Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Tak gwoli ścisłości, grilla można takiego jednorazowego zakupić w 8,99 PLN to nie pieniądze.

Ale te jednorazówki są o kant czterech liter potłuc... Usmażysz na nim dziesięć kiełbasek i się grill rozpadnie. One są zbyt kruche. Zwłaszcza, że taki przykładowy grill będzie stał w bezpośredniej bliskości z podchmieloną, czterdziestoosobową bandą :]

Odnośnik do komentarza
Tak gwoli ścisłości, grilla można takiego jednorazowego zakupić w 8,99 PLN to nie pieniądze.

Ale te jednorazówki są o kant czterech liter potłuc... Usmażysz na nim dziesięć kiełbasek i się grill rozpadnie. One są zbyt kruche. Zwłaszcza, że taki przykładowy grill będzie stał w bezpośredniej bliskości z podchmieloną, czterdziestoosobową bandą :]

Innego tak mobilnego grilla przy takim peletonie nie jestem w stanie wymyślić :-k

Odnośnik do komentarza
Tak gwoli ścisłości, grilla można takiego jednorazowego zakupić w 8,99 PLN to nie pieniądze.

Ale te jednorazówki są o kant czterech liter potłuc... Usmażysz na nim dziesięć kiełbasek i się grill rozpadnie. One są zbyt kruche. Zwłaszcza, że taki przykładowy grill będzie stał w bezpośredniej bliskości z podchmieloną, czterdziestoosobową bandą :]

Innego tak mobilnego grilla przy takim peletonie nie jestem w stanie wymyślić :-k

Można kupić nawet takiego za 40 zł, będzie już raczej dobry, a koszty na taką grupę są śmiesznie małe. 1-2zl to nie jest majątek ;)
Odnośnik do komentarza
Tak gwoli ścisłości, grilla można takiego jednorazowego zakupić w 8,99 PLN to nie pieniądze.

Ale te jednorazówki są o kant czterech liter potłuc... Usmażysz na nim dziesięć kiełbasek i się grill rozpadnie. One są zbyt kruche. Zwłaszcza, że taki przykładowy grill będzie stał w bezpośredniej bliskości z podchmieloną, czterdziestoosobową bandą :]

Innego tak mobilnego grilla przy takim peletonie nie jestem w stanie wymyślić :-k

Można kupić nawet takiego za 40 zł, będzie już raczej dobry, a koszty na taką grupę są śmiesznie małe. 1-2zl to nie jest majątek ;)

 

 

Jak będę jechał, to wezmę żeliwny kociołek grilla i po sprawie :-) trzeba tylko będzie kupić węgiel i brykiety :-)

Odnośnik do komentarza
Ja bedę mógł dopiero w okolicach 15-16 wyjechać najwcześniej. Sorry mates, praca ;-) Więc. Czy ekipie jadącej ze mną to pasuje ? (zupełnie, jakbyście mieli coś do gadania :kekeke: ) :D

T-m, ja juz sie dogadalem z Vetrm i z nim sie zabiore :)

 

A ja będę czekał na T-m'a :P

 

Vetr będzie miał czyste auto z zewnątrz :kekeke: (PDK!)

Odnośnik do komentarza
Ja bedę mógł dopiero w okolicach 15-16 wyjechać najwcześniej. Sorry mates, praca ;-) Więc. Czy ekipie jadącej ze mną to pasuje ? (zupełnie, jakbyście mieli coś do gadania :kekeke: ) :D

T-m, ja juz sie dogadalem z Vetrm i z nim sie zabiore :)

 

A ja będę czekał na T-m'a :P

 

Vetr będzie miał czyste auto z zewnątrz :kekeke: (PDK!)

 

 

Weź szklanki :kekeke:

Odnośnik do komentarza
ok to na 14 postaramy sie byc. me_who jaka jest trasa z Poznania? przez wioski telepanie czy w miare? Przez co najlepiej jechac? 2h liczyc na te 150km?

Najkrótsza droga to Jarocin-Pleszew-Ostrów (kierunek Katowice/Bytom)

Z Poznania jest kłopot wyjechać w kierunku Kórnika przez Gądki (remont trasy i kosmiczne korki) później jest w miarę spoko, choć wioska na wiosce i wuchta TIRów.

Ja nie lubię jeździć tą trasą :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...