Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

:doh!: :doh!: :doh!: :doh!:

 

Zabiję się!

 

Jeszcze tydzień temu dogadałem wszystko w sprawie urlopu, miałem zaklepany czwartek i piątek. Kiedy dziś chciałem to sfinalizować, to okazało się, że jedna babka ode mnie zachorowała i poszła na zwolnienie. Oświadczono mi, że "nie mogę wziąć urlopu w tym terminie". Nic się nie dało zrobić. Nie jadę, nie będzie mnie na Zjeździe. k***a!

 

Zaraz mnie ch** strzeli... :| . Stażyści nie mają żadnych praw :| .

Odnośnik do komentarza
:doh!: :doh!: :doh!: :doh!:

 

Zabiję się!

 

Jeszcze tydzień temu dogadałem wszystko w sprawie urlopu, miałem zaklepany czwartek i piątek. Kiedy dziś chciałem to sfinalizować, to okazało się, że jedna babka ode mnie zachorowała i poszła na zwolnienie. Oświadczono mi, że "nie mogę wziąć urlopu w tym terminie". Nic się nie dało zrobić. Nie jadę, nie będzie mnie na Zjeździe. k***a!

 

Zaraz mnie ch** strzeli... :| . Stażyści nie mają żadnych praw :| .

kurde :/

no to mamy 1 wolne miejsce: kto na waleta mial byc? niech sie dogada z Dapszem z przelewem kasy i da znac!

Odnośnik do komentarza
Wychodzi na to, że:

 

- piłka do nogi będzie w piątek (czyli jeden dzień szpilu w plecy)

- piłka do kosza będzie, ale nienapompowana

 

Jak na złość, nie wziałem z Koszalina piłki i pompki, bo stwierdziłem, że z takim towarem raczej problemów być nie powinno. Jak widać, omyliłem sie.

 

Byłbym wdzięczny, gdyby doszło do modyfikacji tej sytuacji :/

 

Nie przeżywaj, jak Hitler okupacji :P

 

Vetr daj mi znać co z ta piłką bo jak nie będzie to ja mógłbym zabrać swoją :]

 

Laki, po prostu weź i już. Aż taka ciężka nie jest :P

 

Czy jest osoba, która może zabrac pompke, ale będzie na zlocie od czwartku?

T-m ma zabrac, ale on dotrze w piątek.

 

T-m najprawdopodobniej będzie w czwartek na godzinkę, ale na piątek musi wrócić do Wrocka ;-)

 

PS. Jutro będę jechał z Wrocławia do Kobylej. Oprócz Paszczaka i Guliego mam jeszcze 1-2 miejsca wolne, więc Fat, nie ma problemu, możesz się z nami zawinąć. Odbiór o godzinie 14:00-14:30 z Dworca Głównego we Wrocku (chyba, że się Guli jakoś inaczej chcesz ustawić :-) ). Pompka jutro będzie, piłka do kosza (znalazłem starą jakąś).

 

Aje

Odnośnik do komentarza
:doh!: :doh!: :doh!: :doh!:

 

Zabiję się!

 

Jeszcze tydzień temu dogadałem wszystko w sprawie urlopu, miałem zaklepany czwartek i piątek. Kiedy dziś chciałem to sfinalizować, to okazało się, że jedna babka ode mnie zachorowała i poszła na zwolnienie. Oświadczono mi, że "nie mogę wziąć urlopu w tym terminie". Nic się nie dało zrobić. Nie jadę, nie będzie mnie na Zjeździe. k***a!

 

Zaraz mnie ch** strzeli... :| . Stażyści nie mają żadnych praw :| .

kurde :/

no to mamy 1 wolne miejsce: kto na waleta mial byc? niech sie dogada z Dapszem z przelewem kasy i da znac!

 

Ja bym się pisał, ale jest jeden problem - z tego co widzę to Dapsza nie ma liście zjazdowiczów z przyklejonego tematu i też jechał na waleta :)

Odnośnik do komentarza
no to jade :P o 13 wyjezdzam pksem wiec akurat :)

 

a zahaczymy o Tesco or Leclerc'a ? :P

 

 

Na wylocie jst Selgros, jeśli chcesz kupować coś w większych ilościach :-)

To sie moze tam spikniemy, bo tez mam zamiar chlopakow tam zaciagnac po drodze :keke: T-m, wejda wiecej niz 2 osoby na 1 karte? :>

Odnośnik do komentarza
no to jade :P o 13 wyjezdzam pksem wiec akurat :)

 

a zahaczymy o Tesco or Leclerc'a ? :P

 

 

Na wylocie jst Selgros, jeśli chcesz kupować coś w większych ilościach :-)

To sie moze tam spikniemy, bo tez mam zamiar chlopakow tam zaciagnac po drodze :keke: T-m, wejda wiecej niz 2 osoby na 1 karte? :>

 

 

Raczej tak, a poza tym mam ... dwie karty :D

 

Myślałem, że Wy wcześniej mieliście jechać ...

Odnośnik do komentarza
no to jade :P o 13 wyjezdzam pksem wiec akurat :)

 

a zahaczymy o Tesco or Leclerc'a ? :P

 

 

Na wylocie jst Selgros, jeśli chcesz kupować coś w większych ilościach :-)

To sie moze tam spikniemy, bo tez mam zamiar chlopakow tam zaciagnac po drodze :keke: T-m, wejda wiecej niz 2 osoby na 1 karte? :>

 

 

Raczej tak, a poza tym mam ... dwie karty :D

 

Myślałem, że Wy wcześniej mieliście jechać ...

o 13-tej zgarniamy paszczaqów z dworca..

Odnośnik do komentarza
1. Jak wygląda sprawa ewentualnego sprzętu grającego? Jakieś głośniki plus empetrójka czy cuś się planuje? Ja swoją mp3 będę miał tak czy tak.

Ja mam w aucie 4 glosniki i radio 4x50W do ktorego mozna podpiac dowolny sprzecior z wyjsciem minijack :keke:

i będziesz jeździł wkoło boiska (ośrodka), żeby akumulator się nie rozładował :kekeke:

Odnośnik do komentarza
1. Jak wygląda sprawa ewentualnego sprzętu grającego? Jakieś głośniki plus empetrójka czy cuś się planuje? Ja swoją mp3 będę miał tak czy tak.

Ja mam w aucie 4 glosniki i radio 4x50W do ktorego mozna podpiac dowolny sprzecior z wyjsciem minijack :keke:

i będziesz jeździł wkoło boiska (ośrodka), żeby akumulator się nie rozładował :kekeke:

 

Uwierz jeszcze mu się podłożysz pod koła żeby nie ruszył. Ale nie martw się nie będziesz sam mało kto wytrzyma BAILANDO 50 razy z rzędu :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...