Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co biorę tylko zawodników z wolnych transferów i działa ok. Co do przegranych to nic dziwnego, jeżeli dałeś im nową taksę i nowych zawodników, to dwa miechy masz z głowy, przerżną a remis to sukces będzie. Potem się poprawi :)

Znalazłem kolejny błąd. Jeżeli dam, że asystent prowadzi rozmowy, to po przerwie i po meczu już ich nie poprowadzi.

Odnośnik do komentarza

zacząłem grę PSG, kilka uwag ode mnie:

 

gra chyba chodzi, ładuje się szybciej niż poprzednio, ale może to wynik mniejszej bazy danych bez wątpienia chyba zresztą, ale sam mecz znaczy jego płynność to kpina z ludzi, rozumiem że grafika jest lepsza ale ludzie z SI przecież to nie jest grafika rodem z nowych ekstra wypasionych grier pod względem graficznym tylko początek XXI wieku. Mam nadzieję, że pełna wersja poprawi się, bo niestety będę albo musiał grać w dobrą 10, albo grać w 2D a od tego się odzwyczaiłem już. Moja konfiguracja kompa:

AMD Athlon 2600+ XP

1,25 GB ramu

GeForce 7300 GT 128 mb ddr 3

 

dalej, jak dla mnie przynajmniej irytujące jest, że jak agent ci poleca jego zawodnika, to w tytule nie ma odnosnika do tego zawodnika, tylko odnośnik do statystyk (?) agenta, co mnie brzydko mówiąc ch.j interesuje, bo chcę zobaczyć statsy zawodnika. Skin wogóle przemilczę, bo ten temat był wałkowany w każdym forum o FM, a SI brnie w to bagno jak Peja po beefie. Nie wiem, czy wy też to macie, ale trening bardzo zajeżdża piłkarzy, mimo średnich obciążeń. Sam silnik meczowy też - wygrałem z Interem 1-0, by w następnym meczu przegrać po fatalnym meczu 0-3 z Ajaccio. Zremisowałem 1-1 z realem, taktyka którą gram to 1-4-2-2-2.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie narzeka na kontuzje, więc może przynajmniej ten aspekt nie jest skopany.

Gra, jak to FM, ma pełno bugów i zdecydowanie zamierzam poczekać na łatki zanim zakupię tą wersje. FM2010 jest dla mnie grywalny, wiec nie ma potrzeby wydawać 120zł na wybrakowany towar.

 

Edyta podpowiada, ze chyba wiem co dostanę pod choinkę od żony. Jak co roku :P.

 

Przynajmniej nie mają z nami problemów ;)

Parę meczy towarzyskich rozegrane, wytłumaczcie mi czemu to tak wpierdziela zasoby karty vga? aż wentyle przyspieszyły.

Na fm2010 nie uświadczyłem :(

Na razie jestem zadowolony, zobaczymy jak dalej będzie , tzn jak się liga zacznie bo mecze towarzyskie 5-1 8-0 do przodu,

Co do szybkości działania to nie wiem Q8400@3,4 6GB ramu i 9800gt nie widzę różnicy, tylko że ten enginek 3d to lekka przesada

Odnośnik do komentarza

Mój napastnik dostał czerwo. Gra przerzuca nas oczywiście do ekranu taktyki. W tej sytuacji postanowiłem nic nie zmieniać i dałem opcję 'graj'. Od tego momentu do końca meczu nie mogłem dokonać już żadnej zmiany, bo przycisk przenoszący nas do ekranu taktyki po prostu zniknął.

 

P.S. Po raz pierwszy w życiu zostałem zwolniony w demie, po 11 meczach prowadząc Viking Stavanger, z bilansem 1 zw. 5 rem. 5 por. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...