Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sie juz doczekac zjazdu i powoli zaczalem sie pakowac. Jutro pobudka o 5 rano...

Ja wstaje jeszcze trochę wcześniej... O 5:13 to mam już pociąg :P Zastanawia mnie, czy w ogóle jest sens iść spać ;)

 

 

Sens jest, bo czekają Cię trzy noce w czasie których sen jest zajęciem drugo- lub trzeciorzędnym...

Chociaż zawsze jest opcja z kocykiem :>

Odnośnik do komentarza
Czy jest osoba, która może zabrac pompke, ale będzie na zlocie od czwartku?

T-m ma zabrac, ale on dotrze w piątek.

Mozliwe, ze jutro kupie rano - obok Reduty jest Decathlon, a ja i tak mialem w planach jakas pompeczke kupic.

Odnośnik do komentarza

trzy sprawy:

 

1. Jak wygląda sprawa ewentualnego sprzętu grającego? Jakieś głośniki plus empetrójka czy cuś się planuje? Ja swoją mp3 będę miał tak czy tak.

2. Na czym w końcu stanęła kwestia grilla? Bierze ktoś, czy mamy się martwić o to z T-mem w piątek?

3. W piątek będzie i piłka i pompka, chociaż skoro kilka osób tu się deklaruje, że może wziąć piłkę, to może ja sobie odpuszczę? Po co nam pięć piłek? :-k Dlatego chciałbym jeszcze dziś wiedzieć, kto na bank zabiera ze sobą gałę.

Odnośnik do komentarza
1. Jak wygląda sprawa ewentualnego sprzętu grającego? Jakieś głośniki plus empetrójka czy cuś się planuje? Ja swoją mp3 będę miał tak czy tak.

Ja mam w aucie 4 glosniki i radio 4x50W do ktorego mozna podpiac dowolny sprzecior z wyjsciem minijack :keke:

Odnośnik do komentarza
Będzie ktoś miał ładowarkę do Alcatela? :P

 

Vetr przyjezdzasz Ty dzisiaj czy nie ? :>

 

Spier :P

 

Wiesz, że mnie olałeś? :>

 

No panie ja tu czekam z chlebem i sola :keke:

 

nie podałeś adresu, koma, a na dodatek zniknąłeś na dwa dni przed moim wyjazdem do Wro, to co ja mogłem sobie pomyśleć? :>

 

 

1. Jak wygląda sprawa ewentualnego sprzętu grającego? Jakieś głośniki plus empetrójka czy cuś się planuje? Ja swoją mp3 będę miał tak czy tak.

 

Ja będę miał swoją empetróchę i słuchaweczki :)

Odnośnik do komentarza
nie podałeś adresu, koma, a na dodatek zniknąłeś na dwa dni przed moim wyjazdem do Wro, to co ja mogłem sobie pomyśleć? chytry.gif

 

No tu masz racje :( Ale teraz pracuje w DUPie i mnie nie ma :(

 

Tej to brac jakies scrablle :>:keke:

 

@Fatboy : Pijemy Komandosa ?

Odnośnik do komentarza
@Fatboy : Pijemy Komandosa ?

 

nie wiem jak Fatboy ale ja się chętnie napije ! nie wiem tylko czy zdąże zakupić, weź na wszelki wypadek kilka ;)

 

 

hehehe no jednego czy dwa moge przyjac :D obecnie pijam tylko bolsa i johnego :-)

 

PS.

ma ktos miejsce w aucie z Wrocka ? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...