Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

k***a, kino jakieś z tym Capello. Ja bym chyba ich lepiej ustawił niż ten włoski partacz :doh!:. Grają totalnie beznadziejnie :(

 

Właśnie słucham wypowiedzi w studio i dziwi mnie to zaskoczenie. Tak grają zespoły Capello. Real też się męczył niemiłosiernie w mistrzowskim sezonie pod jego wodzą, strzelał mało bramek. Żeby jeszcze Anglicy nie żałowali przedłużenia kontraktu po MŚ.

Odnośnik do komentarza

Jak zobaczyłem że po pierwzym wywalczonym rzucie rożnym angole pochyleni do przodu, łąpy na kolanach i łapią oddech to dobrze nie wróżyło. Nawet atak pod pole karne się wracał chyba wkurwieni że piłki nie mają, zero pressingu, sił nie mają do ch**a. Johnson się przygląda jak piłka się toczy pare metrów pred nim, Barry tylko się przewraca :picard:

Odnośnik do komentarza

Przypomniała mi się dzisiaj jedna super bramka którą widziałem z rok temu ale za nic nie mogę znaleźć jej w necie, może wy pomożecie :). Ameryka Południowa. Jakieś rozgrywki klubowe w stylu Ligi Mistrzów. Rzut wolny z około 40-45 metrów pod koniec meczu. Zawodnik drużyny X szykuje się do strzału z tej chorej odległości, o dziwo przeciwnicy gorączkowo ustawiają mur :|. Piękny, atomowy strzał, gol.

 

Kojarzy ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...