Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby Brazylia zagrała na WKS mając już pewny awans to będę mocno zdziwiony. Za tak brutalną grę nie sądzę, żeby Brazylia  wyciągnęła do nich pomocną dłoń. Pewnie Brazylia - Portugalia skończy się remisem. chyba, że Brazylia nie będzie chciała zająć pierwszego miejsca i mierzyć się ewentualnie z Hiszpanami już w następnej rundzie. Bo jak Szwajcaria ugra dzisiaj jeden punkt to pierwszej miejsce raczej pewne ma.

Odnośnik do komentarza

Szkoda Koreańczyków bo nie wyszli, nie ustawili się w 11 w polu karnym i nie zaczęli chamsko kosić wszystkiego co się zbliży do nich, a mimo to dostali takie potężne baty.

 

No i bardzo mi się podobał dzisiaj Ronaldo, praktycznie zero egoizmu, sporo dobrych podań, asysta przy 4:0, gdybym nie wiedział, że to on, to bym nie uwierzył, że sam nie kończył. Do tego robił swoim miejsce wyciągając innych. Oby tak dalej. No, a bramka to czysty przypadek, szkoda, że to nie ta bomba wpadła.

Odnośnik do komentarza

słyszałem, że władze Korei wzięły rodziny piłkarzy jako zakładników i zagroziły, ze jak któryś ucieknie, to ich albo zabiją, albo wyślą do obozu.

 

ale tak na serio? ja, szczerze mówiąc, się polityką nie interesuję, znam tylko podstawowe informacje na temat Korei Płn., więc nie wiem co o tym sądzić...

Odnośnik do komentarza

swoją drogą ciekawe, czy w KRLD nadal trwa transmisja na żywo...

szkoda Koreańczyków, powinni się zastanowić nad ucieczką ze zgrupowania i szukania szczęścia na zgniłym zachodzie po ostatnim meczu, albo i wcześniej.

 

I przy okazji ucieczki ich rodziny/sąsiedzi w KRLD trafią wiadomo gdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...