Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w finale Pucharu Polski, prowadze I ligowy zespół, przegrałem w finale, wygrany zespół z finału wygrał mistrzostwo Polski

on gra w Lidze Mistrzów a ja powinienem grac w Pucharze UEFA i grac o Superpuchar prawda?

a tutaj wał, w Pucharze UEFA gra 4 druzyna z ekstraklasy a o SuperPuchar gra vicemistrz Polski

o co chodzi? nigdy tak nie miałem, cos nie tam z patche 10.3?

Odnośnik do komentarza

Na forum SI jest ciekawy wątek na temat tworzenia zaawansowanych rozgrywek ligowych, pucharowych i turniejowych.

 

Z tego co wyczytałem istnieje możliwość nie tylko stworzenia w miesiącach wiosennych pucharu OZPN, z którego zwycięzcy mogą zakwalifikować się do głównego pucharu Polski, ale także możliwe jest wierne odzwierciedlenie struktury naszej ligi (19 lig w IV lidze + baraże z wybranych grup pomiędzy mistrzami), i chyba najważniejsze... można sprawić, że w danej grupie, w przypadku spadku większej liczby ekip do tej grupy, grupa ta się powiększy, inna się zmniejszy, a więc rozwiązane zostanie przerzucanie np. rezerw Lechii do grup woj. świętokrzyskiego, czy innych...

 

Próbuję właśnie się tym pobawić, i muszę przyznać, że możliwości są dość spore. Poza tym nie trzeba tworzyć od początku nowego pliku z dodatkiem, wystarczy jedynie utworzyć nowe zasady rozgrywek...

Odnośnik do komentarza

Hmm, Ameryki nie odkryłeś ;)

 

Regionalne puchary - pełnego odwzorowania nie zrobisz, nie ma możliwości doboru drużyn regionami, stąd wyjściem jest 8, a nie 16 rozgrywek pucharowych ze względu na III ligę. Natomiast tychże zwycięzców i przegranych z 8 pucharów bez problemu można dodać do Pucharu Polski.

 

IV liga - 19 grup jest jak najbardziej możliwe, baraże też. Natomiast nie ma najmniejszych szans na zmiany ilości drużyn, dlatego że FM na poziomie Parent Division dobiera drużyny wg kolejności lig podrzędnych (co widać bardzo dobrze, gdy nie mamy ustawionych granic regionów, pozdro Okręgówka w v.09), o ile awansować zespoły można do określonej ligi, tak spadków nie ma szans.

 

Wszystko to stwierdzone organoleptycznie i empirycznie, do tego przetestowane przynajmniej jednym pełnym sezonem na urlopie.

Odnośnik do komentarza

Hmm, z racji, że już niedługo( bo taka prawda xD) zakończy się sezon, radzę wam olać sobie teraz dodatek, a dopiero po okienku transferowym działać dalej...To taka moja rada, bo na kiego grzyba macie się męczyć skoro dodatek wyjdzie dajmy na to pod koniec czerwca?

Odnośnik do komentarza

Zasadniczo już jakiś czas temu to olaliśmy, niby mam zrobić grywalną 4 ligę bez okręgówek, ale ostatnio nie mam czasu i chęci, bo robię coś innego. W sumie w 3 osoby robić 4 ligę to też mi się nie widziało zbytnio. Może pojawi sie jakaś nowsza wersja, ale nie wiem kiedy, nie wiem jak itp. Myślę, że przy 2011 troszkę inaczej zrobimy, jeśli oczywiście będzie zainteresowanie wspólnymi projektami, ale teraz nie ma co o tym gadać.

Odnośnik do komentarza

Pojawił mi się taki problem. W 2012 roku wywaliło mi "crash dumpsa" i nie mogę już wczytać tego save'a. Przeinstalowanie gry też nie pomogło. Poprostu przy wczytywaniu gra jakby się wieszała i nic. Stworzyłem dla sprawdzenia nową grę i ta wczytuje się normalnie. Można coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Czy mógłym prosić o wrzucenie tego co terasz zrobiliście? Tzn. jakieś transfery itp... Wiem, że grupa się rozleciałą, ale może znajdą się nowi ludzie i do wakacji projekt zostanie zakończony. Chciałbym, aby Okręgówki już byly, ale z tego co widzę to początek świetny- wielu ludzi chętnych, a koniec... ludzie pouciekali i zostawili wszystko. Chciałbym jakoś pomóc, ale zbytnio nie potrafię obsługiwać Edytora. Proszę o spełnienie mojej prośby i wrzucenie aktualnej wersji, może coś pokombinuję i uda mi się coś dorobić.

Odnośnik do komentarza

Jutro wrzucę, ale nie wiem czy działającą wersję bez okręgówek czy niedziałającą z okręgówkami, zależy czy będę miał czas to zmieniać.

 

U mnie terminarze działają normalnie, u większości także. Masz wczytany jakiś inny plik xml? Choćby nawet z ligą Turkmenistanu czy czegoś równie mało związanego z Polską?

 

Bez patcha 10.2 można grać, ale musisz mieć plik w formacie xml, a nie dbc. Gdzieś taki kiedyś wrzucałem, chyba nawet w tym temacie, w okolicy początku chyba. Tylko wtedy nie zapewniam, że wszystko będzie działać tak jak należy.

Odnośnik do komentarza

 

Bez patcha 10.2 można grać, ale musisz mieć plik w formacie xml, a nie dbc. Gdzieś taki kiedyś wrzucałem, chyba nawet w tym temacie, w okolicy początku chyba. Tylko wtedy nie zapewniam, że wszystko będzie działać tak jak należy.

 

Nie znalazłem, jakbyś był miły to poszukaj w xml. ;)

Ja wlasnie znalazłem w xml. wersję 0.4 ;)

Odnośnik do komentarza

Nie znalazłem, jakbyś był miły to poszukaj w xml. ;)

 

6 strona tego tematu, drugi post od góry.

 

Błąd jest taki, że gdy dodam kilka drużyn do okręgówek (większość jest dodana, ale nie wszystkie) to w pewnym momencie (czyli chyba gdy dodam łącznie za dużo drużyn) to gra wywala się na puplit po kilku dniach urlopu, bez żadnego komunikatu. Pisząc "bez okręgówek" mam na myśli, że liga okręgowa nie bedzie podpięta pod system ligowy, bo drużyny niby tam dodane będą, ale żeby działało trzeba je wyłączyć. Ponowne ich włączenie to kwestia 5 minut, ale wtedy nie działają :D

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...