Skocz do zawartości

Forum i skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Icoooooooooooooooooooooooooooon!

 

Nie wiedziałem, że można ustawić "pad" forum na dokładną godzinę :>

Nie pierdol bo jeszcze ktoś w te głupoty uwierzy :doh!:

 

Po prostu serwer ma restart ustawiony na taką porę, kiedyś to było o 6 rano a teraz o 12.

Odnośnik do komentarza
Nie pierdol bo jeszcze ktoś w te głupoty uwierzy :doh!:

 

Po prostu serwer ma restart ustawiony na taką porę, kiedyś to było o 6 rano a teraz o 12.

 

Ta, już to widze.

 

Nie możesz pogonić tych od serwera, żeby znowu ustawili restart na 6?

Odnośnik do komentarza

Mam dość nietypowy problem. Mianowicie, jeszcze jakiś czas temu czytałem sobie opowiadania na forum dzięki zainstalowanej na moim tel. komórkowym Operze w wersji 8.65 przeznaczonej na telefony z symbianem v60-3. Nie muszę chyba mówić jaka to przyjemność ekscytować się opkami podczas- na przykład- lekcji, zdecydowanie polecam :D Jednak chciałem o czym innym. Dzisiaj po jakichś paru miesiącach wróciłem do czytania i z przykrością stwierdziłem, że nijak nie mogę wejść na forum. Pokazuje się przytaczany tu często błąd 501 o tytule: "Żądanie nieobsługiwane!". W przeglądarce próbowałem różnych opcji, ale nie chce odpalać. Inne strony, w tym "konkurencyjne"(powiedzmy że to jakaś konkurencja) fora o FMie ku mojej rozpaczy wchodzą bezproblemowo. Co może być przyczyną? Bardzo proszę o w miarę szybką pomoc. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

501 to błąd wskazujący na to, że zapytanie klienta dotyczy działania, które nie może być wykonane przez serwer lub nie jest przez niego obsługiwane. Trudno mi jakoś pomóc. Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś kto podobnie jak Ty używa telefonu do przeglądania forum.

Odnośnik do komentarza

Będzie to w najwyższym stopniu- jak zwykł to ostatnio powiadać prezydent- utrudnione znaleźć taką osobę :D Szkoda, że nic nie uda się zrobić z Twojej strony, bo myślałem, że skoro inne tego typu (albo wydaje mi się że tego typu) fora działają, to i to powinno. I to na dodatek kiedyś działało, no ale trudno, może ktoś to przeczyta i jednak będzie wiedział co poradzić. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Więc tak, nie będę dłużej owijał w bawełnę. Mamy niezaktualizowany skrypt już od kilku miesięcy. Była z tego powodu ostra zadyma w adminie ale osoba, którą prosiłem o skontaktowanie się z wwosikiem w celu opłacenia licencji IPB sprawę całkowicie zlała. Nie będę się rozpisywał bo mamy pewne zasady w adminie ale zorientowani mogą się domyślić o kogo chodzi. Mamy administracyjny burdel i tyle. Ja nie mam czasu by zaangażować się w sprawę. Obiecałem, że jeżeli tylko licencja zostanie opłacona to choćbym miał nie przespać jednej nocy to forum zaktualizuje. Niestety pewni ludzie nie potrafią zrobić nawet tyle by ułatwić mi pracę.

 

Chodzi o kwotę 25$ za półroczne przedłużenie supportu. Pieniądze są ale kontaktu z właścicielem naszego konta IPB panelu brak. Pisałem do wwosika na PW, GG ale zero odzewu z jego strony. Wiem, że kontaktowały się z nim również inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...