Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy tylko ja odniosłem następujące wrażenie - przez ponad godzinę gry sędzia pozwalał na bardzo wiele, można rzecz styl Premiership. Villa strzela gola i od tej pory każdy upadek Hiszpana kończy się faulem. Tylko w drugą stronę to nie działa. O czerwonej kartce to żal mówić.

Odnośnik do komentarza

;(

 

MoM - Eduardo :respekt:

 

Mimo porażki grał kapitalnie :)

 

Sędziowie :x Fauli na Ronaldo nie widzieli, a wydawało mi się, że gdy było jeszcze 0:0 [zaraz po wejściu Dannego], gdy Portugalia zrobiła fajną akcje klepką to gwizdnęli spalonego, którego chyba nie było :-k :|

 

Zgadzam się z FYMem :)

Odnośnik do komentarza

Sędziowie :x Fauli na Ronaldo nie widzieli, a wydawało mi się, że gdy było jeszcze 0:0 [zaraz po wejściu Dannego], gdy Portugalia zrobiła fajną akcje klepką to gwizdnęli spalonego, którego chyba nie było :-k :|

 

No zauważyłem, że od kiedy Ronaldo skomentował prace sędziów, że go nie chronią, to naprawdę był nieźle faulowany w 3 poprzednich meczach i nic :|

Odnośnik do komentarza

Portugalia to dno dziś... :|

sędzia też jest dobry

Inny mecz oglądaliśmy chyba :-k Przez 60. minut Portugalia była lepszym zespołem, miała kilka groźnych akcji, ale później stracili bramkę i nagle stanęli w miejscu.

 

Ronaldo przypomina mi LeBrona :| Świetny gracz, kapitalny w mniej ważnych meczach [RS], ale jak już coś ważnego, jakaś wielka impreza czy finał to daje dupy [PO] :|

Odnośnik do komentarza

Inny mecz oglądaliśmy chyba :-k Przez 60. minut Portugalia była lepszym zespołem, miała kilka groźnych akcji, ale później stracili bramkę i nagle stanęli w miejscu.

Lepszym? Proszę Cie nie bądź śmieszny. Portugalia grała nieźle taktycznie, ale ostatnie 40 min to dno totalne. Nawet nie potrafili dostarczyć piłki do swoich napastników.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...