Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, mozecie robic z siebie napranych blaznow, ale nie w moim apartamencie.

 

No nie o to chodzi :) Toż myśmy zaakceptowali to, bo dobrze wiedzieliśmy, że na następny dzień czeka Cie praca drivera :)

 

BTW : Masz SZk kilka naprawde fajnych fotek z siatki :) Pozdrowienia i za rok jedziemy z wszystkimi :)

Odnośnik do komentarza

1. Hej, malkontenctwu mówię nie. Ci, co chcieli pić z tymi co pili umiarkowanie też mogli. Można na pewno było też wcale nie pić. Danusi się bardzo podobało, więc tragedii na pewno nie było.

 

2. FYM jest niesamowity. Aczkolwiek zanim zaczął pudłować to gola po mojej akcji Brudasowi strzelił.

 

3. SZk - Negocjacje 20. Na 70-tce jechał 126 km/h, a policjant go puścił bez mandatu. W ogóle niezły wyrój niebieskich był.

 

Zdjęcia będą.

Odnośnik do komentarza
Niestety nasze Konklawe przerwal Kardinale SZk : Spierdalac :keke:

Wiesz, mozecie robic z siebie napranych blaznow, ale nie w moim apartamencie.

Sorry SZk ale teraz to pojechałeś strasznie. Ja Ci na wóz nie lałem, ogłosiłem z Twego balkonu dwóch papieży, jak powiedziałeś że chcesz spać bo rano jedziesz to Ci pomogłem z eksmisją paru zlotowiczów, fajnie pogadaliśmy. A teraz z napranymi błaznami wyskakujesz. Jeśli za takiego mnie uważasz mogłeś powiedzieć mi to wtedy w twarz. :roll: Chyba, że tak nie jest i dokonujesz tym samym krzywdzącej generalizacji...

Odnośnik do komentarza
macie przejebane za te jogurty, wole nie mowic co by sie dzialo jakby rano mie kac dogonil chytry.gif

 

Ty mnie dzisiaj obudziłeś rano :) Ciesz sie, ze nie bylem w stanie wstac :keke:

Hej, malkontenctwu mówię nie. Ci, co chcieli pić z tymi co pili umiarkowanie też mogli. Można na pewno było też wcale nie pić. Danusi się bardzo podobało, więc tragedii na pewno nie było.

 

Dobrze mowisz Wojtek. Zreszta bylo tak, ze Ci co chcieli to pili, Ci co chcieli to gadali (tak tak możecie nie wierzyć ale były rozmowy o CM/FMie. Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy w nich uczestniczyli), a jeszcze inni spali :)

Odnośnik do komentarza
1. Hej, malkontenctwu mówię nie. Ci, co chcieli pić z tymi co pili umiarkowanie też mogli. Można na pewno było też wcale nie pić. Danusi się bardzo podobało, więc tragedii na pewno nie było.

 

2. FYM jest niesamowity. Aczkolwiek zanim zaczął pudłować to gola po mojej akcji Brudasowi strzelił.

 

3. SZk - Negocjacje 20. Na 70-tce jechał 126 km/h, a policjant go puścił bez mandatu. W ogóle niezły wyrój niebieskich był.

 

Zdjęcia będą.

u nas pusto poza jakims odpustem w jakiejs wiosce...

Odnośnik do komentarza
Niestety nasze Konklawe przerwal Kardinale SZk : Spierdalac :keke:

Wiesz, mozecie robic z siebie napranych blaznow, ale nie w moim apartamencie.

Sorry SZk ale teraz to pojechałeś strasznie. Ja Ci na wóz nie lałem, ogłosiłem z Twego balkonu dwóch papieży, jak powiedziałeś że chcesz spać bo rano jedziesz to Ci pomogłem z eksmisją paru zlotowiczów, fajnie pogadaliśmy. A teraz z napranymi błaznami wyskakujesz. Jeśli za takiego mnie uważasz mogłeś powiedzieć mi to wtedy w twarz. :roll: Chyba, że tak nie jest i dokonujesz tym samym krzywdzącej generalizacji...

Nie mowie o Tobie, zachowales sie w porzadku i za to Ci szacunek. Byc moze juz powiedzialem kilka slow za duzo, dlatego spuszczam zaslone milczenia na reszte.

Odnośnik do komentarza
Dobrze mowisz Wojtek. Zreszta bylo tak, ze Ci co chcieli to pili, Ci co chcieli to gadali (tak tak możecie nie wierzyć ale były rozmowy o CM/FMie. Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy w nich uczestniczyli), a jeszcze inni spali :)

ano, ja już na przykład wiem, jaki atrybut jest najważniejszy dla DC ;]

Odnośnik do komentarza
1. Hej, malkontenctwu mówię nie. Ci, co chcieli pić z tymi co pili umiarkowanie też mogli. Można na pewno było też wcale nie pić. Danusi się bardzo podobało, więc tragedii na pewno nie było.

 

2. FYM jest niesamowity. Aczkolwiek zanim zaczął pudłować to gola po mojej akcji Brudasowi strzelił.

 

1. To dobrze :-) Ucałuj ją ode mnie, baaaardzo sympatyczna i fajna dziewczyna :-)

 

2. Trudno było niestrzelić, skoro mu wyłożyłeś piłkę i wystarczyło z 2 metrów lekko dotknąć piłkę :keke:

Odnośnik do komentarza
ano, ja już na przykład wiem, jaki atrybut jest najważniejszy dla DC ;]

hm? wielka morda do wszystkich pozostałych współzawodników? :keke:

 

Właśnie, chciałem jeszcze poprosić Siouxa, żeby nie czuł do mnie złości za mój specjalny i niesympatyczny faul w pierwszym sobotnim meczu. Ogólny respekt dla szefa obrony CMF.

Odnośnik do komentarza

W dzien drugi zwyciestwo naszej druzynie zapewniła wspaniała trójka z Wrocławia : OPŚ/L NŚ PŚ - Jasonx, NŚ/DPŚ/PP - Guli i NŚ/O PLŚ - m0ke :keke:

 

Niedługo rozpoczynamy wspólne treningi aby za rok roznieść Was w pył :)

 

Ogólnie dla Guliego wielki respect :)

Odnośnik do komentarza
Niestety nasze Konklawe przerwal Kardinale SZk : Spierdalac :keke:

Wiesz, mozecie robic z siebie napranych blaznow, ale nie w moim apartamencie.

Sorry SZk ale teraz to pojechałeś strasznie. Ja Ci na wóz nie lałem, ogłosiłem z Twego balkonu dwóch papieży, jak powiedziałeś że chcesz spać bo rano jedziesz to Ci pomogłem z eksmisją paru zlotowiczów, fajnie pogadaliśmy. A teraz z napranymi błaznami wyskakujesz. Jeśli za takiego mnie uważasz mogłeś powiedzieć mi to wtedy w twarz. :roll: Chyba, że tak nie jest i dokonujesz tym samym krzywdzącej generalizacji...

Nie mowie o Tobie, zachowales sie w porzadku i za to Ci szacunek. Byc moze juz powiedzialem kilka slow za duzo, dlatego spuszczam zaslone milczenia na reszte.

Z tymże ja również byłem członkiem tej grupy "napranych błaznów" i się tego nie wypieram. Rozumiem Twoje zdenerwowanie i jest ono zupełnie zrozumiałe. Inna sprawa, że jednak zjazd to 44 osoby, a nie 5 czy 6 które uznało Twe auto za obiekt pożądania ujścia moczu. Dlatego pisząc "naprani błaźni" obrażasz parę osób, które tam przebywały ale niczego nie zrobili by Ci ubliżyć :przytul: Nie ma co tego szerzej roztrząsać.

 

BTW. Karola nie było to myszy harcują :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...