidnych zawodników. Wielki minus dla gry

 

- 3 zmiany w przerwie = kontuzja jakiegoś zawodnika.

 

- Gole z karnych nie padają mimo że zawodnik ma dobry atrybut wykonywania rzutów karnych.

 

- Za dużo żółtych kartek.

 

Odnośnie kondycji przy normalnym tempie nie dają rady zawodnicy z niską wytrzymałością. Zawodnicy którzy mają wytrzymałość powyżej 13 po meczu kondycja wynosi około 80% i do następnego meczu się odnawia wiec nie jest źle.

 

Edit:

 

W poprzednich wersjach było tak że jeśli przechodziłeś do nowego klubu to nie było problemu z obustronnym rozwiązaniem kontraktu np z asystentem nie rozumiem czemu z tego zrezygnowano :(

 

Ja sie tutaj nis zgodze.Zmiana 3 zawodnikow wcale nie skutkuje kontuzja.

 

Jesli chodzi o karne to ja ic w sezonie mialem okolo 12 i dwa razy zawodnicy spudlowali.

 

Kartek zoltych jest zdecydowanie za duzo.

 

Natomiast jesli chodzi kondycje to masz na mysli wspolczynnik wytrzymalosci?

Odnośnik do komentarza

W 7 meczach miałem 7 czerwonych kartek. Z czego rekordową dostałem w 23 minucie. PRzecież to się grać nie da.

 

 

 

To ja nie wiem, moze masz cos z odbiorem ustawione nie tak.Ja ŁKSem rozegralem 33 spotkania (jedno do konca senzonu) + wygralem puchar polski i nie dostalem ani jednej czerwonej kartki.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Dawno, dawno nie grałem w fm'a i postanowiłem sięgnąć po fm'a 2011. I mam troszku dziwne pyt. gdzie moge znależć moja Liste Życzeń ?:P Nigdzie w Centrum TRansferowe nie moge Jej znalezc, proboje Przefiltrowac, nic, nic...

 

Nie ściągaj tylko kupuj!

Menedżer->Szukaj->Lista życzeń

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie - co zrobić, żeby wyeliminować zawieszenia francuskich piłkarzy na "1 mecz międzynarodowy" (w rzeczywistości zawieszeni są na wszystkie mecze i nie można z nich korzystać...)?

 

Widziałem, że na CMRev pojawiła się jakaś łatka do tego, ale czy można ją "zaaplikować" po rozpoczęciu jakiejś gry? Jeśli nie, to kiedy zejdzie piłkarzom ten status? Rozpocząłem akurat sezon w Arsenalu i nie mogę skorzystać z 4 czy 5 podstawowych piłkarzy ;/

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś problem z Crash Dumps? Ja to miałem w FM10, a teraz w FM11... Zanim zdążyłem zagrać pierwszy mecz to mi go wywaliło i ofc ciach, pulpit.

 

Naprawdę im dalej tym gorzej z tym FM. I weź tu płać tyle co rok. Aczkolwiek problem być może tkwi w moim kompie (ale lubię pomarudzić na wszystko) z tym, że nigdzie nie udało mi się znaleźć rozwiązania co jest lekko wkurwajajające.

Odnośnik do komentarza

Podbijam wcześniej zadane pytanie. Podczas włączania FM'a, ekran loading/wczytywanie mam przez jakieś 10-15 minut. To nie jest normalne, to samo przy zmianie skina. Coś chyba nie tak z grafiką. Komputer mam bardzo dobry. Druga sprawa to crush dumps, też mnie wywaliło już kilka razy. Jakie mogą być przyczyny?

Odnośnik do komentarza

W 7 meczach miałem 7 czerwonych kartek. Z czego rekordową dostałem w 23 minucie. PRzecież to się grać nie da.

 

 

 

To ja nie wiem, moze masz cos z odbiorem ustawione nie tak.Ja ŁKSem rozegralem 33 spotkania (jedno do konca senzonu) + wygralem puchar polski i nie dostalem ani jednej czerwonej kartki.

Odbiór mam na domyślnym. Może to błąd w lidze hiszpańskiej. Ma ktoś taki problem w innych ligach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...