Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno nie był dragon. Ale to na pewno był Antonin. Więcej grzechów nie pamiętam, ale wszystkim, którzy mi na nie zwrócili uwagę dziękuję i postanawiam się poprawić... ;]

 

To na pewno byl Antonin i to chyba byl pewien kibic Wolves :>

Odnośnik do komentarza
To na pewno nie był dragon. Ale to na pewno był Antonin. Więcej grzechów nie pamiętam, ale wszystkim, którzy mi na nie zwrócili uwagę dziękuję i postanawiam się poprawić... ;]

 

To na pewno byl Antonin i to chyba byl pewien kibic Wolves :>

Niewykluczone, niewykluczone... :-k

 

@Pietrek_z_Kielc - aye! ;]

Odnośnik do komentarza
No a ile taki drabas jedzie? Moglbys wyjechac powiedzmy kole 9-ej co bys sie wyspal chociaz.

Ile taki drabas może z Aglo jechać - pomyśl :keke:

Drabasy zatrzymują się na PKP. Trasa Jastrzębie - PKP Katowice trwa 55 minut.

7:45, 8:15, 8:40, 10:05, 10:40 - o tych godzinach busiki odjeżdżają do Kato. Myślę, że gdybym pojechał tym o 8:40 to o 10:00 moglibyśmy ruszać w trasę (pod warunkiem, że zaopatrzysz mnie w odpowiednie środki wspomagające i nie będziemy musieli tracić czasu na szukanie Biedronki :keke: ).

Nie ma paniki, bro juz sie bedom chlodzic w bagazniku. Zgarniemy Cie z PKP, przyczepie jaracza do tlumika i jedziemy :keke:

 

Bieremy po 2 zgrzewki na łebka? Gdzie chcesz Bebok browary kupować?

Odnośnik do komentarza

Odezwal sie do mnie jeden koles, ktorych chcialby tez na waleta wpasc. Uswiadomilem go troszke i zrezygnowal, ale podsunal "ciekawy" pomysl :D Pytal sie czy my z kompami jedziemy i gramy tam turnieje w fma :D haha :D Ale w sumie? :D moze ktos kce sie z kims zmierzyc i jakies 2 lapki polaczone kablem by starczyly? :D Jakis turniej z systemem pucharowym (1 mecz na neutralu) :D ale by byly emocje :D

Odnośnik do komentarza

emocje malo powiedziane :D juz to widze jak we finale gra me_who Barcelona i Wujek Realem :D po 20 kibicow przy kazdym lapku :D by byl doping, fala :D pelen lux :D a pozniej wywiady, kwiaty, puchary :D Puchar by sie w sumie skombinowalo :D (od Facika) dla "zwyciezcy pierwszej paraolimpiady w fma" :D :D to kiedy bierze lapki?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...