Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze to, ze nie lubisz Barcelony jest oparte na zazdrości, no litości :rotfl:

 

Tak pescar, non stop się przywalam do Ronaldo. Po prostu 20 tysięcy razy dziennie o nim pisze, mam swój blog na ten temat nawet :sciana: rozumiem, ze jak ktoś chce by odpadły np. Niemcy to jest zajebisty i brawa dla niego, a jak ktoś chce by awansowało WKS i Brazylia, czyli kosztem Ronaldo i Portugalii to zazdrośnik i zły człowiek :doh!:

 

A w ogóle wielka klasa dać zdjęcie Messiego, który płacze z powodu ciężkiej kontuzji, oklaski :clap:

Odnośnik do komentarza

me_who nie odwracaj kota ogonem. życzenie, żeby Portugalia odpadła mnie nic nie obchodzi. A pisanie o Ronaldo cały czas krysia to krysia tamto i czy znowu się popłacze jest poniżej pewnego poziomu. I chyba i wczoraj też miałeś jakieś bezsensowne komentarze o Ronaldo chociaż Portugalia nie grała. Więc nie rób z siebie świętego :P

 

EOT

 

 

Odnośnik do komentarza

me_who moja niechęć do Barcelony w 100% bierze się z tego jak zachowują się jej sympatycy, wyniki sportowe nie mają żadnego wpływu. I to jest raz, a dwa nie wciskaj kitu, że chodzi Ci tylko oto, żeby awansowały WKS i Brazylia, a nie o samego Ronaldo bo wtedy nie robiłbyś szydery z 'Krystyną' :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...