Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Wstepnie zalozylem, ze po zalatwieniu lusterka w poniedzialek pojedziemy lekko nadgniecionym autem, powinno sie udac (no chyba ze nie bedziecie sie chcieli w takim lansowac...).

 

Plan jest nastepujacy:

- ustawka dla ekipy warszawskiej: czwartek, 26 lipca, 11:00 w CH Reduta (Al. Jerozolimskie 148) - o tej porze spodziewany jest przyjazd grupy Bialystok

- przywitanie, wymiana koszulek, wspolne zakupy, ew. drugie sniadanie (jest McDonald's), pakowanie bagaznikow - ze wszystkim wyrabiamy sie do 12:00

- na czolo kolumny wysuwa sie ekipa warszawska, wyprowadzamy naszych gosci na trase, po czym puszczamy ich przodem (206 bedzie miec nad astra przewage raczej) - Vlad ma GPS, my mape i dobre checi utrzymania sie im na ogonie :)

- gdzies za Belchatowem albo i dalej robimy sobie przerwe obiadowa - Grabek jadacy z Vladem szuka swojego ulubionego zajazdu z karkowka

- po obiedzie kierujemy sie juz wprost do celu (jedziemy te 280 km z Warszawy do Kobylej Gory na jeden pitstop), docieramy w porach popoludniowych (pewnie po 16:00)

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany poszczegolnych punktow programu.

Odnośnik do komentarza
GO Slask jedzie bez pitstopow, cala trase na deszczowkach.

Tyle, że GO Śląsk jest już ugadany od 2 miesięcy a NO Stolyca się dogadać nie potrafi do dziś ;P

Nie zgadzam się na deszczówki - 26 lipca ma być upalnie, więc zakładamy slicki :keke: a mandaty płaci Jaracz :kekeke:

Odnośnik do komentarza
GO Slask jedzie bez pitstopow, cala trase na deszczowkach.

Tyle, że GO Śląsk jest już ugadany od 2 miesięcy a NO Stolyca się dogadać nie potrafi do dziś ;P

Nie zgadzam się na deszczówki - 26 lipca ma być upalnie, więc zakładamy slicki :keke: a mandaty płaci Jaracz :kekeke:

 

Jaracz płaci tylko za alkohol i fajki. Swoje oczywiście. Za jedzenie nie płaci bo nie będzie potrzebne, a na mandat już nie starczy :keke:

Odnośnik do komentarza

15 lipca

 

Agencja "Reuters"

 

Wedlug oficjalnych informacji potwierdzanych przez klub "GO Warszawa" zespol ten zasilil mlody zawodnik rodem z Lomianek o tajemniczym pseudonimie "Pat". Nie jest znana kwota transferu.

 

Manager zawodnika twierdzi, ze jest to dla niego wielki awans sportowy. Sam pilkarz wiaze wielkie nadzieje w zwiazku z tym transferem.

 

Trener druzyny "GO Warszawa", Przemyslaw Balkowski, stwierdzil, ze "Pat" jest warszawska nadzieja i czekaja go jeszcze tylko badanie medyczne w Kobylej Gorze. Jak powiedzial, czeka go tam rowniez ostre zgrupowanie kadry, ktora szlifuje forme przed sezonem. Trener "GO Warszawa" jednoczesnie z przykroscia oswiadczyl, iz nie doszlo do transferu zambrowskiego talentu pilkarskiego - "Grabka", ktory nie ma mozliwosci pojawienia sie w Kobylej Gorze [:/].

 

Jak udalo nam sie nieoficjalne dowiedziec transfer ten byl mozliwy dzieki podpisanej umowie przedwstepnej.

 

Zrodlo: wlasne

Odnośnik do komentarza

ja bym chętnie w siatkę pograł, piłkę mogę wziąć, ale mam strasznie lipną więc moja piłka to ostateczność, poza tym ja się raczej zadeklarowałem, że wezmę mojego najka do nogi

Vetr: ja pompkę biorę, bo swoją gałę muszę regularnie dopompowywać

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...