Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

hmm

 

jeśli jmk nie będzie dostępny przez jakiś czas, to może wybrać opcję "urlop", wpisać jakąś tam liczbę dni, wówczas nie przepadną mu punkty akcji, które będą się kumulować i nei skasują mu konta z powodu braku aktywności. Ale w związku z tym nasuwa się pytanie czy zawodnika "na urlopie" można wystawiać do składu?

 

Ktoś wie dlaczego nie pojawia mi się żadna nowa oferta sponsorska? umiejętności już blisko 6000 a ja od 3 tygodni maks sponsora mam Animatora za 6mln :|

Odnośnik do komentarza

Icon - kiedyś pisałeś, że jest taka opcja, jak uruchomienie ustawienia "mecz sezonu" raz czy dwa razy w trakcie sezonu. Czy to nadal obowiązuje, a jeśli tak, to kiedy zamierzasz wykorzystać taki atut? Ciekaw jestem, jak to się przekłada później na wyniki, a w żadnym z przeglądanych przez siebie meczów nie widziałem wykorzystania tej opcji. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie opłaca się używać tego nastawienia. Niby cała drużyna gra 10% lepiej, ale po meczu traci 10% formy. Można jej użyć tylko raz w sezonie. W poprzednim sezonie nie było potrzeby, więc nie korzystałem z tego. Zostawiam to tylko na wyjątkowe sytuacje.

 

Na ławce w dzisiejszym meczu siedzą Iago, Rafcio, Lucas i ja. Z rezerwowych szansę dostali Gacek, yaroo, szymek_ i mixerczak. Po przerwie pewnie 3 zostanie zmienionych, ale statystykę macie już nabitą samym wejściem w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

 

Na ławce w dzisiejszym meczu siedzą Iago, Rafcio, Lucas i ja. Z rezerwowych szansę dostali Gacek, yaroo, szymek_ i mixerczak. Po przerwie pewnie 3 zostanie zmienionych, ale statystykę macie już nabitą samym wejściem w pierwszym składzie.

IMO wyjście w 1 składzie nie nabija tej statystyki.

Odnośnik do komentarza

IMO wyjście w 1 składzie nie nabija tej statystyki.

Chyba jednak nabija. Bo FYM właśnie 5 razy był w pierwszym składzie, a z ławki wchodził wielokrotnie. Mimo to zaliczonych ma właśnie tylko te 5 występów, które zaliczył w wyjściowej jedenastce.

Odnośnik do komentarza

IMO wyjście w 1 składzie nie nabija tej statystyki.

Chyba jednak nabija. Bo FYM właśnie 5 razy był w pierwszym składzie, a z ławki wchodził wielokrotnie. Mimo to zaliczonych ma właśnie tylko te 5 występów, które zaliczył w wyjściowej jedenastce.

Ja wychodziłem 20 razy, a mam 18 występów, bo dwa schodziłem dość wcześnie z powodu kontuzji. Przed chwilą sprawdzałem mixerczaka i miał "84 min (0 meczów)", a FYM po prostu ma ponad 450 minut co mu daje 5 spotkań.

Odnośnik do komentarza

Następny mecz gramy z Gromem Krapkowice, który jest od nas sporo lepszy. Więc jak - wystawiać słabszych żeby podbić im statystyki, czy walczymy najmocniejszym składem i rezerwowych wpuszczamy jedynie w sytuacji, kiedy nie będzie szans na dobry wynik?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...