Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

me_who moja niechęć do Barcelony w 100% bierze się z tego jak zachowują się jej sympatycy, wyniki sportowe nie mają żadnego wpływu

No a moja do Realu i Ronaldo z zazdrości? :lol:

Dyskusja jak ze ścianą.

 

Jak Wy wczoraj robiliście bekę z Włochów na maksa, jak dogryzacie "mieszańcom" z Niemiec to jest ogólny błogostan i radość. Ale jak napisałem o odpadnięciu Portugalii w formie, ze "Krystyna się popłacze" to jest awantura na 20 postów.

Odnośnik do komentarza

me_who litości, to był żart wzięty z kampanii reklamowej Peugeouta z takim hasłem. Widać tylko ja uważam ją za pamiętną.

 

Natomiast jak chcesz dyskutować, a potem piszesz 'Wy' to się dwa razy zastanów bo ja sobie nie przypominam, żebym coś na Włochów i Niemców pisał.

Odnośnik do komentarza

Druga połowa beznadziejna. Może jakby było wszystko jasne w grupie H, to by się bardziej spięli żeby walczyć o pierwsze miejsce. A tak to w sumie nie wiadomo czy lepiej być 1 czy 2 w tej grupie :-k

 

Chile 0-2 Hiszpania

Szwajcaria 2-0 Honduras

 

Hiszpania 6, 4-1

Szwajcaria 6, 3-1

Chile 6, 2-2

Honduras 0, 0-5

 

Tak to widzę ;).

Odnośnik do komentarza

Paradoksalnie Chile ma mało przekonującą obronę. Mimo, że nie straciło bramki w dwóch pierwszych meczach. Vidal jest niezły w destrukcji, ale on jeden to za mało na Hiszpanów. Limit sensacji na MŚ w fazie grupowej został wyczerpany ;). ME są po prostu zbyt silni, żeby pożegnać się na tym etapie rozgrywek. To nie skłóceni Francuzi i leciwi Włosi. Lubię Szwajcarów i Otmara, fajnie ogląda się Chile, szkoda że nie mogą wyjść trzy drużyny ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...