Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i myślę że jak w każdym samochodzie będzie 5 osób i zaopatrzenie dla każdej osoby, a na 3-4 dni musi być całkiem spore to ciekaw jestem jak bardzo osiądą te samochody :D

A myslisz, ze dlaczego nie obnizam zawieszenia? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Tak sobie siedzę i myślę że jak w każdym samochodzie będzie 5 osób i zaopatrzenie dla każdej osoby, a na 3-4 dni musi być całkiem spore to ciekaw jestem jak bardzo osiądą te samochody :D

A myslisz, ze dlaczego nie obnizam zawieszenia? :kekeke:

 

CMF TUNING - wypożycz nam auto na zlot, a będziesz miał najniższą furę w mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Bieremy po 2 zgrzewki na łebka? Gdzie chcesz Bebok browary kupować?

W Makro :matrix: kupowanie na koncesje rzadzi :D Albo podskoczymy po bro sami, zanim Korzen przyjedzie albo poczekamy na Korzenia. Moglby nam wczesniej napisac sesemesa jakie mu Reddsy kupic :keke: Chyba ze woli Krolewskie :>

 

Tak sobie siedzę i myślę że jak w każdym samochodzie będzie 5 osób i zaopatrzenie dla każdej osoby, a na 3-4 dni musi być całkiem spore to ciekaw jestem jak bardzo osiądą te samochody :D
Nie kazdy jezdzi coupe :finga: :D
Odnośnik do komentarza
Albo podskoczymy po bro sami, zanim Korzen przyjedzie albo poczekamy na Korzenia. Moglby nam wczesniej napisac sesemesa jakie mu Reddsy kupic

Malinowo truskawkowe z Kamtkiem w środku :keke:

Chyba ze woli Krolewskie

:fU:

Czy ja Cię tu gdzieś obrażam? :keke:

 

Beboczku, Ikoń pije tylko piwo Lech aż mu pynknie miech :keke:

Odnośnik do komentarza
Albo podskoczymy po bro sami, zanim Korzen przyjedzie albo poczekamy na Korzenia. Moglby nam wczesniej napisac sesemesa jakie mu Reddsy kupic

Malinowo truskawkowe z Kamtkiem w środku :keke:

Znaczy się "lekka nuta goryczy/ki"... ;>

Odnośnik do komentarza
T-m, a my czym jedziemy?... zapomnialem. Tylko nie pisz, ze porsze. :keke:

 

 

Skoda Felicia ;-)

a to jeszcze paszczak z nami jedzie? dobrze wiedzieć :>

A to pech. :kekeke:

 

Do Wrocka jedziemy pociagiem z Parova, a potem rozdzielamy sie na dwa samochody. Ja do Teeema, Parova do Vetra o ile sie nie myle. :>

Odnośnik do komentarza
T-m, a my czym jedziemy?... zapomnialem. Tylko nie pisz, ze porsze. :keke:

 

 

Skoda Felicia ;-)

a to jeszcze paszczak z nami jedzie? dobrze wiedzieć :>

A to pech. :kekeke:

 

Do Wrocka jedziemy pociagiem z Parova, a potem rozdzielamy sie na dwa samochody. Ja do Teeema, Parova do Vetra o ile sie nie myle. :>

a to wszystko jasne...

w takim razie obsada ekipy "go Wrocław" wyglada mniej wiecej tak:

1. T-m, Guli, Dzielnicowy, paszczaq, Ja

2. Vetr, m0ke, Paróva, pawoj (?)

Odnośnik do komentarza
Albo podskoczymy po bro sami, zanim Korzen przyjedzie albo poczekamy na Korzenia. Moglby nam wczesniej napisac sesemesa jakie mu Reddsy kupic

Malinowo truskawkowe z Kamtkiem w środku :keke:

Znaczy się "lekka nuta goryczy/ki"... ;>

Chyba dekadencji...

Odnośnik do komentarza
Jak tak patrze na dojazd na zjazd to wygląda to jeszcze całkiem dobrze, na 13 byłbym w Ostrzeszowie...ale odjzad to już tragedia... Czy w tym Ostrzeszowie kursuja jakies autobusy?

 

@Laki kursuja kursuja :) Jutro jade do Ostrzeszowa to sprawde co i jak, i Ci napisze

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...