Skocz do zawartości

I Ty możesz być sławny!


A_S_O_T

Rekomendowane odpowiedzi

19.07.2007

Tow.

ADO Den Haag - FC Kőln 2:1 [Rijaard `1, Jeżowski `36 - Broich `71]

Sławomir Jeżowski - 86min, *7 Strz [2/1]

Pierwszy mecz Jeżowskiego i od razu bramka. Bardzo dobra gra tego młodego napastnika. W

Den Haag wobec Polaka pokładają spore nadzieje i, jeśli utrzyma taką formę to może być

pewien miejsca w składzie.

 

21.07.2007

Wojciech Skrzypiński na treningu pechowo interweniował i doznał kontuzji naciągnięciamięśnia pachwiny. Może pomarzyć o występie w pierwszych kolejkach nowego sezonu.

 

22.07.2007

Rozgrywki u21

Cracovia Kraków - Lech Poznań 3:1 [suchansen `21 `83, Petasz `43 - Kononowicz `49]

Ronnie Suchansen - 90min, *8, 2 gole, Strz [4/4], Pod [19/9]

Kacper Kowalczyk - 65min, *8, Strz [1/1], Pod [17/10]

Obaj młodzi napastnicy Cracovii spisali się znakomicie. Ronnie był dziś w zabójczej formie i mało brakło a ustrzelił, by hattricka. Kowalczyk mało uderzał na bramkę, ale on głownie bawił się w rozgrywanie piłek.

 

23.07.2007

Tow.

Swensa City [ENG] - ADo Den Haag 2:2 [brandy `17, Bird `75 - Jeżowski `38 `40]

Sławomir Jeżowski - 90min, *8, 2 gole, MoM, Strz [2/2], Pod [35/26]

Jeżowski potwierdził, że będzie główną armatą II ligowego ADO Den Haag. Znakomita forma i teraz tylko kontuzja może powstrzymać Polaka. To może być nasza przyszła gwiazda reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Wojciech Skrzypiński o kontuzji:

To wielki pech jaki się mi przytrafił. Jestem zdruzgotany. Dowiedziałem się, że mogę pomarzyć o występie w pierwszych kolejka nowego sezonu. Mam nadzieję, że gdy powrócę wskoczę do pierwszej jedenastki.

Odnośnik do komentarza

OM: U niektórych to chyba trudno z dedukcją. Zaśmiecacie niepotrzebnie temat, to raz. Dwa, niektóre ligi świata rozpoczynają okres przygotowawczy nieco później od pozostałych, więc tym samym jeśli ktoś zdecydował się na karierę w słonecznej Hiszpanii, to wiadomo, że na swój pierwszy występ będzie musiał po prostu poczekać.

 

Co poniektórym polecam zaopatrzyć się w kołek osinowy, bo inaczej rozwiążemy tę kwestię w inny, bardziej kategoryczny sposób :> :MO

Odnośnik do komentarza
Nowiny

 

Gracz Kamel Feleńczak, francuz z polskimi korzeniami przyleciał do Polski w poszukiwaniu klubu. Po nieudanym okresie spędzonym w Armini postanowił poszukać szczęścia w Polsce.

Kibice plotkują, że Kamel chciałby włożyć trykot drużyny z Nowego Sączu. Co będzie dalej z tym utalentowanym golkiperem? Zobaczymy wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wyluzujcie trochę bo posypią się ostrzeżenia

 

Wyczyściłem temat z wojennych postów. Citko już Was uprzedzał, jednak nie dociera. Skoro nie umiecie dyskutować, to albo przestańcie albo atakujcie się przez prywatne wiadomości

 

Każdy kolejny wjazd będzie nagradzany +1 i zakazem pisania

Odnośnik do komentarza

Zamiast Krzysztofa Kekusa Cracovii zagra "Berek".

 

25.07.2007

Puchar u21, 1 runda

Lech Poznań - Groclin Grodzisk Wlkp. 1:2 [Zablocki `82 -Żyła `8, Tomowiak `55]

Łukasz Wuwer - 90min, *7, Strz [3/1]; Pod [18/6]

Zesłany do zespołu juniorów Wuwer czuje się zupełnie inaczej niż w profesjonalniej piłce. Zagrał dobre spotkanie, a raz mógł zdobyć bramkę lecz jego uderzenie trafiło w poprzeczkę.

 

Puchar u21, 1 runda

Cracovia Kraków - Polonia Bytom 1;0 [berek `21]

Berek - 90min, *7 Bramka, Strz [3/1], Pod [23/15]

Kolo Mikel - 90min, *7, Asysta, Strz [2/1] Pod [43/36]

Debiutujący w barwach Cracovii Berek od razu zdobył bramkę, która dała zwycięstwo młodzikom z Krakowa. Świetną asysta popisał się Mikel, który powoli powraca do zdrowia po kontuzji.

 

W patowej sytuacji jest nasz młody golkiper występujący w Arminii Bielefeld. W okresie przygotowawczym nie zagrał ani minuty i ani razu nie pojawił się na ławce rezerwowych. Jednak przed tym graczem rysuje się znakomita przyszłość i musi cierpliwie czekać na swoją szansę.

 

W Hiszpanii Adam Sawicki spokojnie przygotowuje się do sparingów z pierwszą drużyną Sevilli FC. Ten zawodnik powinien spokojnie powalczyć o pierwszy skład.

Odnośnik do komentarza

Sebastian Piórkowski, Wisła Kraków

 

Jestem niezwykle dumny, że mogę reprezentować taki klub jak Wisła Kraków. Jest to spełnienie moich marzeń z dzieciństwa. Jestem dozgonnie wdzięczny trenerowi, że dał mi szanse pokazania się w meczach sparingowych, mam nadzieje, że moimi golami oraz pracą na boisku odwdzięczyłem mu się za zaufanie i będę dostawał kolejne szanse.

Odnośnik do komentarza

26.07.2007

Tow.

Eschborn - ADO Den Haag 0:2 [Jeżowski `55, van de Haar `87]

Sławomir Jeżowski - 90min, *8, bramka, Str [2/1], Pod [35/26]

Znakomita forma 18 letniego snajpera z Polski. W każdym meczu to gol. W lidze może sporo namieszać. Oby tak dalej!

 

27.07.2007

Orange Ekstraklasa [1/30]

Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4:0 [Zieliński `33, Stawarz `37 `87, Trzeciak `44]

Artur Stawarz - 90min, *9, 2 gole, Str [2/2] Pod [16/8]

Znakomity, fenomenalny debiut Stawarza na boiskach Polskiej Ekstraklasy. W sparingach niekiedy spisywał się nieporadnie a tu proszę, dwie bramki. Typowy lis pola karnego i zamknął wszystkim usta tym którzy mówili że nie nadaje się on na pierwszy skład.

 

28.07.2007.

OE [1/30]

Lech Poznań - Ruch Chorzów 1:1 [Wilk `6 - Fabus `29]

Arek Stelmach - 4min, *5, Str [0/0] Pod [2/1]

Arek wszedł tylko na 4 minuty i niczym się nie wyróżnił. Dla niego to pierwsze kroki w dorosłej piłce i potrzebuje czasu na poznanie prawdziwego futbolu.

 

Korona Kielce - Cracoia Kraków 0:1 [Petasz `22]

Kolo Mikel - 90min, *6, Str [1/1] Pod [47/36]

berek - Ławka

Mikelowi nie przeszkodziła kontuzja odniesiona na początku przygotowań i nada ma duży kredyt zaufania u trenera "Pasów". W tym spotkaniu szału nie było, ale solidna gra w defensywie i dobra skuteczność podań powoduje to, że może śmiało patrzeć w przyszłość.

 

Wisła Kraków -Zagłębie Lubin 0;0

Sebastian Piórkowski - ławka

Marcin Szewczyk - 25min, *5, Str [0/0] Pod [3/1]

Dla Szewczyka pierwszy mecz na boiskach OE nie może być udany, był jednym z najgorszych zawodników na boisku i o jego grze nie da się nic pozytywnego napisać.

 

29.07.2007

FC Ingolstadt - AO Den Haag 1:2 [Jungwirth `11 - Meric `62, Fernandez `84]

Sławomir Jeżowski - 89min, *6, Str [0/0] Pod [38/31]

Jeżowski tym razem przyfolgował ale i tak dużo wniósł do gry dla swojej drużyny. Jednak jak sam przyznaje jest pozytywnie nastawiony do całego sezonu.

 

Panowie, wyjeżdżam na tydzien i nie będę miał dostępu do FM. Jeśli ktoś by chciał przejąc sejwa to piszcie na PW

Odnośnik do komentarza

Wita Was Maciej Iwański w studiu komentatorskim wraz z Michałem Globiszem. Panie Michale, był dziś Pan na meczu w Poznaniu z Ruchem. Podobno Pana głównymi 'celami' byli Matek Możdżeń z Lecha oraz Arek Stelmach z Ruchu, co Pan o nich sądzi?

 

Nie wiem, był Pan obecny na meczu? Pyta mnie Pan o piłkarza, który przesiedział mecz na ławce i o gościa, który wszedł na parę minut? Nonsens. Oczywiście nie zaprzeczę, że obaj mają talent i ciekawie mogą się rozwinąć, ale póki co stoją w miejscu.

 

 

---

 

Dzień pójdziej Arek ustosunkował się do wypowiedzi Pana Michała:

Proszę Pana. Ja wiem co robię. Ruch to świetne warunki do rozwoju i wiem co robię będąc tutaj. Pan mi nie musi mówić kim jestem i jaki jestem, bo sam to dobrze wiem i znam swoją wartość. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Maciej Skorża po meczu:

 

O spotkaniu

- Zawsze pierwszy mecz niesie dozę niepewności, jak będzie wyglądała drużyna, jak zaprezentuje się przeciwnik. Sami siebie zaskoczyliśmy naszą słabą grą. Na obronę piłkarzy przypomnę, że jesteśmy dopiero co po ciężkich przygotowaniach, a szczyt formy został zaplanowany na późniejszy okres. Jednak nawet mimo to powinniśmy sobie z Zagłębiem poradzić.

 

O debiutancie

- Wpuściłem Szewczyka, licząc że świeża krew odmieni grę drużyny. Niestety, dopasował się do mizerii panującej w formacjach ofensywnych. Mimo wszystko nadal liczę, że po okresie aklimatyzacji ten zawodnik zacznie spełniać pokładane w nim nadzieje, bo umiejętności na pewno ma.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...