Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Z przyczyn rodzinno-finansowo-weselnych jestem zmuszony do sprzedania swojego miejsca ;( Jeśli jest ktoś kto chce wskoczyć w moje miejsce to PW

 

K... mać. Ludzie zgłupieliście?

Rzuciliscie się na Zjazd jak dzikie psy, a teraz po kolei rezygnujecie?

To się robi mało zabawne.

myślisz że dla mnie to jest śmieszne?

Odnośnik do komentarza

A bierze ktos czajnik (a moze sa w domkach?) ? Jak nie to moge zabrac jeden, ale mam nadzieje, ze tym razem nikt nie bedzie probowal robic w nim flakow :keke: (z czajnikiem nic sie co prawda wtedy nie stalo, ale podczas robienia wyobrazalem sobie najgorsze :P )

 

Edyta mowi, ze biore tez paletki, zeby Speeda ograc. Wiecej sprzetu sportowego nie mam :P

Odnośnik do komentarza
W zeszłym roku z Brachem i Paróva dawaliśmy sobie radę za pomocą grzałki :D .

Ktoś tam podobno miała czajnik :] .

Grunt, żeby w domkach były prysznice i kibelki :) .

 

A i z tym rok temu w naszym domku nie było komfortowo, ale daliśmy radę. =)

Bo m0ke się przyturlał i zepsuł atmosferę :kekeke:

 

@Misiek odezwij się do mnie na gygy.

Masz o 07:57 Pośpiech (nr Poc. 16107) z Wawy Wsch. do Wrocławia Głównego. Dalej mam rozpiskę. Na powrót również :]

Odnośnik do komentarza
Przyjeżdżam z Drużyną Kocyka i czekamy na PKS o 15.20??

 

Jak kogos ze zjazdowiczow poprosisz :)

 

 

Bo m0ke się przyturlał i zepsuł atmosferę kekeke.gif

 

Ja tylko chcialem Gołądkową Żorzką :keke:

Odnośnik do komentarza

Solith wyslal mi eske iz z pewnym powodow nie moze jechac. Tak wiec kto 1 ten lepszy. Ma byc 2-4 waletow wiec jeden ma szanse wskoczyc na miejsce z lozeczkiem :) Wpisac sie tutaj, ja pozniej dam znac jak kase przelac.

 

 

dzwonilem do osrodka...wsio aktualne :D

ze 2 czainiki moga wypozyczyc nam z recepcji, szklanek i innych naczyn NIE MA! Tak wiec trzeba by se przywiesc jakies kielonki i plastikowe kubeczki najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Solith wyslal mi eske iz z pewnym powodow nie moze jechac. Tak wiec kto 1 ten lepszy. Ma byc 2-4 waletow wiec jeden ma szanse wskoczyc na miejsce z lozeczkiem :) Wpisac sie tutaj, ja pozniej dam znac jak kase przelac.

 

Solith nie jedzie? Ale bęcki ma :> Już mu zapowiadałem :>

Odnośnik do komentarza

mam taką małą sprawę...

 

prosiłbym kogoś z ekipy regionalnej (m0ke, Scorpio, etc...) a jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o transport z Wrocławia do Kobylej Góry czymś innym a nie samochodem T-ma

chodzi o to, że nie wiem jak będę stał w czwartek z czasem i w razie czego nie chciałbym opóźniać przyjazdu grupy GO Wrocław II

 

za pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...