Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, lekki poślizg, ale wczoraj miałem jakieś dziwne problemy. Tutaj link, powinien działać. Jak nie działa to jeszcze coś mogę pokombinować, ale działał wczoraj tyle że bez zmian transferowych. Transfery w polskich ligach powinny być aktualne na koniec okienka czyli 28 luty. Nie jest to żadna oficjalna wersja, więc proszę nie udostępniać jej na innych stronach czy coś. Po prostu jest to stan robót na którym napotkalismy bardzo poważny błąd, a w czasie gdy się z nim męczyłem motywacja do pracy trochę mi opadła, Brudi ma/miał problemy z kompem, a Gietz zrobił zmiany transferowe (które chyba tutaj działają, ale głowy za to nie daję), za co serdecznie mu w tym miejscu dziękuję, ale nic więcej nie był nam już w stanie pomóc. Co prawda zgłaszało się jeszcze kilka osób do pomocy, ale z różnych powodów, ja obecnie nie jestem w stanie nawet tego nadzorować. Jakby coś służę pomocą, w miarę możliwości. Tylko teraz mnie nie będzie kilka dni, więc jak pilne pytania to macie czas tak dziś do 12 :P Jak ktoś to poskłada do kupy, to może mi wróci motywacja :P

Odnośnik do komentarza

Po dłuższych bojach z plikami PLU udało się ustalić co odpowiada za wywalanie do pulpitu, a mianowicie są to drugie drużyny klubów dodane w edytorze w opcjach klubu (ale o dziwo nie wszystkie), stąd sugestia z mojej strony, by jednak powrócić do koncepcji znanej z ligi hiszpańskiej, gdyż na razie nie znalazłem zależności między drużynami, które powodują wylot do pulpitu z tymi, które tego nie powodują i mocno wątpliwe jest, że mi się uda to wyłapać.

Odnośnik do komentarza

Witam !!

Jest to moj pierwszy post :)

mam powazny problem , otoz po zainstalowaniu patcha 10.3 cos sie stalo z moim edytorem . gdy wczytuje obojetnie ktora baze danych , i wybieram plik pl update 0.9 na pozor wszystko wyglada ok . po rozpoczeciu gry , nie wiem z jakiego powodu zmianie ulegaja reguly za zolte kartki w Polskiej lidze . Jest to bardzo deprymujace i odbierajace chcec do gry , poniewaz juz po otrzymaniu 2 Zoltych kartek (zamiast 4) , moi zawodnicy musza pauzowac mecz . ;// Po kazdej nastepnej znowu mecz przerwy .. ehh .. Gdy probowalem zmienic to w edytorze , w regulach o kartkach ( mam napisane 2 , 3 , 4 ETC , zamiast 4 , 6 ,8 ETC ) wyskakuje mi blad ze zlymi grupami w pucharze Polski .. Prosze o pomoc .. PS , na latce 10.2 wszystko chodzilo ok , ale nie mialem aktualnych skladow a o to mi najbardziej chodzi , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam !!

Jest to moj pierwszy post :)

mam powazny problem , otoz po zainstalowaniu patcha 10.3 cos sie stalo z moim edytorem . gdy wczytuje obojetnie ktora baze danych , i wybieram plik pl update 0.9 na pozor wszystko wyglada ok . po rozpoczeciu gry , nie wiem z jakiego powodu zmianie ulegaja reguly za zolte kartki w Polskiej lidze . Jest to bardzo deprymujace i odbierajace chcec do gry , poniewaz juz po otrzymaniu 2 Zoltych kartek (zamiast 4) , moi zawodnicy musza pauzowac mecz . ;// Po kazdej nastepnej znowu mecz przerwy .. ehh .. Gdy probowalem zmienic to w edytorze , w regulach o kartkach ( mam napisane 2 , 3 , 4 ETC , zamiast 4 , 6 ,8 ETC ) wyskakuje mi blad ze zlymi grupami w pucharze Polski .. Prosze o pomoc .. PS , na latce 10.2 wszystko chodzilo ok , ale nie mialem aktualnych skladow a o to mi najbardziej chodzi , pozdrawiam

 

Bo w edytorze powinieneś zmiany robić na bazie 10.0 jeśli chodzi o pl update 09 a nie na bazie 10.3

Odnośnik do komentarza

ok , ale jak wgralem patcha 10.3 , to gdy zaczynam nawa rozgrywke zawsze mam problem z tymi kartkami niezaleznie czy update byl edytowany, czy gdy nic w nim nie ruszalem ... a przy edycji zawsze korzystalem z bazy 10.0.. Czy autor update'u moglby wrzucic dzialajacy nowy plik tylko z aktualnymi skladami ? Taki sam jak 0.9 (bez okregowek ktory wywala na pulpit ) tylko z uaktualnionymi skladami na runde wiosenna ? byloby milo :D:pozdro600:

Odnośnik do komentarza

Ernie Souchak doszedł do błędu w bazie, który uda się wyeliminować. Wznawiamy więc prace nad updatem, mamy nadzieje zrobić grywalną IV ligę. Potrzebna nam jednak Wasza pomoc. Prosimy zgłaszać się na gg do Brudiego 6680248 (siedzi na niewidoku ;) ) Tylko poważne osoby, jesli ktoś ma pytanie, dotyczące daty wydania niech sobie daruje.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...