Skocz do zawartości

Przeklęta liga


Sidd

Rekomendowane odpowiedzi

-Witam panie prezesie, moglibyśmy o czymś porozmawiać?

-Tak, spotkajmy się u mnie w gabinecie.-Oznajmił prezes

 

W gabinecie...

 

-Panie prezesie, jak pan wie mam już 36 lat na karku, a co za tym idzie wielu piłkarzy w moim wieku kończy kariery.

-Ach rozumiem, ale co klub bez pana zrobi?-Zapytał prezes drapiąc się po głowie

-Jest tu wielu młodych zawodników, dajmy im szanse się rozwinąć.

-Myślę, że powinieneś grać jeszcze przez rok, ale pozwól, że zapytam. Co chcesz robić po zawieszeniu butów na kołku?

-Chciałbym trenować.-szybko oznajmiłem

-Wiem, że masz do tego łeb, widziałem jak potrafisz zmotywować drużynę do gry. Mam propozycję...-Oznajmił tajemniczo

-Tak??

-Może chciałbyś objąć funkcję trenera w partnerskim klubie?-Zapytał

-Bristol City? Klub z historią, nie chciałbym go pogrążyć.-Oznajmiłem śmiejąc się

-Pytam serrio, zarząd klubu zwolnił ostatnio trenera, ponieważ przeciwstawiał się on ich poleceniom. Myślę, że powinieneś porozmawiać z tamtejszym prezesem.

-Zrobię tak jak Pan prezes mówi.-Powiedziałem zadowolony

-Dobrze, podpisz tutaj, że zgadzasz się na rozerwanie kontraktu. Pamiętaj, że Arsenal zawsze będzie ci wdzięczny za to co zrobiłeś.-Powiedział ze łzami w oczach trener

-Ja też nigdy nie zapomnę o tym klubie.-Odpowiedziałem i podpisałem obustronne zerwanie kontraktu

-Żegnam!- Powiedział prezes ocierając łzy chusteczką

-Do zobaczenia!-Odpowiedziałem

Odnośnik do komentarza

2 dni później...

 

-Witam, czy zastałem Pana Steve Lansdown?-Zapytałem

-Tak, jest w gabinecie.-Odpowiedziała urocza asystentka

 

 

W Gabinecie

 

-Witam Pana, panie?-Zapytał prezes

-Witam, Kamil Feleńczak.- Odpowiedziałem

-Ach to pan jest tym byłym zawodnikiem Arsenalu. Miło mi, jestem Steve Lansdown.

-Przejdźmy do rzeczy, jestem tu po to, aby zostać trenerem Bristol City.-Oznajmiłem z uśmiechem na twarzy

-Wiem, dzwonił do mnie prezes Arsenalu w tej sprawie, stwierdził on, że jest Pan człowiekiem ambitnym oraz, że posiada pan wysokie umiejętności trenerskie.

-Prezes Arsenalu za dużo mnie chwali. Ambicje mam, to prawda, ale umiejętności trenerskie.-Zaśmiałem się

-To się okaże, przygotowałem dla pana wstępny kontrakt.-Odpowiedział i okazał mi kartkę z warunkami

-13tys. zł? Bardzo dużo, nie obciąży to budżetu klubu?

-Poprzedni trener zażądał 2* więcej, a finanse klubu są pod stała kontrolą.-Oznajmił uśmiechnięty Steve Lansdown

-No więc dobrze.-Odpowiedziałem podpisując kontrakt

-Jutro odbędzie się pierwszy trening, niech pan uważa, ponieważ zawodnicy byli przyzwyczajeni do swojego byłego trenera. Do widzenia

-Żegnam.-Odpowiedziałem uśmiechnięty od ucha do ucha

 

FM: 10.2.0

DB: Duża

Ligi PLAYABLE : Anglia (Coca-cola League 2 i wyższe), Niemcy (1-2), Włochy (Serie B i wyższe), Polska (1 liga i wyższe), Hiszpania (2 liga B i wyższe), Argentyna (2 i wyższe), Brazylia ( 2 I Wyższe)

Ligi VIEW ONLY: Brak

Zachowani piłkarze: Aktualni reprezentanci (Afryka)

Dodatkowe pliki: Brak

Zasady: Własne

 

Bristol City Football Club – klub piłkarskich z siedzibą w mieście Bristol. Zespół gra na stadionie Ashton Gate, który jest zlokalizowany w południowo-zachodniej części miasta. W sezonie 2009/2010 klub występuje w Football League Championship.

Odnośnik do komentarza

Następnego dnia...

 

Budząc się nie mogłem uwierzyć, że zostałem trenerem klubu z historią. Jedząc śniadanie czytałem gazetę poranną. Czytając strona po stronie dotarłem wreszcie do działu sport.

Znajdował się tam artykuł na temat podpisania przeze mnie kontraktu z Bristol City.

 

Były piłkarz Arsenalu podpisuję kontrakt z Bristol City

 

Świeżo upieczony menadżer po konsultacji z prezesem Arsenalu doszedł do wniosku, że jego powołaniem jest trenowanie piłkarzy.

Wielu fanów plotkowało na temat gdzie Kamil Feleńczak będzie trenował. Mówiło się o drużynach z słabszych lig typu Southampton, ale

znajomości prezesa Arsenalu pozwoliły temu młodemu trenerowi na wiele więcej. Klub z Bristol, który niedawno zwolnił trenera podpisał kontrakt

z Kamilem. Co będzie dalej? Zobaczymy, a samemu trenerowi życzymy wielu sukcesów!

 

Czytając ten artykuł pomyślałem o tym co będzie dalej. Postanowiłem również zadzwonić do mojego bliskiego przyjaciela z Polski, którym był Henryk Kasperczak.

 

-Cześć, z tej strony Kamil.

-Witaj! Gratuluję posady, i życzę samych sukcesów.

-Mam pytanie dotyczące taktyki, dasz jakieś rady?-Zapytałem

-Polecam taktykę 4-2-3-1, ustaw ofensywnie swój zespół, ponieważ z tego co wiem to są oni dość szybcy, zwinni, dobrze dryblują itp.

-Ach, dzięki. To tyle, zapraszam Cię do Bristol.

-Na razie, może kiedyś.

 

1h później

 

Stadion był niedaleko mojego apartamentu, więc szybko dojechałem. Postanowiłem zapoznać się z sztabek szkoleniowym, oraz piłkarzami.

Jak się potem okazało w sztabie miałem wszystkich na właściwym miejscu, ale wśród piłkarzy panowała niemiła atmosfera.

 

Piłkarze:

GK:Dean Gerken(24l), Adriano Basso(34l)

Podsumowanie: Gerken był młody, ale miał już jakieś umiejętności, za to stary Basso był doświadczonym i postanowiłem na niego stawiać!

OB:Bradley Orr(26l), Christian Ribeiro(19l), Jamie McCombe(26l), Liam Fontaine(23l), Lewin Nyatanga(21l), Brian Wilson(26l)

Podsumowanie: Wielu graczy, mogę śmiało powiedzieć, że obrona jest nie do przejścia!

P:Evander Sno(22l), Marvin Elliot(25l), Cole Skuse(23l), Paul Hartley(32l), Gavin Williams(29l), Lee Johnson(28l), Ivan Sproule(28l), Danny Haynes(21l)

Podsumowanie: Pomocników wielu, ale brak im doświadczenia co czyni środek słabym.

N: Alvaro Saborio(27l), John Akinde(20l)

Podsumowanie: Doświadczeni gracze, ale mało ich jest. W razie kontuzji potrzeba będzie zmienników.

Reszta: Zostali przeniesieni przez asystenta do rezerw, dlatego mnie nie interesowali.

 

Trening

 

Na treningu zarządziłem gierkę wewnętrzną, ale Alvaro zaczął mówić, że ich był trener nie pozwalał na takie rzeczy. Oświadczyłem, że nie jestem ich byłym trenerem za co zostałem wygwizdany, ale asystent postanowił poprawić trochę atmosferę i ogłosił, że kto nie zagra to nie otrzyma pensji. Wszyscy zaczęli grać, aż wreszcie Bradley powiedział, abym się przyłączył. Zgodziłem się,

czego potem żałowałem, ponieważ piłkarze grali nieczysto i zaliczyłem kopniaka w brzuch. Asystent zaczął krzyczeć, że to co tu się dzieje to skandal i zgłosi to zarządowi.

Po zakończeniu treningu pojechałem do domu...

Odnośnik do komentarza

Następnego dnia...

 

Po wizycie u klubowego masażysty poczułem się lepiej. Wiedziałem, że futbol to gra pełna niesportowego zachowania, ale jeszcze nikt w ciągu całej mojej kariery

nie odważył się kopnąć mnie w brzuch. Jedząc śniadanie usłyszałem dźwięk mojego dzwonka w telefonie.

 

Tryyym...Tryyym...

-Witam! Z tej strony Pana asystent Keith Millen. Przepraszam Pana za zachowanie wczoraj na treningu zawodników. Były trener był dla nich jak ojciec, ale to co on

robił z zarządem...

-Ach, dzień dobry, nic nie szkodzi. Dzisiaj podczas treningu zobaczą na co mnie stać.-Odparłem

-Właśnie, w sprawie treningu... Może by tak rozegrać sparing wewnętrzny? Bristol City vs Bristol City II-Zaproponował

-Hmm... W sumie można by zobaczyć naszych młodzików w akcji. Poinformuj prezesa, że dziś odbędzie się trening zamknięty. Po co kibice przychodzą na nasze treningi...-Odpowiedziałem zniesmaczony

-Właściwie to nie wiem, no nic ja muszę już jechać. Do zobaczenia.

-Do zobaczenia.

Tuu...Tuu...

 

Sparing wewnętrzny( Bristol City vs Bristol City II )

 

Skład Bristol City:

GK: A. Basso

OB: L. Nyatanga>L. Fontalne>J. McCombe>L. Carey

PŚ: E. Sno>M. Elliott

OP LŚP: D. Clarkson (ściągnięty z rezerw)>P. Hartley>D. Haynes

N: N. Maynard (ściągnięty z rezerw)

Przed meczem

Witam panowie, wiem, że nie jestem tu zbytnio lubiany, ale myślę, że to się zmieni. Dzisiaj został zarządzony sparing z rezerwami, nie lekceważcie ich, ponieważ są to młodzi, uzdolnieni chłopcy. Powodzenia.

 

I Połowa

Sytuacji wiele, ale niestety bramkarz rezerw spisuje się na początku wspaniale. Maynard miał trzy szanse na zdobycie gola, ale nie wykorzystał ich. W sumie można powiedzieć, że gra toczy się pod dyktando seniorów, ale młodziki również narzucają swoje tempo gry starszym.

 

Zmiany

Są zmiany w obu zespołach, ale zostanie opisana sytuacja seniorów:

-Gerken > Basso

-Orr > Carey

-Johnson > Sno

-Akinde > Maynard

-McAllister > Nyatanga

-Skuse > Elliott

-Spoule > Haynes

-Ribeiro > Fontaine

II Połowa

Tutaj gracze starają się grać ofensywnie. Do 62 minuty gra była wyrównana, ale po zdobyciu gola przez Clarksona młodziki odpuszczają sobie zupełnie.

W 73min. gry Spoule sam sa sam z bramkarzem strzela i zdobywa drugiego gola dla seniorów. Wynik utrzymuje się, aż do końca spotkania.

 

Po meczu

Dziękuję za wygraną. Wynik mógł być ciut większy, ale liczy się fakt, że wygraliśmy. Myślę, że podczas naszej współpracy zdobędziemy wiele. To tyle jesteście wolni, ale ty Maynard zostań tutaj chwilkę.

 

-Będziesz miał oddzielny trening, masz potencjał chłopcze, ale trzy szanse na zdobycie bramki i wszystkie stracone.

-Panie trenerze, to mój pierwszy mecz wśród seniorów. Proszę mnie nie skreślać.-Odpowiedział smutny Maynard

-Czy ja mówię o skreślaniu? Chcę, abyś ćwiczył strzały i tyle. To tyle, leć się przebrać.-Oznajmiłem uśmiechając się

 

Wieczór

Jedząc kolację przeglądałem pocztę. Dostałem maila od jednego ze skautów Arsenalu...

Odnośnik do komentarza
Drogi Kamilu!

Może mnie pamiętasz, może i nie, ale bardzo chciałbym ci pomóc i dlatego przesyłam ci listę pomocnych piłkarzy.

Ps. Nie zapomnij o tym, że możesz wypożyczać piłkarzy z Arsenalu.

 

Załączniki

-Marsden John (W:17l,P:N,Celtic)-Młody napastnik, jego wartość to około 280tys. zł

-Kees Luijckx (W:23l,P:PŚ,AZ)-Uzdolniony chłopak, koszt 4mln, ale klub na to nie stać. Postanawiam go wypożczyć

-Lassad (W:23l,P:N,Deportivo)-Koszt 1,5mln nie robi wrażenia, ale to co ten chłopak robił w lidze hiszpańskiej

-Merida (W:19l,P:OP Ś,Arsenal)

-Hoyte (W:19l,O P,Arsenal)

-Randall (W:20l,PŚ,Arsenal)

 

 

Czytając maila skorzystałem z nr. telefonów, które podał mi skaut i zacząłem składać oferty.

Dobiła godzina 23, więc byłem bardzo śpiący, lecz nagle zaczął dzwonić telefon.

 

-Witam, z tej strony Lassad.-Powiedział

-Ach witam, która u was jest godzina, jeśli mogę wiedzieć.-Odpowiedziałem śmiejąc się

-10.00, ale ja nie w tej sprawie, chodzi o to, że zarząd zgodził się mnie sprzedać, ale ja nie chcę odchodzić.-Odparł ze smutkiem Tunezyjczyk

-A czemuż to jeśli mogę wiedzieć?

-Mam tu rodzinę i nie chciałbym jej opuszczać, a poza tym kibice również by cierpieli.

-Hmm, rozumiem twoje zmartwienie, ponieważ ja w wieku 19 lat musiałem opuścić mój kraj po to, aby trenować w jednym z najlepszych klubów. Martwiłem się, ale jak się potem okazało

niepotrzebnie, ponieważ trenerzy i piłkarze zastąpili mi rodzinę.

-Widać, że Panu na mnie zależy. Zgadzam się na podpisanie kontraktu, ale to zależy jeszcze od kwoty.-Zaśmiał się Lassad

-Dobrze, dobrze ja idę już spać, ponieważ u nas jest godzina 23.00. Do zobaczenia.

-Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Sparingi:

Airdrie United(0)-Bristol City(4)

Opis meczu: Już w pierwszej minusie Mardsen po podaniu od Hartleya zdobył bramkę. Nie trzeba było długo czekać, ponieważ w 6 minucie Liam Fontaine strzelił 2 gola.

Do przerwy utrzymywał się wynik 2:0. Po przerwie w 54min. Hartley biegnąc sam na sam z bramkarzem zdobył 3 bramkę, a w 73min. Sproule ustalił wynik meczu na 4:0

 

Tottenham(1)-Bristol City(0)

Opis meczu: Mogłoby się wydawać, że gracze Tottenhamu zlekceważyli przeciwników. W 1 połowie meczu więcej okazji do strzelenia bramek miało Bristol City, ale w II połowie pomimo świetnej gry

w 88min. David Bentley zdobył gola. Piłkarze Bristolu zostali źle potraktowani przez sędziego, ponieważ ten nie podyktował im rzutu karnego.

 

Brechin(0)-Bristol City(5)

Opis meczu: Kompletna dominacja angielskiej drużyny. Bramkę w swoim debiucie zdobył Lassad.

Bramki: Gavin Williams, Saborio(2), Lassad, Maynard

 

GH Academy(1)-Bristol City(5)

Opis meczu: Kolejny mecz zdominowany przez Bristol City. Bramkę w debiucie zdobył Luijckx.

Bramki: Gavin Williams(3), Luijckx, Elliott

 

Podsumowanie: Może i sparingpartnerzy nie byli silni, ale i tak pokazaliśmy, że nic nie może równać się z siłą Bristol City.

Z dobrej strony pokazali się zakupieni zawodnicy, oraz Gavin Williams który zdobył 4 bramki w 4 meczach. Również młody Maynard może liczyć na występy w 1 zespole.

 

_______________________________

Czy podoba wam się takie opisywanie meczów? Jeśli nie to mogę coś pozmieniać tylko napiszcie co.

Odnośnik do komentarza

Taktyka jest pobrana z neta, bodajże Iron stworzona przez kogoś z tego forum. Po pewnym czasie wydaje mi się, że taktyka traci znaczenie i przeciwnicy uczą się jak grać przeciwko danej taktyce,

dlatego zmieniam taktyki jak rękawiczki. Dzisiaj się już wypisałem, jutro dam kolejne odcinki. Czekam na oceny i wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Normalnie jak widzę takiego opka to nic nie piszę, ale muszę. Kłóciłeś się w opowiadaniu o Lechu Poznań, a sam popełniasz potężne błędy interpunkcyjne. Jak fabuła ci nie wychodzi, to odpuść i pisz tylko opisy meczów. Na razie jest kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Żadnych błędów interpunkcyjnych się nie dopatrzyłem. Jak już krytykujesz to wskaż błędy, a nie mi tutaj wyskakujesz z czymś co jest nieprawdą.

Jeśli widzicie jakiś błąd, to proszę go wskazać, ponieważ ja nie wiem co źle robię, a szukać igły w stogu siana...

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2010

 

 

Coca-cola Championship

Bristol City-Preston 3:2 (Nick Maynard(2), John Akinde)

Brystol City-Crystal Palace 4:0 (McCarthy(Samobój), Elliott, Williams, Maynard)

Brystol City-Queens Park Rangers 3:1 (Maynard, McCombe, Haynes)

Bristol City-Cardiff 2:2 (Evander Sno, Ivan Sproule)

Bristol City-Middlesbrough 3:2 (Orr, Maynard, Hartley)

 

Puchar Ligi

 

Brystol City-Swindon 2:0 (John Akinde, Lassad)

Brystol City-Nottingham Forest 2:1 (Lee Johnson, Maynard)

 

Podsumowanie: Postawa w lidze wyśmienita, zajmując 2 miejsce w tabeli w pierwszym miesiącu pokazaliśmy wielokrotnie zęby. Zawodnikiem zasługującym na oklaski jest Maynard, który ogółem zdobył 6 bramek. W pucharze ligi drużyna również grała dobrze.

 

Wrzesień 2010

 

Coca-cola Championship

Bristol City-Coventry 2:2 (Lee Johnson, Haynes)

Bristol City-Swansea 3:0 (Fontaine, Haynes, Akinde)

Bristol City-Scunthorpe 1:1 (Lassad)

 

 

Puchar Ligi

Bristol City-West Ham United 1:2 (Fontaine)

 

Podsumowanie: Miesiąc do udanych nie należał. Zremisowaliśmy z outsiderami tabeli, ponieważ ich zlekceważyliśmy. Silny przeciwnik w Pucharze Ligi nie dał nam szans, ale przegraliśmy w dobrym stylu i z bramką honorową na koncie. Fontaine oraz Haynes zaczęli strzelać co mnie bardzo ucieszyło. Pogoda w tym miesiącu była

zmienna, więc wiele meczu zostało przeniesionych na następny miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Październik...

 

Wiele się działo w ostatnich miesiącach. Media plotkowały na temat kto by mógł przyjść do klubu, kto mógłby odejść itp.

Zarząd miał mi za złe sprowadzenia Johna Marsdena do klubu. Zawodnik młody, ambitny, ale brakowało mu doświadczenia. Postanowiłem wysłać go do rezerw, gdzie mógłby się rozwijać, ale

niestety nie znalazł on tam uznania w oczach trenera. Postanowiłem porozmawiać z prezesem na temat tego młodego zawodnika.

 

-Witam panie prezesie, ja w sprawie Marsdena.-Oznajmiłem

-Witam, proszę usiąść.

-No więc, jest to młody zawodnik którego nie należy skreślać. Myślę, że trzeba dać mu czas na aklimatyzację. Drugą moją myślą jest znalezienie mu mentora. Co pan o tym sądzi?

-Wydaliśmy na niego 300tys. to niewiele, ale zawsze coś. Zgodzę się z panem i dam mu czas do następnego sezonu, jeżeli zawodnik nie spełni pokładanych w nim nadziei może pożegnać się z klubem.-Oznajmił

-Dziękuję panu za szansę. To tyle, do widzenia.

-Żegnam

 

Uradowany tym, że zrobiłem to co miałem zrobić powędrowałem na trening gdzie miałem spotkać się z młodym Marsdenem. Widok młodych piłkarzy podczas treningu przywrócił mi

wspomnienia, ale mniejsza z tym.

 

-Marsden, do mnie!-Krzyknąłem

-Tak panie trenerze?-Zapytał ze strachem

-Od dzisiaj będziesz trenował wraz z seniorami. Oczywiście dalej będziesz w rezerwach, ale muszę mieć cię pod kontrolą.- Oznajmiłem

-Wiem, że nie spełniam pokładanych we mnie nadziei,ale brak mi rodziny, przyjaciół.-Odparł ze łzami w oczach

-Chłopcze, to nie czas, aby płakać itp. Wiem, że aklimatyzacja jest trudna, bo sam przez nią przechodziłem, ale uwierz mi po pewnym czasie przyzwyczaisz się. To tyle, wracaj do treningu.

 

Rozmowa z chłopcem sprawiła, że powróciły wspomnienia... Wiedziałem, że trudno jst w wieku 17 czy tam 21 lat wyjeżdżać od rodziny, ale na tym polega football.

Odnośnik do komentarza

Październik

 

Bristol City-Newcastle 1:1 (Nicky Maynard)

Bristol City-Derby 0:0

Bristol City-Peterborough 3:2 (Paul Hartley(2), Jamie McCombe)

Bristol City-Plymouth 0:1

Bristol City-Barnsley 1:1 (Bradley Orr)

Bristol City-Blackpool 5:1 (Lassad(2), Maynard, Lee Johnson, Luijckx)

Bristol City-Sheff Wed 2:1 (Bradley Orr, Saborio)

 

Podsumowanie: Wypadliśmy lepiej niż w ostatnim miesiącu i znajdowaliśmy się 6 pozycji, ale jeszcze uzo przed drużyną z Bristolu. Zawodnicy wiedzą, że jeśli uwierzą w siebie to mogą wygrać wszystko.

Odnośnik do komentarza

Początek listopada...

 

Tryym...Tryym

-Tak słucham?-Zapytałem

-Z tej strony Steve Lansdown, czy mógłby Pan przybyć do gabinetu?

-Tak, a w jakiej sprawie?

-Zarząd chciałby porozmawiać z panem o atmosferze panującej w klubie i o tym co Pan planuje.

-Dobrze, zaraz będę.

Tyym...Tyym...

 

W drodze

 

Idąc pieszo do klubu czytałem sobie gazetę. Polityka- nuda! Romanse gwiazd- nuda! Sport- pełen akcji! Przeglądając dział sport natrafiłem na dziwny artykuł.

Kamil Feleńczak- prawdziwy strateg?

 

Jak państwu wiadomo były piłkarz Arsenalu jest trenerem Bristol City od ponad 3 miesięcy. W klubie nastąpiła prawdziwa rewolucja!! Starzy piłkarze zostali sprzedani, a młodzi

zostali zakupieni. Zespół, który kiedyś posiadał najstarszych graczy w lidze został zupełnie odmłodzony. W zimowym okienku transferowym według niepotwierdzonych informacji

ma zostać zakupionych aż 6 piłkarzy- w tym 2 polaków. Na oku Feleńczaka znaleźli się tacy gracze jak Rafał Boguski, Karim Djellabi

 

Czytając to pomyślałem, że nie byłby to taki zły pomysł pościągać polaków. W sumie to są oni a w sam raz do takiego średniaka jak my. Na wieczór zaplanowałem sobie krótką lekturę na ich temat.

 

W Gabinecie...

 

-Witam zarząd i Pana prezesa!

-Witamy, proszę usiąść. No więc jesteśmy zadowoleni z wyników osiągniętych przez zespół, ale niestety nie zadowala nas stan finansów. Co pan powie w tej kwestii?

-Hmm, ja dokonałem tylko dwa transfery, a reszta to wypożyczenia za które nic nie płacimy. Myślę, że piłkarze żądają za dużych pieniędzy, ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić, ponieważ

gdy proponuję zmniejszenie im wypłaty o niedużo to zaraz się obrażają...-Powiedziałem zniesmaczony

-Rozumiemy pańskie położenie w tej sprawie, ale czy nie dałoby się wywalić zbędny balast?-Zasugerował sekretarz

-Jaki zbędny balast? Każdy z tych graczy wnosi coś do zespołu, a poza tym sprzedałem już 2 graczy i otrzymaliśmy za nich 3 miliony.

-W sumie to ma pan rację. Dobrze to tyle na dziś, dziękujemy za czas poświęcony tej niemiłej konferencji.

-Żegnam.- Wyszedłem cały spocony i zdenerwowany

 

Co będzie dalej? Nie radzę sobie z finansami klubu, a jest to jedna z podstawowych umiejętności każdego trenera. Postanowiłęm zadzwonić do starego przyjaciela...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...