Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Już któryś raz z rzędu zauważam, że w rezerwach nie ma zbytnio kto robić treningów codziennych, ustalać taktyki i wysyłać ludzi do szpitala przed meczami. Ja mam czas codziennie od 15 (może z rana także mógłbym robić wszystko to co zastępca robić powinien).Jeśli nikt by nie miał nic przeciwko temu i ktoś by mi dokładnie powiedział co i jak miałbym ustalać to mógłbym się tym zająć. :)

Odnośnik do komentarza

Już któryś raz z rzędu zauważam, że w rezerwach nie ma zbytnio kto robić treningów codziennych, ustalać taktyki i wysyłać ludzi do szpitala przed meczami. Ja mam czas codziennie od 15 (może z rana także mógłbym robić wszystko to co zastępca robić powinien).Jeśli nikt by nie miał nic przeciwko temu i ktoś by mi dokładnie powiedział co i jak miałbym ustalać to mógłbym się tym zająć. :)

 

Wiesz, czasem się pracuje więc nie zawsze można z samego rana :/

Odnośnik do komentarza
Użytkownik Wesoł Jr. dnia 22 September 2010, 15:55 napisał

Już któryś raz z rzędu zauważam, że w rezerwach nie ma zbytnio kto robić treningów codziennych, ustalać taktyki i wysyłać ludzi do szpitala przed meczami. Ja mam czas codziennie od 15 (może z rana także mógłbym robić wszystko to co zastępca robić powinien).Jeśli nikt by nie miał nic przeciwko temu i ktoś by mi dokładnie powiedział co i jak miałbym ustalać to mógłbym się tym zająć. :)

 

 

Wiesz, czasem się pracuje więc nie zawsze można z samego rana :/

 

 

I dlatego pisze, że jeśliby nikomu to nie przeszkadzało, to mógłbym się tym zająć w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to Majt i Szymek już kompletnie położyli lachę na FT.

 

Gilik - mam nadzieję, że się nie obrazisz, jak dam kilka razy okazję pograć Vitalisowi? Brakuje mu trochę minut żeby mógł wziąć wyższy poziom szkółki treningowej i chcemy mu pomóc. Będzie grał w sparingach zamiast Ciebie lub Manorta. Jeden mecz za Ciebie, jeden za Manorta. Manort nie widzi problemu, mam nadzieję, że Ty też nie. Co do meczów ligowych będziemy mu dawali pogrywać w spotkaniach ze słabszymi rywalami.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie ;) a FYM ma wpierdut :keke:

 

Już niewiele nam brakuje by osiągnąć poziom gry w Lidze Europejskiej. Jeszcze 2-3 sezony i myślę, że włączymy się do walki o czołowe lokaty. Sporo klubów się rozpada, a my rośniemy w siłę. Pamiętacie jaką potęgą były kiedyś Karkonosze Jelenia Góra? Widzicie co się teraz z nimi dzieje? :)

Odnośnik do komentarza

Mhm, na dodatek właściciel tam dostał bana (co ciekawe, nie ma zastępcy), więc trudną mają sytuację. Mnie jednak ciekawi to, że coraz mniej ludzi wyraża zainteresowania tą grą (z forum, inni mnie nie interesują). Dwóch nam już ubyło, niektórzy logują się co dwa dni, albo jeszcze rzadziej... Chyba niedługo będzie trzeba pomyśleć nad posiłkami z zewnątrz.. Bo, jakby nie patrzeć, jeśli chcemy być dobrą drużyną, to musimy być coraz lepsi, a jak niektórzy już nie grają, to raczej nam w tym nie pomogą...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...