Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Co do piłki czy w tym roku będą jacyś obrońc

Z braku laku mogę grać na obronie. Dwa lata temu się o tę pozycję otarłem, rok temu grałem tylko tam (oprócz parokrotnego włączania się w akcje ofensywne). Na co dzień preferuję zupełnie inną pozycję, ale nie ukrywajmy, podobnie jak rok i dwa lata temu, będę grał pod wpływem, więc gdzie się krzyknie tam pójdę :P

Odnośnik do komentarza
Co do piłki czy w tym roku będą jacyś obrońcy :> Zdecydowanie nie pasowało mi zeszłoroczne hiperofensywne 1-1-2-7 nawet Icon mnie zawiódł :(

 

o looooooool :rotfl:

 

Eeee, a jak wyglada sprawa z kocami, czy czyms na ich ksztalt. Wszystko jest na miejscu, czy wskazane sa spiwory?

 

Brachu weźmie :)

Odnośnik do komentarza
Co do piłki czy w tym roku będą jacyś obrońcy :> Zdecydowanie nie pasowało mi zeszłoroczne hiperofensywne 1-1-2-7 nawet Icon mnie zawiódł :(

Dobrze wiesz czemu grałem na AMC/FC :> gdyby nie naderwane więzadła w kolanie stanąłbym na SW/DC i kości by świszczały ;] w tym roku powinno być lepiej bo kolano wyleczone i pójdzie pograć na ostro. Dodatkowo pojawi się na zjeździe kilka osób, które chciałbym aby były w przeciwnej drużynie :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak ja sie pojawie to moge się zająć srodkową obroną :> ewentualnie 111 kg stanie po lewej stronie :]

I jeszcze jedno pytanie mam może jeszce wczesnie ale o której planujecie być na miejscu? całlkiem z rana czy raczej ludzie beda zjezdzac się wieczorkiem ?

Odnośnik do komentarza
Co do piłki czy w tym roku będą jacyś obrońcy :> Zdecydowanie nie pasowało mi zeszłoroczne hiperofensywne 1-1-2-7 nawet Icon mnie zawiódł :(

Dobrze wiesz czemu grałem na AMC/FC :> gdyby nie naderwane więzadła w kolanie stanąłbym na SW/DC i kości by świszczały ;] w tym roku powinno być lepiej bo kolano wyleczone i pójdzie pograć na ostro. Dodatkowo pojawi się na zjeździe kilka osób, które chciałbym aby były w przeciwnej drużynie :keke:

 

Hmm my mamy malutkie wzmocnienie w składzie Dawiz chyba nie zapomni nam naszej akcji rescue w rzece :> Doceni to i przejdzie free do naszego teamu. Icon zajmij sie nim :P Ja tam już mam upatrzoną "jedenastke" przeciwną chętnie porobie z tobą "kanapeczki" :D Aha jeszcze nie jestem pewny przyjazdu niestety wszystko wyjaśni się dopiero na początku/połowie Lipca :/

Odnośnik do komentarza

dziewoj - w zeszłym roku ekipa była na miejscu praktycznie o 13:00. W Antoninie Go Hanysy były na miejscu o 17:00 i byliśmy przedostatnią ekipą ;] Więc 15:00 niech będzie najodpowiedniejszą porą. No chyba, że lubisz hardcore i nocne skradania jak pewien kibic WKSu :keke: to pora 22:00 będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza :P

 

Co do piłki czy w tym roku będą jacyś obrońcy :> Zdecydowanie nie pasowało mi zeszłoroczne hiperofensywne 1-1-2-7 nawet Icon mnie zawiódł :(

Dobrze wiesz czemu grałem na AMC/FC :> gdyby nie naderwane więzadła w kolanie stanąłbym na SW/DC i kości by świszczały ;] w tym roku powinno być lepiej bo kolano wyleczone i pójdzie pograć na ostro. Dodatkowo pojawi się na zjeździe kilka osób, które chciałbym aby były w przeciwnej drużynie :keke:

 

Hmm my mamy malutkie wzmocnienie w składzie Dawiz chyba nie zapomni nam naszej akcji rescue w rzece :> Doceni to i przejdzie free do naszego teamu. Icon zajmij sie nim :P Ja tam już mam upatrzoną "jedenastke" przeciwną chętnie porobie z tobą "kanapeczki" :D Aha jeszcze nie jestem pewny przyjazdu niestety wszystko wyjaśni się dopiero na początku/połowie Lipca :/

Ej właśnie - kogo ja holowałem w rzeczce do brzegu? :D to był Dawiz? :keke: poczułem się jak Dejvid Hasselhoff w bajłaczu :keke:

Odnośnik do komentarza
Eeee, a jak wyglada sprawa z kocami, czy czyms na ich ksztalt. Wszystko jest na miejscu, czy wskazane sa spiwory?

 

Brachu weźmie :)

Czyli nic nie biore - ok. :] Chociaz z dsrugiej strony moglo by sie przydac cos nad stan, aby obwinac delikwenta lezacego w trawie.

Odnośnik do komentarza
Ej właśnie - kogo ja holowałem w rzeczce do brzegu? to był Dawiz? poczułem się jak Dejvid Hasselhoff w bajłaczu

 

Tak to byl Dawiz :P Więc przysługa za przysługe :P Gdyby to było w tym roku to z moimi piersiami poczułbym się jak Pamela :kekeke:

I czemu ja jeszcze nie jestem bohaterem forumowym? :keke: uratowałem człowiekowi życie a ludzie wolą cały rok gadać o nerce Paróvy :>

Odnośnik do komentarza

Brudi, ja juz nie mam sily biegac, wiec pewnie z koniecznosci w defensywie, raczej na boku, bo tam zwykle jest miejsce do jakiegos pobiegania wzdluz linii. No i na DC nie mam postury odpowiedniej.

 

Icek, w zeszlym roku gralismy w jednym teamie, ciekawe co bedzie za poltora miesiaca... I zeby nie bylo: ide do druzyny Dawiza i Brudasa. Mozemy jeszcze alkusa wziac. I qvista!

Odnośnik do komentarza
Eeee, a jak wyglada sprawa z kocami, czy czyms na ich ksztalt. Wszystko jest na miejscu, czy wskazane sa spiwory?

wynajmowales kiedy domki nad jeziorem czy gdzies tam i byly puste drewniane lozka bez poscieli, koca i poduszek? ja w zyciu bylem moze w 12-15 osrodkach i nigdzie nie bylo sytuacji by brac wlasne przescieradla....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...