maticrow Posted June 18, 2010 Share Posted June 18, 2010 Witam Ostatnio postanowiłem zainstalować cm3(98/99)wersja 3.03f. Niestety wszystkie taktyki, które stosowałem zawodziły. Pamiętam, że grając w tego cm'a zaraz po jego ukazaniu się nie miałem problemów z taktyką, teraz mam i to duże:/. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą taktykę do tego managera to proszę o przesłanie jej na maila. Quote Link to comment
czata Posted June 25, 2010 Share Posted June 25, 2010 Za najlepszą taktykę do tej wersji uchodziła 3-4-3 owen. Problem polega na tym, że jest kilka róznych wersji taktyki o tej nazwie. Tutaj: http://rapidshare.com/files/402639662/CM3.rar.html wrzuciłem paczkę z trzema taktykami do tej wersji gry. Powodzenia! Pozdrawiam, Czata Quote Link to comment
maticrow Posted June 25, 2010 Author Share Posted June 25, 2010 Dzięki czata przetestuje:) Quote Link to comment
aldo15 Posted September 29, 2010 Share Posted September 29, 2010 Witam Czy gra ktoś mośe jeszcze w ta serie starego, dobrego cm'a? Musze Wam powiedzieć, ze żadna część nawet FM'a mnie tak nie wciągnęła jak ta. W "trójkę" gram od 6 roku życia czyli 12 lat i nadal mnie nie nudzi! Jeśli są tu miłośnicy tej serii to zapraszam do tego tematu Quote Link to comment
kilroy Posted October 16, 2010 Share Posted October 16, 2010 Przyznam, świetna gra, też spędziłem przy niej dużo czasu. chętnie bym w nią dalej pograł, ale mam XP. Gierka nie chce działać. Zna ktoś rozwiązanie? Oprócz instalowania win98... Quote Link to comment
jmk Posted October 17, 2010 Share Posted October 17, 2010 Ustawiałeś tryb zgodności? Quote Link to comment
kilroy Posted October 24, 2010 Share Posted October 24, 2010 Naturalnie. Na XP działają tylko starsze (CM2 oczywiście też). Próbowałem wszystkiego. Komuś się udało? Jak? Quote Link to comment
schmeichel Posted January 16, 2011 Share Posted January 16, 2011 Naturalnie. Na XP działają tylko starsze (CM2 oczywiście też). Próbowałem wszystkiego. Komuś się udało? Jak? Cześć. Jest szansa aby uruchomić CM3 na XP ? Proszę o poradę, bo mam straszną ochotę na grę Quote Link to comment
frankdrebin Posted August 23, 2013 Share Posted August 23, 2013 Witam Ostatnio postanowiłem zainstalować cm3(98/99)wersja 3.03f. Niestety wszystkie taktyki, które stosowałem zawodziły. Pamiętam, że grając w tego cm'a zaraz po jego ukazaniu się nie miałem problemów z taktyką, teraz mam i to duże:/. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą taktykę do tego managera to proszę o przesłanie jej na maila. Hej, a powiedz w ogóle, masz CMa 3 (98-99) na płycie? Pytam bo w sieci szukałem 2 dni i nie znalałem nic oprócz wersji demo u producenta. Jakiś lewy link z chomika i to tyle. Posiadasz instalkę tej wersji? Dla mnie to była najlepsza wersja CMa, i mam wielką ochotę zagrać, ale nie mam instalki :/ znalazłem oryginalną płytę, którą ostatnio używałem w 99, i niestety jest zmasakrowana. Nie odpala. Czy masz pomysł skąd mógłbym wziąć instalkę? Pozdrawiam Quote Link to comment
szkodi Posted August 28, 2013 Share Posted August 28, 2013 Frank ciagle masz ochote popykac w starego CMa? Quote Link to comment
frankdrebin Posted September 5, 2013 Share Posted September 5, 2013 Frank ciagle masz ochote popykac w starego CMa? Frank ciagle masz ochote popykac w starego CMa? Milość do CEEMA mogę porównać do miości do SWOSa. Wiem, że ciężko o porównywać, ale znający temat pewnie się ze mną zgodzą (na szczęście SWOSa jest duzo latwiej dostać, niż CM3, więc chociać to ratuje stare dobre czasy). Odpowiadając na Twoj pytanie: mam straszną OCHOTĘ przypomnieć sobie stare dobre czasy i zagrać karierę. A co masz do zaoferowania? Pozdrawiam Quote Link to comment
szkodi Posted September 6, 2013 Share Posted September 6, 2013 Jeżeli chodzi o CM 98/99 o nie gram w niego od lat a plyta jes w dobrej kondycji, a tylko się kurzy więc mogę ja oddac. Quote Link to comment
frankdrebin Posted September 6, 2013 Share Posted September 6, 2013 no to świetnie, jestem baaaaaaardzo chętny. Mieszkasz w UK jak widzę, zgadza się? Wysyłka pocztą wchodzi w grę? Pozdrawiam Frank Quote Link to comment
szkodi Posted September 7, 2013 Share Posted September 7, 2013 Oczywiscie, ze wchodzi w gre. Na razie znalazlem wszystktie CMy procz 98/99 :P musze pedelka wyciagnac z poddasza i na pewno znajde ;) Quote Link to comment
Rozrzutnik Obornika Posted September 4, 2014 Share Posted September 4, 2014 Eh...pamiętam jak kupiłem orginałkę w pudełku. Miałem wtedy z 11 lat. Pierwszy transfer w każdym większym klubie: Bixente Lizarazu. Ale to był koks na obronie! W niższych ligach angielskich Micky Norbury na szpice i Rob Wood na bramkę, Richard Stacey na trenera, 4-3-3, 3-4-3, cokolwiek z trójką napastników i lanie wszystkich aż po ówczesną First Division (dziś Championship). To były czasy! Quote Link to comment
BlaugranaFan1990 Posted September 5, 2014 Share Posted September 5, 2014 Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych Miłego grania!!! Quote Link to comment
niunias Posted January 30, 2015 Share Posted January 30, 2015 Posiada ktos latke do tej gry zmieniajaca lige portugalska w polska ?? Szukam juz tego ladnych pare lat . Jak cos prosze podeslac na bird101@o2.pl. Quote Link to comment
jmk Posted June 16, 2016 Share Posted June 16, 2016 Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych Miłego grania!!! Ma ktoś może re-upload? Bo link nie działa, a ostatnio zainstalowałem tego CM-a i nie działa na Win 8. Przez dosbox też nie. Quote Link to comment
BlaugranaFAN Posted February 6, 2020 Share Posted February 6, 2020 W dniu 5.09.2014 o 09:32, BlaugranaFan1990 napisał: Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych Miłego grania!!! Tylko 3.04e zmienia parę mechanizmów i pomimo bazy, to nie to samo co 3.03f. Grałem z oboma patchami wielokrotnie i wiem. 3.03f był przyjemniejszy i "miodniejszy". Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.