Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić tak, aby gra czytała dodatki z innej partycji, a nie z dysku C? Domyślny folder z dodatkami jest w folderze Sports Interactive w moich dokumentach, a chciałbym żeby FM wyświetlał grafikę z dysku np.D. Da się tak zrobić?

 

W opcjach masz możliwość zmiany folderu użytkownika.

Odnośnik do komentarza

Chyba jako pierwszy porusze ten temat, bo naprawde mnie on irytuje.

Niesamowicie było by gdyby jakiś admin strony spakował całą grafikę do FM 2010 w jeden plik. Trochę denerwujące jest ściąganie 500 plików po 3-4 mega każdy z facepakami logopakami grafikami itd. Nie wiem czy sa ludzie dla których łatwiej jest ściągnąc jeden plik 700MB z takimi dodatkami niżeli 500 plików mniejszych.

 

O ile jest to możliwe to apeluje do adminów aby w dziale Download była opcja "ściągnij wszystko" pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć ludzie!

 

Słuchajcie mam prośbe, dopiero zaczynam grać w fm-a 2010 i mam jeden problem.W fm 2007 w którego też jeszcze gram, korzystam z programu znanego wszystkim DDT Generator w którym moge zaznaczyc wszystkie lub wybraną przeze mnie ilość państw i wszystkich piłkarzy z danego kraju, brazylia, argentyna itd.. tam gdzie pełno jest młodych talentów.Moje pytanie brzmi, czy do fm 2010 jest takowy program typu DDT Generator jak do fm 2007?Pliczek który wygenerowałem sobie tym programem przeznaczonym do fm 2007, próbowałem wkleić do fm 2010, folderu data/db/1000/edt ...ale niestety nie przyniosło to efektu w postaci załadowanych piłkarzy w wybranych przeze mnie państwach.Mógłby mi ktoś doradzić?Istnieje może coś podobnego jak DDT nie obciążając przy tym zbytnio gry jak to miało miejsce w fm 2007????Aha i na koniec chciałbym zapytać czemu po zainstalowaniu łatki 10.3 do fm 2010 nie mam takiego folderu, tylko i wyłącznie wchodząc w folder /db/ widnieje mi folder o nazwie 1000?Tak jakby nie było folderu, który powinien sie pojawić po zainstalowanej łatce.Czy ten folder 1000 to oznacza baze danych do łatki domyślnej, 10.0??

Odnośnik do komentarza

Cześć ludzie!

 

Słuchajcie mam prośbe, dopiero zaczynam grać w fm-a 2010 i mam jeden problem.W fm 2007 w którego też jeszcze gram, korzystam z programu znanego wszystkim DDT Generator w którym moge zaznaczyc wszystkie lub wybraną przeze mnie ilość państw i wszystkich piłkarzy z danego kraju, brazylia, argentyna itd.. tam gdzie pełno jest młodych talentów.Moje pytanie brzmi, czy do fm 2010 jest takowy program typu DDT Generator jak do fm 2007?Pliczek który wygenerowałem sobie tym programem przeznaczonym do fm 2007, próbowałem wkleić do fm 2010, folderu data/db/1000/edt ...ale niestety nie przyniosło to efektu w postaci załadowanych piłkarzy w wybranych przeze mnie państwach.Mógłby mi ktoś doradzić?Istnieje może coś podobnego jak DDT nie obciążając przy tym zbytnio gry jak to miało miejsce w fm 2007????Aha i na koniec chciałbym zapytać czemu po zainstalowaniu łatki 10.3 do fm 2010 nie mam takiego folderu, tylko i wyłącznie wchodząc w folder /db/ widnieje mi folder o nazwie 1000?Tak jakby nie było folderu, który powinien sie pojawić po zainstalowanej łatce.Czy ten folder 1000 to oznacza baze danych do łatki domyślnej, 10.0??

 

bo folder z bazą pod patche znajduje się teraz gdzie indziej a dokładnie: data/updates/numerek patchu

Odnośnik do komentarza

Ciężko w google wpisać fm2010 facepack megapack?

To jest to samo co megapack do fma o nazwie metellic?

Mam taki blad: http://www.hot.jpg.pl/116012 i nie wiem czy to kwestia samego pliku czy zle sciagniety torrent ;/

 

Nie to samo.

 

http://sortitoutsi.net/forum/topic/39782-megapack-home-thread/

Koledzy a ktory z tych megapackow polecacie i dlaczego?

 

5. Herby (logos):

- FMG'09 Logos Megapack [1], [podgląd]

- Metallic Logos Megapack [1], [podgląd]

- Shiny Logos Megapack [1], [podgląd]

- Megapack logos w stylu destroyed [1] [2] [podglad]

- FM 2010 Complete Logopack [1]

- Loga lig i pucharów by RoC8 [1]

- FM10_Metallic_logos by Kremmen [1]

 

Ma ktos moze METALLIC MEGAPACK - link do tego bo w poprzednim poscie o to mi chodzilo, kolega podal mi link do facepacka ktory juz mam:)

 

DTT Generator to odpowiednik FMRFT czy cos w tym stylu? Ktore jest lepsze?

I skad wziac pelna lige polska - 3 i 4 liga?

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie dwa pytania

chciałem zrobić koszulki do 3 ligi, lecz nie wiem jak stworzyć plik "config", i prosił bym o pomoc jak go stworzyć.

czy da się stworzyć trzeci struj bo w każdej paczce z koszulkami jest tylko "home" i "away"? jeśli się da to jak go nazwać.

 

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...