Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Koszalin już w domu. :)

co z paszczaqiem? Nie chcial sie z nikim bic? Czy moze krzyczal do konduktora bałnsuj dziwko? :keke:

 

paszczaq kulturalnie w osobowym pociagu, z racji braku wolnych miejsc, rozłożył się na chodniku i poszedł spać. :D Ale zostawił paręnaście centymetrów by można było przejść. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Fikander: jeszcze jeden post w podobnym stylu i masz +2 za troling. Nie bylo Cie...to po co sie wypowiadasz tutaj?

a to co, temat nur fur dojcze? chyba każdy może się o zjeździe wypowiedzieć w temacie o zjeździe, czy to tylko dla elyty? czy może moderatora, który interesuje się tylko bukmacherką i zjazdami boli prawda o swojej osobie?

Odnośnik do komentarza
Koszalin już w domu. :)

co z paszczaqiem? Nie chcial sie z nikim bic? Czy moze krzyczal do konduktora bałnsuj dziwko? :keke:

 

paszczaq kulturalnie w osobowym pociagu, z racji braku wolnych miejsc, rozłożył się na chodniku i poszedł spać. :D Ale zostawił paręnaście centymetrów by można było przejść. :rotfl:

:rotfl: A fajek chociaz nie zgubil? :kekeke:

 

Huh wg. wirtualnego alkomatu powinienem nie żyć już w czwartek...

 

To dlatego piątek był jaki był ;>

tja.. pomidorek :keke:

Odnośnik do komentarza
A on był sprytny i się zsunął na pozycję półleżącą. keke.gif

 

By Michu : Co on k***a laske sobie robi ?

 

Dzięki dla tych z którymi spędziłem najwięcej czasu a także tym z którymi miło się rozmawiało. Napiszę więcej później.

 

Hihih to chyba dla mnie :keke: Dzieki za wczorajszo wieczorne rozmowy o serii CM/FM :) :* W sobote melduje sie w Aglo na mecz ze Ślunska druzyna :keke:

 

 

Pozdrowienia dla ekipy siatkarskiej ! Szczegolnie dla MR Davida, ktory w 2 dni poczynil postepy, że hoho. Również dla SZk, z którym udawało mi się nie raz zatrzmać szaleńcze ataki De Rapha czy Norwega :keke:

 

 

a to co, temat nur fur dojcze? chyba każdy może się o zjeździe wypowiedzieć w temacie o zjeździe, czy to tylko dla elyty?

 

A po co robić z siebie męczennika, że sie na zjeździe nie było i jest sie fe i bu ? :>

Odnośnik do komentarza
Koszalin już w domu. :)

co z paszczaqiem? Nie chcial sie z nikim bic? Czy moze krzyczal do konduktora bałnsuj dziwko? :keke:

 

paszczaq kulturalnie w osobowym pociagu, z racji braku wolnych miejsc, rozłożył się na chodniku i poszedł spać. :D Ale zostawił paręnaście centymetrów by można było przejść. :rotfl:

:rotfl: A fajek chociaz nie zgubil? :kekeke:

 

 

Szukał parę razy. ;)

 

Ale w pociągu do Poznania miałem fajną towarzyszkę podróży. :sex: I nie musiałem nawet pytać się, czy ma szklankę cukru by ładnie z nią porozmawiać. :keke:

Odnośnik do komentarza
Fikander: jeszcze jeden post w podobnym stylu i masz +2 za troling. Nie bylo Cie...to po co sie wypowiadasz tutaj?

a to co, temat nur fur dojcze? chyba każdy może się o zjeździe wypowiedzieć w temacie o zjeździe, czy to tylko dla elyty? czy może moderatora, który interesuje się tylko bukmacherką i zjazdami boli prawda o swojej osobie?

 

Prosze Cie, choc raz zamknij sie, przestan trollowac i daj innym cieszyc sie tym czasem spedzonym wspolnie. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Fikander: jeszcze jeden post w podobnym stylu i masz +2 za troling. Nie bylo Cie...to po co sie wypowiadasz tutaj?

a to co, temat nur fur dojcze? chyba każdy może się o zjeździe wypowiedzieć w temacie o zjeździe, czy to tylko dla elyty? czy może moderatora, który interesuje się tylko bukmacherką i zjazdami boli prawda o swojej osobie?

 

Prosze Cie, choc raz zamknij sie, przestan trollowac i daj innym cieszyc sie tym czasem spedzonym wspolnie. Bez odbioru.

no toż przecież napisałem, o co mi chodziło, me_who kulturalnie poprosił o zakończenie dyskusji, i się zamknąłem - dopóki Qcz nie postanowił się do mnie przypierdolić. za chwilę mnie zbanuje i już kulturalnie będziecie mogli sobie cieszyć się wspólnie spędzonymi zgonami. bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Super respekt dla mOke, ktory grajac ze mna w druzynie najpierw zablokowal idacy strzal glowa do bramki Guliego )?), a potem dokonal majstersztyku i zablokowal moj strzal z dwoch metrow, gdy pilka juz minela bramkarza :D

 

No i tam jeszcze kilka setek zmarnowal, jednak FYMing tylko 17 ;)

Odnośnik do komentarza

k***a Fika skończ pierdolić. Po co taka gadka ? To tak jakbym zaczął narzekać w temacie o Kolei, że pociągi są fajne i jeżdża w kółko ale ja nimi nie jeżdże i czuje się gorszy.

 

Co chcesz takimi komentarzami osiągnąc ?

 

@Henkel : proszeeeeeeeeeeeeee ....

Super respekt dla mOke, ktory grajac ze mna w druzynie najpierw zablokowal idacy strzal glowa do bramki Giuliego )?), a potem dokonal majstersztyku i zablokowal moj strzal z dwoch metrow, gdy pilka juz minela bramkarza D.gif

 

No i tam jeszcze kilka setek zmarnowal, jednak FYMing tylko 17

 

Bo ja grałem na GKNŚ :keke:

Odnośnik do komentarza
k***a Fika skończ pierdolić. Po co taka gadka ? To tak jakbym zaczął narzekać w temacie o Kolei, że pociągi są fajne i jeżdża w kółko ale ja nimi nie jeżdże i czuje się gorszy.

 

Co chcesz takimi komentarzami osiągnąc ?

 

@Henkel : proszeeeeeeeeeeeeee ....

Super respekt dla mOke, ktory grajac ze mna w druzynie najpierw zablokowal idacy strzal glowa do bramki Giuliego )?), a potem dokonal majstersztyku i zablokowal moj strzal z dwoch metrow, gdy pilka juz minela bramkarza D.gif

 

No i tam jeszcze kilka setek zmarnowal, jednak FYMing tylko 17

 

Bo ja grałem na GKNŚ :keke:

 

Wolny elektron jak stąd do Kansas :keke:

Odnośnik do komentarza
CYTAT(m0ke @ 2007-07-29, 20:53)

A po co robić z siebie męczennika, że sie na zjeździe nie było i jest sie fe i bu ?

 

Kto tu robi z siebie meczennika?

 

Chyba jednak nie zrozumiales przekazu

 

Wiedziałem że będziesz anstępny w tym temacie :kekeke: No offence :*

Odnośnik do komentarza
Nie znizyc sie do poziomu rynsztoka i w rewanzu nie obsikac niczego podpitym/mocno napranym idiotom, ktorych nie stac bylo na przyjazd do Kobylej wlasnym autem - bezcenne.

ale widzisz, przynajmniej jesteś Prawdziwym Forumowiczem, nie to, co ja ;(

 

 

Pisałeś to niecałe 2 godziny temu. Problemy z pamiecia :>

 

Nie, nie traktuje tego jak żart

Odnośnik do komentarza

Ja pierd***, mam dzis zakwasing 20. Nie ma jak pograc w noge po 6 miesiacach nieruszania sie. Normalnie nie moge wejsc po schodach :/

 

Zjazd byl super i pozdrowienia dla wszystkich :)

 

Ktos wie co ze stefanem? Znow gdzies po drodze do domu zasnal? :keke:

 

@Patryk, sory za nocny stres zwiazany z pawikiem. Ale mialem finishing 20, wiec wszystko dobrze sie skonczylo. :P

 

I jeszcze niezapomniany dialog po wyrwaniu mnie ze snu:

 

Brudi,Kamilo: Marek, masz czajnik?

M: Yhyhy hyhyhyhy , so to jesz szajnik? nie mam szajnika?

Proboje sie znow polozyc, mija chwila:

Brudi,Kamilo: Marek, ale masz ten czajnik?

M: No macie i bierzcie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...