Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na bieżąco wprowadzam transfery i skończyłem poprawiać Ekstraklasę ,,w szczegółach'', teraz I liga. Co udało się zrobić:

 

- znaki diakrytyczne w nazwiskach graczy i sztabu z zagranicy do IV ligi włącznie

- przebudowane reputacje, likwidacja przepakowanych trenerów min. z Rakowa którzy przejmowali Wisłę Kraków, rzeczywiste nominacje w Ekstraklasie

- wprowadzone numery zawodników i większość kapitanów poszczególnych zespołów

- przycięcie wybitnych trenerów w niższych ligach, tych z umiejętnościami w okolicach ,,20'' bez żadnego powodu

- po modyfikacjach atrybutów - urealniona walka o Króla Strzelców, wyjściowe jedenastki podobne do realnych.

- wprowadzone długi dla kilku klubów (Miedź, ŁKS, GKS Katowice, GKS Jastrzębie itd.)

- aktualizacja wyjściowych formacji w Ekstraklasie, przedtem 90% zespołów grało 4-4-2 co nie jest stanem rzeczywistym

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, gdzie to napisać, bo wszystkie tematy są pozamykane.

 

Proszę przy uwzględnieniu następnego dodatku zmienić reputacje prezesa Zawiszy. Po włączeniu gry i zobaczeniu statusu KOCHA KLUB, padłem lekko mówiąc na ryj. Wiem, że to takie głośne nie jest w mediach, ale pragne Was uświadomić, że jest to najgorszy prezes jakiego Zawisza miał od wielu lat. Wskazany przez miasto, który ma większy udział w spółce. Jest duży konflikt, pomiędzy miastem, ich marionetką (glińskim (celowo z małej litery)), a kibicami Zawiszy. Dzięki czemu były protesty, manifestacja. gliński niestety trzyma się stołka, a urzędnicy go popierają, chociaż cały majątek spółki (1,5 mln zł) roztrwonił! Uważa, że jak się ma kase, to trzeba ją wydawać! Warto dodać, że człowiek nie ukończył 30 lat, jest dziennikarzem i prowadzi portal piłkarski. Przedtem popierał fuzyjny twór z Włocławka pod nazwą ZAWISZA. A teraz kiedy prawdziwy Zawiszy, ma szanse wrócić na salony, poczuł szansę i doji z Zawiszy co tylko może! Zarabia 12 tys. zł, nic nie robiąc. O mało co Zawisza wystartował w ogóle w tym sezonie do rozgrywek drugiej ligi, przez tego (...). Dobra, może za dużo się rozpisałem. Jednakże, wiem, że się nie da zrobić konfliktu kibiców z tym prezesem (z piłkarzami, trenerami i paroma osobami w zarządzie nie ma kosy), jednak status prezesa Zawiszy, powinien być mocno obniżony. Proponuje dlatego rozważanie sprzedania klubu, ponieważ miasto już nie daje rady z glińskim na czele, a powoli do kupna szykuje się Boniek.

 

Klapa roku 2009 - Gliński

Boniek rozważa kupno Zawiszy

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza

Info dotyczące Karpat Krosno:

 

Przychodzą/Przyjdą:

 

Grzegorz Raus

(II trener)

 

Marcin Łukaczyński

(Partyzant Targowiska)

 

Michał Składanowski

(Victoria Kraków)

 

Hanson Kumah-Doe

(Bieszczady Ustrzyki Dolne)

 

Sławomir Sienicki

(Strzelec Frysztak)

 

Kamil Prach

(Juniorzy Karpat)

 

Damian Garlak

(Juniorzy Karpat)

 

Odchodzą/Odejdą:

 

Daniel Ruszała

(?)

 

Maciej Biliński

(Pogoń Leżajsk)

 

Sławomir Przybyła

(Izolator Boguchwała)

 

Radosław Macnar

(Igloopol Dębica, powrót po wypożyczeniu)

 

Jakub Popielarz

(Lechia Gdańsk ME)

 

Vasyl Grygorovych

(klub za granicą)

 

Lech Czaja

(zawieszony)

 

Bronisław Niżnik

(trener, ?)

 

Źródło to strona.Garlak to kuzyn kumpla ,wiek 17 lat.Pochodzi z Długiego.

Odnośnik do komentarza

Proszę przy uwzględnieniu następnego dodatku zmienić reputacje prezesa Zawiszy. Po włączeniu gry i zobaczeniu statusu KOCHA KLUB, padłem lekko mówiąc na ryj. Wiem, że to takie głośne nie jest w mediach, ale pragne Was uświadomić, że jest to najgorszy prezes jakiego Zawisza miał od wielu lat. Jednakże, wiem, że się nie da zrobić konfliktu kibiców z tym prezesem (z piłkarzami, trenerami i paroma osobami w zarządzie nie ma kosy), jednak status prezesa Zawiszy, powinien być mocno obniżony. Proponuje dlatego rozważanie sprzedania klubu, ponieważ miasto już nie daje rady z glińskim na czele, a powoli do kupna szykuje się Boniek.

Po pierwsze, w edytorze nie ma możliwości ustawiania tych statusów, ale za to można ustawić zaufanie zarządu i kibiców, więc jeśli chcesz ustawimy odpowiednio niskie zaufanie kibiców. Tylko jestem ciekawy skąd wiesz, że ponoć tego się nie da ustawić? Druga sprawa, skoro nie jest to głośne w mediach, ja do Bydgoszczy mam ok. 600 km, Brudi chyba ma trochę bliżej :P jednak jak nam tego nikt wcześniej nie zgłaszał to skąd mamy wiedzieć?

 

Co do Karpat Krosno, to może coś więcej o tych graczach, daty ur. czy pozycje? ewentualnie czy są już w bazie czy nie?

Odnośnik do komentarza

Liga IV - Mazowieckie - MKS Pilica Białobrzegi

Rok założenia: 1922

Barwy: biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Białobrzegach

Pojemność Stadionu - 5.000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 101 m x 66 m

Prezes: Marcin Sasak (od grudnia 2009)

Trener: Mirosław Siara (od 18 lipca 2007), Jacek Kacprzak (od 11 września 2009), Mariusz Semeniuk (od grudnia 2009)

 

Inne elementy bazy: Przeciętne

Frekwencje poszczególnych klubów - około 2000-5000

Kluby filialne - Brak

Stosunki między klubami - Radomiak Radom i Mazowsze Grójec najwięksi rywale

Odnośnik do komentarza

W zmienionym składzie do rundy rewanżowej przystąpi stargardzki trzecioligowiec. Błękitni będą mieli nowych zawodników, ale nie wszyscy też tu zostaną.

 

Klub Piłkarski Błękitni podpisał już umowy z kilkoma piłkarzami. Nowym obrońcą stargardzkiego klubu został osiemnastoletni Patryk Kurant. To wychowanek Błękitnych, który jednak zdecydował się na przenosiny do innych zespołów. Trafił do szczecińskiej Pogoni i Chemika Police.

 

 

 

- Patryk został wypożyczony do naszego klubu do końca tego sezonu - mówi Jarosław Hajduk z zarządu KP Błękitni. - Co dalej, okaże się po rozgrywkach. Jeśli Pogoń Szczecin awansuje do ekstraklasy, to prawdopodobnie Kurant wróci do Szczecina. W najwyższej klasie rozgrywkowej kluby muszą mieć bowiem młodzieżowe zespoły, które rywalizują w Młodej Ekstraklasie. Szczeciński klub może więc poszukiwać młodzieżowców.

 

 

 

O ile Kurant jest do Błękitnych wypożyczony, to transfer do stargardzkiego klubu 32-letniego Marka Ufnala jest definitywny. Jest to powrót tego bramkarza między słupki Błękitnych.

 

 

 

- Podpisaliśmy kontrakt do końca kolejnego sezonu - mówi Jarosław Hajduk. Ta dwójka zawodników ma zadbać o to, że wzmocni się siła zespołu w defensywie. Ale potrzebne są też wzmocnienia w ofensywie. Głównie dlatego, że z Błękitnymi postanowił się rozstać Mateusz Jureczko. Pomocnik przenosi się do lidera IV ligi Pogoni Barlinek.

 

 

 

Na zmianę klubu ma też ochotę Kacper Gibas i też chciałby grać w zespole z Barlinka. W ich miejsce miałby się pojawić Fernando Batista. Brazylijczyk, który gra jako pomocnik, w przeszłości występował między innymi w ŁKS Łódź, a ostatnie trzy sezony spędził w Gryfie Słupsk.

 

 

 

Błękitni, już z nowymi graczami, wyjadą 30 stycznia na obóz przygotowawczy do rundy rewanżowej, który będzie w Bornem Sulinowie. Powrót zaplanowany jest na 6 lutego. Tam rozegrają cztery sparingi.

 

 

 

- Nie chcemy popełnić błędu z poprzedniego roku, kiedy zespół nie był w przerwie zimowej na obozie - mówi Jarosław Hajduk. - W Bornem Sulinowie zawodnicy będą mieli wszystko, co potrzebne jest do przygotowań.

 

 

 

Trenerem stargardzkiego trzecioligowca pozostał Łukasz Woźniak, a jego asystentem Krzysztof Kapuściński

Odnośnik do komentarza

W piątek 21 stycznia Fernando Maia Batista podpisał 1,5 roczny kontrakt z Błękitnymi Stargard. 31 letni brazylijczyk występuje na pozycji bocznego pomocnika i w Błękitnych wypełni lukę po Mateuszu Jureczce który trenuje z Pogonią Barlinek.

Fernando Maia Batista to były zawodnik ŁKS-u Łódź, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Piotrcovii Piotrków Trybunalski, Jagielonii Białystok, Pogoni Szczecin, Kotwicy Kołobrzeg, Regi Trzebiatów i Gryfa Słupsk. Od dwóch tygodni zawodnik uczestniczy w treningach Błękitnych i przygotowuje się wspólnie z drużyną do rozgrywek rundy wiosennej.

Batista na polskich boiskach gra od 1997 roku. W Polsce karierę rozpoczął od występów w łódzkim ŁKS-ie.

Wcześniej podpisy pod kontraktami złożyli Marek Ufnal występujący na pozycji bramkarza, który przeszedł do Błękitnych z Hutnika Szczecin na zasadzie transferu definitywnego oraz Patryk Kurant, obrońca wypożyczony na pół roku z Pogoni Szczecin. Z Błękitnymi trenuje także Arkadiusz Wojciechowski i Daniel Hackiewicz, którym przyglądają się szkoleniowcy Błękitnych.

Odnośnik do komentarza

a nie da rady grać bez update 10.2? bo jak mam update 2 tryb3d mi nie działa i ścina po 1 meczu ..

 

Załaduj plik z dodatkiem w edytor spatchowany do wersji 10.2, odznacz opcję kompresuj bazę danych czy jakoś tak, żeby zapisało jak xml. Przeinstaluj grę i powinno działać, choć IMO lepiej się gra z patchem 10.2 i na tym było to testowane.

 

W kolejnej wersji Polonia Chodzież już będzie i to grywalna (ale bez kadr).

Odnośnik do komentarza

Spóźnione podziękowania za ten dodatek! Gra się znakomicie, byłoby jeszcze fajniej co prawda, gdyby wśród nonleaguowców była Polonia Chodzież, ale ona ostatnio chyba zasłużyła na ignorancję :(

 

Ej słuchaj a może masz info dotyczące składu Polonii Chodzież (tzn. dokładne pozycje zawodników itd.) Jeśli tak to pewnie dałoby się zrobić skład tego zespołu w dodatku :)

Odnośnik do komentarza

a nie da rady grać bez update 10.2? bo jak mam update 2 tryb3d mi nie działa i ścina po 1 meczu ..

 

Załaduj plik z dodatkiem w edytor spatchowany do wersji 10.2, odznacz opcję kompresuj bazę danych czy jakoś tak, żeby zapisało jak xml. Przeinstaluj grę i powinno działać, choć IMO lepiej się gra z patchem 10.2 i na tym było to testowane.

 

W kolejnej wersji Polonia Chodzież już będzie i to grywalna (ale bez kadr).

Nie działa mi to xml zapisałem ale teraz nie ma 2,3,4 ligi.. zadnych oznak z PL UPDATE ;(((

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...