Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze jedno. Jeśli ekipa z mojego auta chce pić wódkę w moim samochodzie, to musi skombinować:

 

a) flaszkę

b) pojemnik na picie wódeczki

c) każdy ma mieć przy sobie reklamówkę :keke:

 

bo co? :D

 

czerstwość = 20?

Odnośnik do komentarza
A i jeszcze jedno. Jeśli ekipa z mojego auta chce pić wódkę w moim samochodzie, to musi skombinować:

 

a) flaszkę

b) pojemnik na picie wódeczki

c) każdy ma mieć przy sobie reklamówkę :keke:

To ja wezme reklamowki dla kazdego, a pozostali niech zajmie sie reszta substytutow. :D

Odnośnik do komentarza
Moze durne pytanie, ale nie chcialbym sie zdziwic potem.. Rozumiem, ze lozeczka sa wyposazone w poszewki, poduszki itp?

no chyba tak, jakby nie bylo to by baba powiedziala ze trewniane prycze sa tylko.

Przypominam o wzieciu szcztuccow, szklanek, kubkow, kielonkow, bo nic nie ma.

My ze speedem bedziemy ok 13-14 i jesli ktos bedzie wczesniej niech czeka jak zawsze na mnie, bo rezerwacja jest na moje nazwisko i ja klucze odbiore jak dojade, zeby nikt tam do recepcji nie szedl i nie odbieral sam :P

w razie czego bede pod 608763051

Odnośnik do komentarza
byłoby miło gdyby w piątek ok 13.20 znalazł się ktoś trzeźwy kto by podjechał po mnie do Ostrzeszowa :)

kurde to chyba nie realne :keke:

no własnie się tego obawiam :P no to wtedy 1,5h na pieszo ew jakiś stop :-k

 

Brachu wiem, autobus jest 13.10 ja przyjeżdzam 13.14 pociągiem a 2h czekać nie będe predzej dojde lub okazje złapie

Odnośnik do komentarza
byłoby miło gdyby w piątek ok 13.20 znalazł się ktoś trzeźwy kto by podjechał po mnie do Ostrzeszowa :)

kurde to chyba nie realne :keke:

no własnie się tego obawiam :P no to wtedy 1,5h na pieszo ew jakiś stop :-k

 

Brachu wiem, autobus jest 13.10 ja przyjeżdzam 13.14 pociągiem a 2h czekać nie będe predzej dojde lub okazje złapie

 

Zależy, czy dorzucisz na benzynę :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...