Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

http://eskup.elpais....f00f5b35da8.jpg

tutaj wyraźnie spalony ale słabo widać na tym zdjęciu czy to jest akurat moment podania.

 

Spalony jest, ale nie aż taki wyraźny spójrz na linię z tym obroncą na górze. No i powtórka jest chwileczkę po podaniu. Ale sytuacja mocno stykowa, więc sędzia aż takiego babola jak we wcześniejszych meczach nie stzrelił :D

Odnośnik do komentarza

Zakładając, ze linia murawy jest prosta, to jak poprowadzisz równoległa do niej wyznaczająca linie spalonego, to potem mozesz wziąć lupkę i się bawić w mierzenie spalonego :) Bo tak, to jest przekłamanie kamery.

Stykówka na maksa.

 

No i Xavi i Villa grają w Barcelonie a to daje co najmniej -20 cm do skilla spalonych a wtedy to sytuacja jest już oczywista :-k

Odnośnik do komentarza

tyle, ze Xavi tej pilki nie dotknal - asyste przy golu zanotowal Iniesta

 

Dotknął

 

to w takim razie bandyci z mcdonalda oszukali mnie i nie przyznali Xaviemu dodatkowych punktow za asyste :P

 

tyle, ze Xavi tej pilki nie dotknal - asyste przy golu zanotowal Iniesta

 

Dotknął

 

to w takim razie bandyci z mcdonalda oszukali mnie i nie przyznali Xaviemu dodatkowych punktow za asyste :P

Odnośnik do komentarza

Na TVP Sport już hajpuja przed meczem Brazylia - Holandia :D

Ja sam chodzę po suficie, na papierze to chyba najlepsze zestawienie świata :wub:

 

Wyjebać Szczepłka (koniecznie!), Gmocha i Trzeciaka. Dudek :respekt:

Żewłakow tez świetny jest.

Dawidziuk jest drewniany, ale fachowy.

 

Ale żeby telewizja kiedyś wykorzystała w komentarzu/studiu Jurka i Michała, bo to będzie fajna sprawa. Do tej pory Juskowiak, Brzeczek, Terlecki czy Śrutwa nie są najlepsi. Ta dwójka ich bije na głowę.

Coś jak Wieszczu :) No i ponad Węgrzynem :)

Odnośnik do komentarza

Dudek zawsze był wygadany i konkretny. Jego braciszka Darka znam bardzo dobrze, lanser jakich mało, ale sympatycznie się go słucha. Z tych co dziś komentują to faktycznie jedynie Wieszczycki i Węgrzyn trzymają poziom, a z trenerów Jasiu Żurek ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...