Skocz do zawartości

Forum i skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

problem poruszany kilka postow wczesniej :P nie wiem czy nadal ff 3.0 jest testowe...jesli tak to nie ma sesnu nic zmieniac na cmf, bo oni to moga naprawic...do tego czasu trza uzywac pelna edycje :)

 

 

Od dwóch dni jest już pełna wersja

Odnośnik do komentarza

Mam problem z normalnym poruszaniem się po forum. Przy przeglądaniu stron, szczególnie prze wejściu na jakieś subforum (o dziwo strona główna działa w miarę poprawnie), wyskakuje komunikat o nie znalezieniu serwera. Jest to o tyle dziwne, że może to trwać 5 sekund, jak i 3 minuty, i można być pewnym, że zaraz się powtórzy. Nawet teraz, aby dokopać się do subfora Ogłoszenia Administracji musiałem kilkunastokrotnie wbijać.

 

Chciałbym jeszcze dodać, że ten problem występował również dzisiaj na zupełnie innym komputerze, mającym inne IP i z którego nigdy się nie logowałem na CMF.

Odnośnik do komentarza

Możecie podziękować Dixowi za to, że forum działa. Dwie osoby dały dupy i nieopłaciły na czas domeny, której ważność wczoraj przepadła i stąd te problemy. Dix zadzwonił do firmy zarządzającej domeną i wyprosił od nich możliwość opłacenia domeny przez niego a nie przez właściciela domeny, którego nicka przez grzeczność nie wymienię... W każdym razie odpowiednie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec osoby, która z ramienia MT miała poprowadzić cały proces.

Odnośnik do komentarza
Odnośnie Cyrylicy, w zakładce klub nie można pisać rosyjskimi bukwami, mają chyba zdaniem skryptu jakąś szczególną długość wink.gif.

 

Znaki spoza podstawowej tablicy ASCII muszą nieść ze sobą dodatkowe info o stronie kodowej.

Nie wiem jak u innych, ale mnie szybka edycja postu zwyczajnie się "zesrała" wink.gif Po jej dokonaniu znacznik postępu szybkiej edycji trwa w nieskończnonośc.

 

U wszystkich z FF3 :P

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak u innych, ale mnie szybka edycja postu zwyczajnie się "zesrała" ;) Po jej dokonaniu znacznik postępu szybkiej edycji trwa w nieskończnonośc.

Nie wiem czy zauważyłeś ale było to już wałkowane kilka razy. Ale oczywiście Tobie nie chciało się przelecieć tematu i przeczytać przynajmniej ostatnią stronę lub ostatnie 4 posty :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...