Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

jesteś zainteresowany w kwestii roli maskotki?

 

Znaczy mam być Twoim świniakiem? Nie, dzięki :P

 

Może MM się na to zgodzi :keke:

 

 

Feno bier prosiaka :keke: Zrobimy sobie mega ognisko + świniok na ruszcie :keke:

 

Słuszna uwaga :]

 

Przywoź, albo na ogniu upieczemy Twoją sarnę :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Może MM się na to zgodzi keke.gif

 

Prrrrr szalony. Jak mi Bozia da urlop* to biore do auta akcesoria rolnika tj jakies podreczne widly, grabie, lancuch od MZK...co bysmy nie wyrozniali sie na sobotniej dyskotece w Kobylej :>

 

Miszczostfa FM, miszczostfa o kratke piwa na boisku ...a moze bysmy zrobili CMF Underground ulicami Kobylej w piatkowy wieczor. Kierowca ktory dojedzie w jednym kawalku do mety otrzymuje buziaka od Icona i koszulke Bajernu od Micha :-k

 

*wole nie zapeszac, puk puk w niemalowane

Odnośnik do komentarza
Ten kto będzie miał Vamiego i WP w drużynie musi być przygotowany na to, że kondycyjnie wytrzymują przedział od 1 min do 3 min :)

 

My nie jesteśmy od biegania, my jesteśmy od myślenia :] . Poza tym przy odpowiednim ustawieniu bloku "ponad 100 kg" w ogóle nie będziemy musiali się ruszać :keke: .

Poza tym, co ty najpiękniejszy głosujesz w temacie, który ciebie nie dotyczy? Idź sobie do tematu o Anglii albo innej Finlandii :P .

Odnośnik do komentarza
Co do gry na obronie- jeśli lekarz mi jutro nie powie, że albo moje kolano umiera przy każdym moim kroku, albo moje serce może paść przy najmniejszym wysiłku fizycznym, to staję na DC i rozjeżdżam wszystkie ataki ofensywne :keke:

m0ke: postaram się w tym roku być troszkę bardziej przydatny niż rok temu :keke:

Reaper, a jak już wrócisz od tego lekarza to pójdź do następnego żeby zbadał Ci tak trochę główkę :keke: z rozwalonym kolanem na obronie mówisz? No to gratuluje wyobraźni :]

Odnośnik do komentarza
Reaper, a jak już wrócisz od tego lekarza to pójdź do następnego żeby zbadał Ci tak trochę główkę keke.gif z rozwalonym kolanem na obronie mówisz? No to gratuluje wyobraźni krzywy.gif

Rozwalone to ono było pół roku temu, przed trzydniowym turniejem w piłkę :keke: Teraz to co najwyżej jest lekko stłuczone (zresztą kto go tam wie, czekam na skierowanie na badania :roll:)

Odnośnik do komentarza
Jak włożę koszulkę Juve to będę nawet kapitanem drużyny :>

 

Ty wiesz, że jak ja zobaczę tę koszulkę to włączy mi się taki agresor, że będziesz musiał mieć oczy dookoła głowy :keke:

 

 

po czym podawalem do FYM-a, ktory mial 27 'setke' w spotkaniu i albo pudlowal albo chcial wjechac do bramki

 

A były w tej bajce smoki ? ;P Myśmy wtedy z Barolą strzelali bramki jak na zamówienie więc nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza

Zobaczę jednego z puszką czy butelką piwa na boisku albo z fajką to nie dam bana - dam czerwoną kartkę :] to nie jest zabawne, kiedy biegnie się na takiego najebanego z butelką w ręce i zostaje się flaszką przez łeb... Dziękuję za takie przyjemności - łaskawie darujcie sobie to przynajmniej w czasie meczu.

Odnośnik do komentarza
A to nie lepiej podpierdolic(ukraść tak zeby nam nic nie mogli zrobić) miejscowym? Przynajmniej nie bedzie problemów z transportem, a i Feno nie bedzie stratny

 

Po co krasc? Wymienicie sie z miejscowymi. Dajcie im pare taktyk do Realu, nerke Parówy, kocyk Bracha. Na pewno wezma. A jak sie nie zgodza to dorzuccie jeszce paru adminow :keke:

Odnośnik do komentarza
A to nie lepiej podpierdolic(ukraść tak zeby nam nic nie mogli zrobić) miejscowym? Przynajmniej nie bedzie problemów z transportem, a i Feno nie bedzie stratny

 

Po co krasc? Wymienicie sie z miejscowymi. Dajcie im pare taktyk do Realu, nerke Parówy, kocyk Bracha. Na pewno wezma. A jak sie nie zgodza to dorzuccie jeszce paru adminow :keke:

 

Nie dla psa kiełbasa. :keke:

Odnośnik do komentarza
Aha - mecz bez piwa w ręku to nie mecz ;)

 

To prawda. Bez Pilsnera nie wyobrażam sobie biegania za piszczelami SZk.

Na trzezwo bys sie nie odwazyl.

 

Popieram wniosek Icona o odstawienie puszek i butelek poza obreb boiska.

Odnośnik do komentarza
A to nie lepiej podpierdolic(ukraść tak zeby nam nic nie mogli zrobić) miejscowym? Przynajmniej nie bedzie problemów z transportem, a i Feno nie bedzie stratny

 

Po co krasc? Wymienicie sie z miejscowymi. Dajcie im pare taktyk do Realu, nerke Parówy, kocyk Bracha. Na pewno wezma. A jak sie nie zgodza to dorzuccie jeszce paru adminow :keke:

 

Żeby wzięli Adminów, to my byśmy jeszcze musieli dopłacić. Ale taki pakiet - SZk, Icon, nerka Paróvy wydaje mi sie na pewno by ich zainteresował. W dodatku zbliżają sie żniwa więc każda ręka, nawet fana Odry W., sie przyda :keke:

Odnośnik do komentarza
A to nie lepiej podpierdolic(ukraść tak zeby nam nic nie mogli zrobić) miejscowym? Przynajmniej nie bedzie problemów z transportem, a i Feno nie bedzie stratny

 

Po co krasc? Wymienicie sie z miejscowymi. Dajcie im pare taktyk do Realu, nerke Parówy, kocyk Bracha. Na pewno wezma. A jak sie nie zgodza to dorzuccie jeszce paru adminow :keke:

Będę stał nma straży Kocyka, do samego końca mojego lub jego.

Popieram posty SZk i Icona, zero butelek i puszek podczas gry. Zawsze można udać się w kierunku ławki rezerwowych w celu uzupełnienia płynów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...