Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że nie mam pomysłu na to jak nas uratować w tym sezonie przed degradacją. Różnica umiejętności i potencjałów jest kolosalna. Dzieli nas ogromna przepaść między drużynami środka tabeli, o czołówce wolę nawet nie wspominać. Ten sezon zrujnuje nam frekwencję meczową. Zyskamy za to umiejętności dzięki treningowi +100.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie mam pomysłu na to jak nas uratować w tym sezonie przed degradacją. Różnica umiejętności i potencjałów jest kolosalna. Dzieli nas ogromna przepaść między drużynami środka tabeli, o czołówce wolę nawet nie wspominać. Ten sezon zrujnuje nam frekwencję meczową. Zyskamy za to umiejętności dzięki treningowi +100.

 

Jak spadniemy to w 2 lidze spokojnie odzyskamy kibiców. Z kasą i treningami nie widzę innej możliwości niż zdominowanie 2 ligi w razie spadku.

Odnośnik do komentarza

mixerczak, jak najbardziej. Blokujesz sobie dostęp do konta, ale Twój gracz nadal jest aktywny. Oczywiście póki nie złapie kontuzji, bo wyleczyć z poziomu klubu się nie da.

 

Jak spadniecie to trudno, źle to Wam nie zrobi. Zrujnowane będzie jedynie coś co błędnie tu się nazywa zgraniem (bo co to za zgranie, które jest zależne jedynie od zwycięstw i ich wysokości, a nie czasu jaki są ze sobą gracze?). Dlatego w pewnym momencie zmiana taktyki, żeby dalej tego nie psuć, mile widziana ;)

Kibice? Z inwestorów masz 1 mld, więc jakie teraz kibice mają znaczenie? :-k 50k do dodatkowych trybun i tak w sezon nie osiągniesz. Nie musisz martwić się o skład, każdy zwraca kasę z premii z budżetu transferowego - ten miliard czy 2 w pełni zrekompensują Ci utratę kibiców.

Do tego chyba nadal jest bug, że spadkowicz dalej może mieć +100 treningu klubowego. Być może się mylę, ale do niedawna tak właśnie było. +oczywiście znowu medale z drugiej ligi i europejskie puchary.

Rozpad zespołu wam nie grozi, więc cieszcie się z tego co jest :)

 

 

Wiem co czujecie, bo rywali- bez wydawania grubej kasy i dużej rotacji w składzie- dogonić się nie da. Sam to mam u siebie. Sezon temu 4 transfery, w tym roku 2. Wolę skład słabszy, ale lojalny, który nie leci na kasę. I co? I 4 sezon za dobrzy na spadek, zbyt słabi na górną połówkę tabeli. W międzyczasie obserwuję jak spadają lub podupadają kolejne kluby, które początkowo były koksiarzami poza jakimkolwiek zasięgiem. Tylko co roku są kluby które nagle wystrzeliwują z potencjałem (oczywiście na max sezon, góra 2) i pozycja w lidze bez zmian (12-15), choć co sezon jesteśmy o 150-200k potencjału lepsi.

 

Tylko tak dalej będzie, póki zawodnicy będą mieli nielimitowaną możliwość zmiany klubu. Są ludzie którzy mają 5 klubów w 3 dni, liderem był kiedyś niejaki Jędrzejczyk, który w ciągu 4 m-cy gry miał średnią czasu spędzonego w jednym klubie 6,9 dnia :_eyes: Zawodnikom opłaca się zmieniać często kluby, a że takich którzy przepłacają nie brakuje, to sytuacja wygląda jak wygląda. Kasa misiu, kasa - jak nie to cześć. Dlatego w tym sezonie padły kolejne znane i dobre marki - Korona Kielce, Żubry United czy Anielska Trucizna.

Odnośnik do komentarza

1. CMF FC vs KS Motor Lubawa Zdobyto: 0 goli, 0 interwencji, 0 asyst

2. CMF FC vs MOSiR MMz Zdobyto: 0 goli, 1 interwencji, 0 asyst

3. CMF FC vs Tur Ozorków Zdobyto: 0 goli, 2 interwencji, 0 asyst

4. CMF FC vs FC manchester Zdobyto: 0 goli, 6 interwencji, 0 asyst

5. CMF FC vs FC Arsenal Zdobyto: 0 goli, 6 interwencji, 0 asyst

6. CMF FC vs UKS Mechanik Radomsko Zdobyto: 0 goli, 6 interwencji, 0 asyst

7. CMF FC vs IDIOCI Zdobyto: 0 goli, 3 interwencji, 0 asyst

 

 

;(

 

A miałem zadanie:

 

Interweniuj minimum 1 raz w każdym z ostatnich 10 meczów. Dajcie mi się wykazać :P

 

:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...