Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To ja byłem :) Pamiętam że Szpaku ma niesamowitą wręcz łatwość do przekręcania niderlandzkich nazwisk i imion :D Na poprzednim mundialu tylko jeden mecz Oranje puścili, ale za to popis był niezły: Bolaróż, Bularusz, Ołje, Matisen, Matiasen, Matiens, van den Fart, Hetinga, Sznajder, Sneijders, van den Persi, Kajt, Kujt, van Kajt :D

I nieśmiertelny Moulin Rouge.

Odnośnik do komentarza

To ja byłem :) Pamiętam że Szpaku ma niesamowitą wręcz łatwość do przekręcania niderlandzkich nazwisk i imion :D Na poprzednim mundialu tylko jeden mecz Oranje puścili, ale za to popis był niezły: Bolaróż, Bularusz, Ołje, Matisen, Matiasen, Matiens, van den Fart, Hetinga, Sznajder, Sneijders, van den Persi, Kajt, Kujt, van Kajt :D

I nieśmiertelny Moulin Rouge.

Odnośnik do komentarza

Skoro na środku obrony USA gra Onyewu, który nie dość, że najlepsze lata kariery przeżył w Liege, to jeszcze cały rok leczył kontuzję i miał w ogóle nie jechać na mundial, to nie zdziwię się, jeśli ten Heskey rozegra dziś na jego tle dobry mecz. ;)

Obok Adiyiaha, który pewnie zagra całe pięć minut na mundialu, to drugi piłkarz Milanu, którego bardzo uważnie będę obserwował.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...