Skocz do zawartości

Przeklęta liga


Sidd

Rekomendowane odpowiedzi

Listopad

 

Coca-Cola Championship

Bristol City-Nottingham Forest 2:3 (Luijckx, Hartley)

Bristol City-West Brom 2:4 (Hartley, Saborio)

Bristol City- Sheff United 1:2 (Hartley)

 

Podsumowanie: Trzy porażki z rzędu, nagły spadek formy piłkarzy. Co się dzieje? Piłkarze skarżą się na brak hierarchii, ale niedoświadczony menadżer nie jest w stanie zmobilizować zespołu.

Drużyna po kompromitującym miesiącu zajmuje wróżone jej miejsce w tabeli-11. Paul Hartley próbuje pokazać drużynie, że potrafi zdobywać bramki, ale niestety jeden zawodnik nie da rady zgranej drużynie....

 

Grudzień

 

Coca-Cola Championship

 

Bristol City-Ipswich 2:1 (Maynard, McCombe)

Bristol City-Leicester 3:0 (Maynard(2), Luijckx)

Bristol City-Doncaster 3:1 (Maynard, Saborio, Luijckx)

Bristol City-Reading 1:2 (Luijckx)

Bristol City-Queens Park Rangers 2:3 (Sproule(2))

Bristol City-Watford 5:2 (Maynard, Williams, Merida, Saborio, Haynes)

 

Podsumowanie: Miesiąc lepszy niż poprzedni. Może i długi, ale za to udany. Dobrze spisywał się Maynard oraz Luijckx, ale zadowala także postawa reszty zespołu. Oby tak dalej.

 

Początek stycznia...

 

Po świętach Bożego narodzenia postanowiłem dać piłkarzom trochę wolnego, ponieważ jakby zaczęli biegać to by mogli się nabawić jakiejś choroby. Mając coraz większy szacunek wśród zarządu, ale i też piłkarzy mogłem pozwolić sobie na małe co nieco...

 

Tryym....Tryym...

-Tak słucham?-zapytałem prezez

-Z tej strony Kamil Feleńczak, czy moglibyśmy zwołać na dziś zebranie zarządu?

-Tak, tak spotkamy się w gabinecie.

 

W gabinecie...

 

-Witam cały zarząd i prezesa, mam dla was pewną ofertę. Jak wiecie klub się rozrasta i potrzebna jest forsa na transfery.-Zacząłem od razu bez owijania w bawełnę

-Ach, więc po to zostaliśmy wezwani? Myślę, że na ostatnim zebraniu powiedzieliśmy już coś na ten temat.-Odparł zdenerwowany sekretarz

-Chcecie zysków? Chcecie dobrego miejsca w tabeli? Chcecie rozwinąć klub? Potrzebna będzie kasa. Co ja mam zrobić z 5mln? Dobry piłkarz kosztuje

2 razy tyle...-Zasugerowałem mając zaplanowaną strategię

-Dobrze, więc dostaniesz 23mln na transfery, ale licz się z tym, że jeśli nie zdobędziemy renomy, to ty wylecisz.-Odpowiedział stanowczo prezes

-Dziękuję i obiecuję, że was nie zawiodę, to tyle. Żegnam!.-Wyszedłem cały spocony, ale wielce uradowany

 

Hmm, to czas na transfery. Jutro skauci otrzymają ode mnie instrukcje gdzie i kogo mają szukać, śledzić, a na dziś postanowiłem dac sobie spokój i mój sukces uczcić z żoną.

Odnośnik do komentarza

Koniec. Widzę, że nikogo nie interesuje Championship... A szkoda.

Sory kolego, ale naprawdę jest przykro patrzeć na takie posty. Po pierwsze powinieneś z godnością przyjąć krytykę bardziej doświadczonych pisarzy (mam tu na myśli TEXAS'a). Po drugie zachowujesz się strasznie dziecinnie. To, że ktoś ci w przeciągu paru godzin nie napisał postu o tym, że dobrze Ci idzie bądź coś w tym stylu to oznacza, że od razu musisz kończyć? A tak poza tym piszesz prawie w każdym opowiadaniu o tym żeby ktoś pisał częściej i coś w tym stylu. Wole żeby np. JAMAL pisał odcinki co trzy dni, ale żeby prezentowały one odpowiedni poziom. Tobie również proponuje takie rozwiązanie.

 

Btw. Sorka, że nie na temat kariery, ale nie mogłem się powstrzymać.

Pozdrawiam i nie miej pretensji o ten post bo nie o kłótnie mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza

spoko, ale ja wolę pisać częściej i mieć satysfakcję. Przyjmuję tą krytykę do serca, ponieważ przyznam, że zachowałem się jak dzieciak. Ja piszę krótko zwięźle i na temat, każdy ma swój styl. To że tobie się nie podoba, a komuś innemu tak to już twoja sprawa. To tyle. Dzięki za pouczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...