Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Speed :-) Jak chcesz, to my z Michem weźmiemy to sikanie na siebie. Co prawda leżeliśmy na górze i rozkminialiśmy prawdziwą historię etrusków oraz roztrząsaliśmy biografię Vincenta Van Gałki z Millo, Nigelem i w dużej mierze Bebokiem (pozdro mieszadełkom), ale jak już się nikt nie chce przyznać, to możemy być my. Ja sikałem, Michu mi trzymał :keke:

Tylko że ja wiem, że to nie Wy (wyłączając Beboka), bo akurat kto jak kto, ale me_who to taki gość, który potrafi się bawić na 69 innych, dużo lepszych sposobów.

 

Dziękuje więc za troskę, ale poczekam na prawdziwych sprawców tego zamieszania... :)

Odnośnik do komentarza
no i ta rozmowa mila z dziewczyną: z kim rozmawiam?

To był mistrz. I jak musiał dwać T-ma do telefonu, żeby mógł zdementować pogłoski :keke:

Millo jest przemistrz, świetny transfer do domku :]

 

A dzięki Brudasowi mieliśmy zawsze najświeższe info z pierwszej ręki :]

Odnośnik do komentarza
A negocjacje 20, to mi się przydały w barze Bandżo, bo tam było co najmniej dramatycznie w pewnej chwili.

taaa moglo byc nieciekawie :/ cale szczescie, ze udalo sie to jakos to zakonczyc :*

me_who: wiem wiem Danusia, ale ona byla osoba towarzyszaca :)

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jeden atrybut:

 

SZk - kawaly o orle 20 :keke:

 

Nagranie ADR'a przetrwalo? :>

 

Chyba tak, musze je przesłuchać, wgrac na kompa i wyciąc szumy :P

 

Obiecuje, że jak je obrobie, to wrzuce na forum.

 

---

 

Wrzesień 2007. Szkoła w Nowej Hucie. Lekcja geografii. Przy tablicy stoi uczeń i wywiązuje się dialog między nim a nauczycielem:

 

Nauczyciel: Gdzie leży Kazachstan?

Uczeń: Nie wiem.

Nauczyciel: A chcesz się bić?

 

KURTYNA

 

W roli ucznia przypadkowy nowohucki młodzian, w roli nauczyciela czołowy geograf IV RP, Pawoj :kekeke:

 

---

Odnośnik do komentarza

Vlad, T-m, millo - wypad do baru Fala był niesamowity - i ci ludzie po drugiej stronie zalewu rozpalający ognisko podczas burzy :lol:

I pies na baterie na strzelnicy i ten koleś strzelający podczas największego huraganu :]

Do tej pory się śmieję jak widzę nas siedzących po parasolką w kosmicznej ulewie :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja także dotarłem ;)

 

Wielkie dzięki dla SZk za zawiezienie nas w obydwie strony :* A jeszcze większe dla wwosika, że zabrał od nas grubasa kkamillo i mogliśmy z Patrykiem odbyć podróż w normalnych warunkach :keke:

 

Wspomnień wiele, samych pozytywnych :) Incydent z sikaniem był zabawny za pierwszym razem, tym bardziej że odpokutowany, później to z lekka żałosne już było, ale myślę, że kto dokonał tego co dokonał jednak z lekka żałuje i nie powinniśmy tego rozstrząsać zbyt długo, bo zjazdy powinny być wspominane za te dobre rzeczy :)

 

Chciałbym powiedzieć, że w meczach siatkówki mam 2-0-0 :keke: Piłka nożna niestety 0-0-4, ale jak wszyscy wiedzą Qcz był przekupiony i zawsze się trafiało tak, że akurat moi przeciwnicy mieli więcej pieniędzy :> Poza tym trzeciego dnia moja drużyna miała lansing=21 więc nic nas nie rusza :keke:

 

Dzięki dla wszystkich za super zjazd, a szczególnie dla tych z którymi udało mi się trochę bardziej zintegrować :) Było super!

Odnośnik do komentarza
Wielkie dzięki dla SZk za zawiezienie nas w obydwie strony :* A jeszcze większe dla wwosika, że zabrał od nas grubasa kkamillo i mogliśmy z Patrykiem odbyć podróż w normalnych warunkach :keke:

Jesli chodzi o Milo, to mi tez jedno piwo wylal :keke: Ale uslyszec diss vamiego na millo - bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...