Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek Kopacz

Wciąż nie dostałeś swojej szansy w oficjalnym meczu, jak sie z tym czujesz??

Jestem troche zawiedziony, nie wiem co jest nie tak. W ostatnim meczu nawet na rezerwie sie nie zmiescilem. Licze, ze w krotce zagramy w pierwszym skladzie, tym bardziej ,ze juz gorzej byc nie moze i nie mamy nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza

No dobra, może i była by nuda ale niektórzy mają po 14 lat?! I dziwią się, że nie grają. Reprezentacje podglądałem i składa się tylko i wyłącznie z nas, może 2 zawodników to nie my. Ja osobiście proponuje zrobić to wszystko od nowa.

 

Edit: Łatwo się mówi jak się sejva w ręku nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dortmund - ForumCM

 

Składy

 

Przy stanie 2:0 dla Dortmundu wykonywaliśmy rzut wolny na własnej połowie. Juszkiewicz krótko do Wściekłego ten do Kapskiego na skrzydło następnie piłkę przejął Moneta podając Kowalczykowi który strzela bramkę. Druga połowa to dominacja Niemców. Jestem zawiedziony ponieważ moglibyśmy wygrać gdyby Kowalczyk strzelił gola na pustą bramkę i nie strzelaniu kilometr od bramki z 11 metrów.

 

Dortmund 3:1 ForumCM

 

Statystyki zawodników Statystyki meczu

 

Po tym meczu dowiedziałem się, że Michał Moneta będzie pauzował przez ok. 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Arek Stelmach po meczu z niemiecką Borussią:

Cóż, jesteśmy strasznie zawiedzeni, bo gdybyśmy zagrali nieco rozważniej i spokojniej to moglibyśmy uzyskać 1 pkt., a tak to znowu jesteśmy na zero. Szkoda, że Kowal nie wykorzystał więcej swoich szans, a na domiar złego Moneta doznał kontuzji... Jeśli chodzi o mnie to i z swojej gry nie jestem zbytnio zadowolony, choć cieszę się, że wywalczyłem sobie miejsce w pierwszym składzie i ostatnio regularnie gram od pierwszej minuty. Miejmy nadzieję, że to tylko zwykły falstart, a potem już będzie dużo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...