Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

To są tak zabawne kwoty czasem, że nie przepakuje się klubów. Na poziomie III i IV ligi to nie problem, bo większość klubów ma dotacje z gminy, niżej będzie gorzej (z reguły są to konkursy o dotację). Dziś wrzucę przykładową tabelkę z zestawieniem dotacji za rok 2008 (najbardziej porównywalne i możliwe do zdobycia dane) dla klubów III ligi pomorsko - zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza

Oto i przykładowe zestawienie dotacji otrzymywanych przez kluby

Klub	                        Wysokość otrzymanej dotacji w 2008 lub 2009 roku
Chojniczanka Chojnice	        132000
Cartusia Kartuzy	        302000
Orkan Rumia	                147000
Rega Trzebiatów	                300000
Kaszubia Kościerzyna	        260000
Gryf 95 Słupsk	                398000
Energetyk Gryfino	        126000
Gryf Wejherowo	                 75000
Dąb Dębno	                270000
Bytovia Bytów	                104000
Kotwica Kołobrzeg	        951800
Chemik Police	                321000
Błękitni Stargard Szczeciński	105000
Astra Ustronie Morskie	        373000
Piast Choszczno	                114000
Darzbór Szczecinek	        175000

 

Kwoty te pochodzą ze sprawozdań z wykonania budżetu danej gminy za rok 2008, bądź z planu na rok 2009 (tam gdzie wykonanie nie było możliwe do wyodrębnienia). Nie brałem pod uwagę kwot dotacji dotyczących wydatków majątkowych (czyli głównie związanych z budową lub rozbudową stadionu), gdyż całkowicie przeczyłoby to idei, a i sumy na inwestycje są o wiele większe niż na działalność bieżącą. Natomiast dla wydatków bieżących brałem głównie pod uwagę rozdziały związane ze sportem i promocją miasta, chyba, że opis sprawozdania wyraźnie wskazywał dodatkowe wydatki gminy dla danego klubu. Oczywiście uwzględniałem zarówno dotacje dla seniorów jak i juniorów.

 

Jeszcze jeden disclaimer dotyczący Kotwicy - miasto nie zmniejszyło dotacji z poziomu drugoligowego (bo dotacja za 2008 dotyczy okresu gry w II lidze), gdyż na rok 2009 jest to kwota 1 mln zł, więc tu większego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza

moglibyscie zmienic Pogon Szczecin - jezeli nikt jej nie zmienil: Piotr Rabe nie jest asystentem, lecz Leszek Pokladowski (jest trenerem II zespolu Pogoni). Do tego: Maciej Stolarczyk (tak, ten z Wisly, i z BOTU) jest trenerem juniorów. Dariusz Adamczuk jako osoba zarzadzajaca szkoleniem mlodziezy. Do tego moglibyscie dodac, że lekarzem klubowym jest również Bartosz Paprota. Nie wiem czy w patchu zmienialiscie frekwencje Pogoni, to wam powiem ze na meczu inaugurujacym 1-sza lige przyszlo ok.10 tys. osob. Potem bylo srednio: po 2,5-6tys. na meczu.

 

Do tego nie wiem czy poprawiliscie Pogonii obiekty mlodziezowe - w wersji z pudelka obiekty treningowe sa ocenione na 6 a mlodziezowe na 2. Z tym 1-szym moge sie zgodzic lecz z 2-gim niezabardzo. 5 boisk trawiastych + 1 boisko ze sztuczna nawierzchnią w pelni oswietlone. Do tego hala pilkarska z ktorej korzystaja bodajze jaki i seniorzy pogoni i 04. A mlodzi korzystaja z hali ok. 1-1,5km od stadionu w SP. Hala + maly basen.

 

p.s patch 10.2 jest potrzebny by wczytalo ten update? bo mam 10.1??

Odnośnik do komentarza

moglibyscie zmienic Pogon Szczecin - jezeli nikt jej nie zmienil: Piotr Rabe nie jest asystentem, lecz Leszek Pokladowski (jest trenerem II zespolu Pogoni). Do tego: Maciej Stolarczyk (tak, ten z Wisly, i z BOTU) jest trenerem juniorów. Dariusz Adamczuk jako osoba zarzadzajaca szkoleniem mlodziezy. Do tego moglibyscie dodac, że lekarzem klubowym jest również Bartosz Paprota. Nie wiem czy w patchu zmienialiscie frekwencje Pogoni, to wam powiem ze na meczu inaugurujacym 1-sza lige przyszlo ok.10 tys. osob. Potem bylo srednio: po 2,5-6tys. na meczu.

 

Do tego nie wiem czy poprawiliscie Pogonii obiekty mlodziezowe - w wersji z pudelka obiekty treningowe sa ocenione na 6 a mlodziezowe na 2. Z tym 1-szym moge sie zgodzic lecz z 2-gim niezabardzo. 5 boisk trawiastych + 1 boisko ze sztuczna nawierzchnią w pelni oswietlone. Do tego hala pilkarska z ktorej korzystaja bodajze jaki i seniorzy pogoni i 04. A mlodzi korzystaja z hali ok. 1-1,5km od stadionu w SP. Hala + maly basen.

 

p.s patch 10.2 jest potrzebny by wczytalo ten update? bo mam 10.1??

 

Jest potrzebny, ale przy odpalaniu bazy musisz wybrać 10.0 jako podstawę.

A część zmian w Pogoni już wprowadziłem, reszta będzie ,,wklepana'' w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

I jak wam idzie?Kiedy możemy się spodziewać nowej wersji??Ja już z deka doszedłem co i jak.

PS. Dlaczego raz gdy grałem KKS KArpaty Krosno dostałem 0 zł na transfery ,a za drugim razem 5 tys.??Czy gra wpływa jakoś na budżet dostępny na początku?(Jak miałem wyznaczyć sobie cel na sezon to w obu przypadkach to samo zaznaczyłem ,czyli nie spaść z ligi.)

Odnośnik do komentarza

tak jak wcześniej pisałem do Błękitnych Stargard doszli Patryk Kurant oraz Marek Ufnal, zaś odeszli Mateusz Jureczko i Kacper Gibas obaj do czwartoligowej Pogoni Barlinek. Obecnie pod obserwacją Błękitnych znajdują się: Dawid Chwałek, Daniel Hackiewicz, Rafał Jeziorski. Radosław Erlich, który również jest zawodnikiem Błękitnych przechodzi na wypożyczenie do Regi Trzebiatów. Prosiłbym o dodanie do sztabu szkoleniowego Krzysztofa Kapuścińskiego jest on drugim trenerem po Łukaszu Woźniaku który jest grającym trenerem. Trenerem rezerw klubu jest Jan Szydłowski, występują one w A klasie, z inną stargardzką drużyną Unią Stargard.

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam takie pytanie, jak wiadomo zajmuje się robieniem dodatków graficznych do FM 10 (między innymi do tego patcha) czy będą wszystkie zespoły z IV Ligi Wielkopolskiej (gr.1 i 2), Śląskiej oraz Mazowieckiej czy tylko te które już są w pierwszej wersji dodatku ?? bo jeśli będą wszystkie to będę potrzebował numery ID tych drużyn aby wykonać dla nich loga

Odnośnik do komentarza

colo84 Ikona

 

Napisano dziś, 18:37

jeden mały błąd wypatrzyłem a mianowicie grając Chrobrym mecz u siebie z Polonia Trzebnica w oknie gdzie jest nazwa klubu i wynik zamiast Polonia pisało Poloni.Mi to tam nie przeszkadza bo mnie cieszy samo granie swoim klubem ale innym może przeszkadzać

 

rzeczywiście też tak miałem grałem przeciwko juventa starachowice i widniała tylko nazwa juvent a mój zespół miał pewną nazwę

 

wysłałem formularz swojego zespołu mianowicie sokoła ostróda i było to przed wydaniem updata 0,9 teraz patrze a w jezioraku iława jest Grzegorz Sobiech i Sebastian Zawadzki a ci dwaj od pół roku grają w Sokole a ja w formularzu zaznaczyłem że ich nie ma w bazie danych proszę o poprawkę bo to wina strony jezioraka że nie uaktualniła tego że ci dwaj są na wypożyczeniu w sokole

 

ups od 1 stycznia zawadzki wrócił do jezioraka

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam takie pytanie, jak wiadomo zajmuje się robieniem dodatków graficznych do FM 10 (między innymi do tego patcha) czy będą wszystkie zespoły z IV Ligi Wielkopolskiej (gr.1 i 2), Śląskiej oraz Mazowieckiej czy tylko te które już są w pierwszej wersji dodatku ?? bo jeśli będą wszystkie to będę potrzebował numery ID tych drużyn aby wykonać dla nich loga

 

Ponawiam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi a to naprawdę ważne jak chcecie mieć dodatki graficzne

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym znowu zadać to niewygodne pytanie, czyli kiedy planowana jest kolejna wersja? Chodzi mi o odpowiedź bardzo "mniej-więcej", czy raczej miesiąc czy raczej 3 miesiące, bo nie wiem czy mam zaczynać nową grę, czy czekać. Także bardzo byłbym wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę. Pozdrawiam i dzięki za świetny dodatek.

Odnośnik do komentarza

Będą wszystkie z IV ligi, cześć w okręgówkach, ale będą.

 

Ja nie wiem kiedy będzie kolejna wersja, zaczynam robotę jak będę miał czas, do lutego raczej mam go malutko, bo sesja tuż tuż. Może chłopaki poradzą sobie bezemnie to wydają szybciej.

Odnośnik do komentarza

Będą wszystkie z IV ligi, cześć w okręgówkach, ale będą.

 

Ja nie wiem kiedy będzie kolejna wersja, zaczynam robotę jak będę miał czas, do lutego raczej mam go malutko, bo sesja tuż tuż. Może chłopaki poradzą sobie bezemnie to wydają szybciej.

 

To w takim razie prosiłbym o ID drużyn z IV Ligi Mazowieckiej grupa 1 i 2 oraz z IV Ligi Wielkopolskiej grupa 1 i 2 :P

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...