Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No i złożyłem podanie, ale czeka na akceptację, boję się, że pojawi się dopiero jutro, bo teraz moderatorzy poszli już spać. :(

;)

Jeśli ktokolwiek z forum ma karty 102 lub 103, to niech się do mnie odezwie, tylko tych mi do setu brakuje. ;)

Namnożyło się też oszustów w grze, niestety, ID tych, z którymi się zetknąłem, są do wglądu na moim profilu. ;)

Odnośnik do komentarza

A żeby było tragiczniej, ten koleś z którym się wymienić chciałeś (Liverpool za Millę) znajduje się w moim notatniku, gdzie wpisywałem sobie tych oszustów.

 

Podam ID pozostałych, żeby nikt się nie dał nabrać:

- 86000

- 489

- 22223

 

Więcej na razie nie spotkałem ;)

 

Edyta dodaje, że mam na zbyciu 94 - jak komuś się przyda (bo może zbiera napastników), to proszę o kontakt :P

Odnośnik do komentarza

Pisałem Tobie, napiszę reszcie - facet chciał mnie oszukać oferując Milę za Liverpool, z tym, że sam zaproponował wymianę za Torresa na samym końcu. Po oddaniu mu Gerrarda za Aguero i Cole'a za jakiś inny śmieć - facet znikł.

Zrozumiałbym jeszcze, jakby mnie oszukał na jakąś sensowną kartę, a tak oddałem śmieci za śmieci. Geniusz, po prostu geniusz.

 

Oszuści:

ID: 22223

ID: 91256

ID: 2926

Odnośnik do komentarza

Panowie, od tej chwili propozycje poprawy czegokolwiek w grze proponuję kierować do mnie, skoro się nie udzielacie na forum. Chodzi o poprawę czegokolwiek - od estetyki, po kod gry.

Ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu ekipa FTA jest naprawdę dobra i rzetelna, fajnie się tam pracuje, już teraz widzę olbrzymią różnicę w stosunku do tego, jak to wyglądało wcześniej.

 

EDIT: Ukrycie, dobre sobie, mam tak brzydki kolor nicku na forum, że nie da się tego ominąć. ;)

Jeśli macie 102, 103 na s2 - piszcie. ;) Mam dużo bardzo atrakcyjnych kart na wymianę.

Odnośnik do komentarza

Dobra, to tak. Wprowadzanie nowych pojedynków jest w ostatecznej fazie, ja przez jakąś głupotę odszedłem od dotychczasowego teamu, a teraz poszukuję kogoś, kto mnie przygarnie do trzyosobowego zespołu.

Tak, konkretnie trzyosobowy - te teamy będą najkorzystniejsze przy okazji pojedynków na nowych zasadach.

Jako zachętę powiem, że mam mnóstwo KK, a to one będą odgrywały istotną rolę przy podchodzeniu do pojedynków.

 

Wszystkich zainteresowanych KK zapraszam na forum FT, żeby głosowali w stworzonym przeze mnie temacie - na tak. ;) Pomysł jest co prawda już w dalszej fazie, ale jego popularność się przyda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...