Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy na Argentyne/Meksyk to będziemy mogli zaspiewać wreszcie: "deutschland, deutschland auf Wiedersehen" :fU: tylko na to czekam w tych mistrzostwach jeszcze :D

Ja też ;) Niemcy to jedyna drużyna, która kuje mnie w boku. Włochów i Francuzów już nie ma :) no może za Portugalią nie przepadam, ale to głównie ze względu na żelka.

 

A Maradonę powoli zaczynam lubić. Może był ćpunem, może nie ma pojęcia o taktyce, może jest burkiem i kawałem chama na konferencjach prasowych, ale takiej atmosfery jaką on wytworzył wokół reprezentacji to nie potrafiłby wytworzyć nikt inny. Jest psychopatą w pozytywnym słowa znaczeniu. Nigdy go nie lubiłem, ale po tym jak naturalnie zachowuje się na tych MŚ zaczynam czuć do niego jakąś sympatię :)

Odnośnik do komentarza

Przeczołgali się przez grupę przegrywając z mega słabą Serbią, pokonując fuksem Ghanę i zwyciężając z jeszcze słabszą od Serbii Australią. Zawsze w takim samym stylu przechodzili przez kolejne rundy, albo im sędziowie pomagali, albo mieli więcej szczęścia niż rozumu, albo mieli dobrą drabinkę turniejową. Tym razem na szczęście w ćwierćfinale ich fuks się skończy.

 

z tą słabszą od Serbii Australią, którą wygrała 2:1 z Serbią? _eyes.gif idę porobić coś konstruktywnego, bo mnie oczy pieką od oparów absurdu :lol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Hyhy, to byla najbardziej drewniana reprezentacja Anglii odkad ogladam MS, czyli od jakiegos 1986 roku... Prawda jest taka, ze i ta 1/8 to dla nich za duzo - powinni leciec jednym samolotem z Francuzami i Wlochami. Capello ? Pewnie, ze nadaje sie do wylotu, ale tak naprawde to Niemcy spokojnie sobie graja w Bundeslidze, a mlodzi Anglicy co najwyzej siedza na lawie w Premiership. To jest ta roznica.

w Bayernie, druzynie eksportowej, pol skladu to Niemcy, a w dowolnej angielskiej druzynie Anglik w skladzie to niemalze rodzynek... Niemcy sie wyratowali tym, ze naturalizuja pilkarzy bo mimo wszystko w Bundeslidze jak gra pilkarz no to juz tam siedzi bo ma jakies "korzenie", a do Premiership to kazdy jedzie po kase, wiec nie w glowie mu obywatelstwo itd. W rezultacie Niemcy maja fajna mieszanke mlodzi Niemcy + naturalizowani, a Anglicy maja mieszanke z graczy pokroju Barry, Upson, ktorych chyba technicznie to ... sam bym ogral... No dobra, przesadzam, ale w takiej reprezentacji, z takimi tradycjami, takie przecietniaki to powinny co najwyzej zaliczac epizody. Jak taki Klose nimi krecil, to taki Messi by ich minal jak Maradona w 86...

 

ps. no a Niemcy doczekali sie pieknie grajacej reprezentacji. Zawsze grali 'ciezki' futbol, a tutaj jest naprawde pieknie

Odnośnik do komentarza

Ja też ;) Niemcy to jedyna drużyna, która kuje mnie w boku. Włochów i Francuzów już nie ma :) no może za Portugalią nie przepadam, ale to głównie ze względu na żelka.

tej dokladnie jeszcze żelek się musi popłakać! Jak mogłem zapomnieć. Na te 2 rzeczy warto czekać ;)

Odnośnik do komentarza

z tą słabszą od Serbii Australią, którą wygrała 2:1 z Serbią? _eyes.gif idę porobić coś konstruktywnego, bo mnie oczy pieką od oparów absurdu :lol:

Nie wyniki sprawiają, że ktoś gra ładnie/brzydko i przechodzi fuksem/zasłużenie. To sprawia styl gry. A Niemcy mają żenujący styl. Nie podoba mi się on i koniec. I żaden nałogowy internauta nie przekona mnie, że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktokolwiek twierdzi, że Niemcy zasłużyli na tak wysokie zywcięstwo to albo jest głupi, albo zaślepiony. Po pierwsze Anglicy mieli w tym meczu dwie poprzeczki. Defoe przy swoim uderzeniu głową nie był na spalonym a później z wolnego trafił w nią Lampard. Nie uznany gol to już wogóle jakaś parodia. Tego nie dało się nie zauważyć. Ta sytuacja ustawiła ten mecz. Gdyby było 2:2 do przerwy to Anglicy by się tak nie odkryli. Co prawda zagrali fatalnie w obronie, ale i James nie nadaje się do niczego. Jak to wogóle jest możliwe, że na mistrzostwa świata pojechał bramkarz, który boi się piłki?! Mam też trochę pretensje do Capello, że nie zdjął Rooneya, któremu nie wychodziło w tym meczu nic. Rozumiem, że chciał dać się mu odblokować, ale odblokowywać to się można w meczach z Polską a nie Niemcami. Tak czy tak Szwaby(choć Niemca to ciężko znaleźć w tej zbieraninie piłkarzy z całego świata...) i tak wkrótce wracają do domu... Argetyna ich rozjedzie.

Odnośnik do komentarza

Argetyna ich rozjedzie.

Problem jest taki, ze Argentyna (ktora w sumie jak dla mnie moze wygrac MS) jeszcze nie grala z reprezentacja majaca dobra, liczna linie pomocy, a Niemcy co pokazuja, maja chyba na dzien dzisiejszy jedna z najmocniejszych. Schweinsteiger, Oezil, Khedira i na bokach Muller, Podolski - to jest praktycznie 5 zawodnikow. Przy Lahm'ie wchodzacym to jest 6. W Argentynie jest Veron, Mascherano i ... koniec.

 

Mascherano wszystkiego nie zalata. Sam jestem piekielnie ciekaw tego meczu bo wg mnie over tam bedzie i strzelalbym w wynik, cos pokroju 3:2, 4:2 dla kogos bo widze dwie mozliwosci - albo argentynski atak przytloczy Niemcow i ich zmiazdzy, albo niemiecka linia pomocy totalnie zdominuje srodek pola i zupelnie odetnie napastnikow Argentyny (czyli pol skladu prawie ;) ) od podan. Co do obrony to argentynska tez nie jest monolitem, zwlaszcza wskazalbym na prawego obronce, ktory jest mega wolny i malo zwrotny (przyznam, ze nie wiem co on robi w tej druzynie).

Odnośnik do komentarza

Argetyna ich rozjedzie.

Problem jest taki, ze Argentyna (ktora w sumie jak dla mnie moze wygrac MS) jeszcze nie grala z reprezentacja majaca dobra, liczna linie pomocy, a Niemcy co pokazuja, maja chyba na dzien dzisiejszy jedna z najmocniejszych. Schweinsteiger, Oezil, Khedira i na bokach Muller, Podolski - to jest praktycznie 5 zawodnikow. Przy Lahm'ie wchodzacym to jest 6. W Argentynie jest Veron, Mascherano i ... koniec.

 

Mascherano wszystkiego nie zalata. Sam jestem piekielnie ciekaw tego meczu bo wg mnie over tam bedzie i strzelalbym w wynik, cos pokroju 3:2, 4:2 dla kogos bo widze dwie mozliwosci - albo argentynski atak przytloczy Niemcow i ich zmiazdzy, albo niemiecka linia pomocy totalnie zdominuje srodek pola i zupelnie odetnie napastnikow Argentyny (czyli pol skladu prawie ;) ) od podan. Co do obrony to argentynska tez nie jest monolitem, zwlaszcza wskazalbym na prawego obronce, ktory jest mega wolny i malo zwrotny (przyznam, ze nie wiem co on robi w tej druzynie).

 

 

A Niemcy nie grali jeszcze z dobrym zespołem będącym w formie. Pozatym w ofesywie to oni tak naprawdę są słabi. W dzisiejszym meczu strzelili tak naprawdę jedego gola po ładnej ( a właściwie pięknej) akcji ... O którą chodzi chyba mówić nie muszę. Pozostałe 3 strzelili przez beznadziejnych Anglików. Pomijając jednak to, szwaby w obronie nie są wcale takie dobre a podopieczni Maradony są zabójczo skuteczni. Nie wierzę w to by ktoś z trójki : Messi, Tevez, Higuain nie strzelił w tym meczu gola. Nie lubie Niemców a Argetyie kibicuję i wcale tego nie ukrywam. Może dlatego też nie jestem do końca obiektywny w moich ocenach. Tak czy tak moim zdaniem zwycięzca tego meczu wygra też cały turniej.

 

 

 

 

 

zacznijmy od tego, ze Niemcy spotkaja sie z Meksykiem - nie z Argentyna

 

Z Meksykiem? Szczerze w to wątpię. Co takiego niby oni pokazali? Zremisowali ze słabym RPA, ograli beznadziejną Francję i ulegli Urugwajowi. To dobre wyniki jak na Meksyk i to jest dla nich duży sukces, ale to za mało by zatrzymać będącą w formie Argentynę. Podopieczni Maradony pokazali już, że potrafią grać ze słabszymi zespołami, więc na zlekceważenie rywala to ja bym nie liczył. Zresztą wspomnisz moje słowa za jakąś godzinę...

 

Jeżeli ktokolwiek twierdzi, że Niemcy zasłużyli na tak wysokie zywcięstwo to albo jest głupi, albo zaślepiony

Widocznie w BBC pracują zaślepieni idioci :-k

 

Nie znam dobrze Angielskiego, więc nie wiem co oni tam pisali. Podejrzewam jednak, że wyładowywali frustrację na Jamesie, obrońcach, Rooneyu i Capello. I mieli by w tym sporo racji. To nie zmieia faktu, że Niemcy mieli kupę szczęścia. Swoje zdanie podtrzymuję a pracownicy BBC to dla mnie żadne autorytety. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, ze mają być dla Ciebie autorytetami, tylko że Twoja teoria o "zaślepieniu i głupocie" jest mocno naciągana, skoro nawet Anglik uznaje wygraną Niemców za zasłużoną a wynik w żaden sposób nieprzypadkowy. Bardziej to Ty jesteś zaślepiony czy to z sympatii do Anglików czy nienawiści do Niemców, nie mi rozstrzygać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...