Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Phi, do Pereza zawsze muszę zacząć w taki sam sposób: jak Cię lubię, tak nie pierdziel ;)

Porównanie FM Zone do bloga jak najbardziej na miejscu. XYZ lat temu rzeczywiście jeden redaktor mógł się uczyć od drugiego - ktoś (ktokolwiek) miał potencjał. A na Zone, przy całej sympatii np. do Tofa, nie ma jednej osoby, która mogłaby kogoś czegokolwiek nauczyć. No bo czego? Pokaż mi tam kogoś od korekty? Pokaż kogoś z odpowiednim skillsem językowym? Pokaż kogoś od taktyk? No proszę, dwa minusy dadzą plus, ale suma czy iloczyn zer (to porownanie, nie ocena!) wyniku nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza

M8 mnie lubi? Czy to ma wspólnego coś z Twoim avatarem? ;>

 

Kadra FMZone jest stale uzupełniana. podczas startu również poznacie nowych redaktorów, nowe działy i nowe funkcje strony. Tak, uchylam rąbka tajemnicy, ale nie za mocno, mam nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza

A na Zone, przy całej sympatii np. do Tofa, nie ma jednej osoby, która mogłaby kogoś czegokolwiek nauczyć. No bo czego?

Moim skromnym zdaniem, coś o updatach bym mógł innym osobom przekazać. Inna sprawa, że przecież są takie osoby, które potrafią same się czegoś nauczyć, ale kto nie ryzykuje nic nie osiąga.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki z FM Zone zrobili niedawno dobrze wykonanego facepacka serie A, i to w jednej paczce, czego na CM rev ciężko uświadczyć. Dajcie im spokój, niech pracują, może coś z tego będzie, i życzę im jak najlepiej, a Ty się tak nie spinaj Pucek bo |Ci żyłka pęknie :]

Odnośnik do komentarza

Nie ma się od kogo uczyć? Powiem na własnym przykładzie. DamianMKS wespół z Hidem nauczyli mnie robić facepacki w Cut-Out. A musieli mieć do tego anielską cierpliwość. Kleyo podpowiedział w sprawie update. Ktoś od taktyk? Proszę bardzo - makAA. Ktokolwiek z potencjałem? Proszę bardzo. Hidalgo. Mała ciekawostka. Co prawda minęły już dwa lata, ale Hid nadal jest młody i bystry. Tyle tylko, że Revolucja nie będzie miała z Niego pociechy. Zgadzam się tylko z tym, że nie mamy korektora. Ale wszystko w swoim czasie...

Odnośnik do komentarza

No i co że własne forum? Będzie miało ono głównie funkcje "wewnątrzstronowe", nie chcemy w jakikolwiek sposób konkurować z innymi forami (choćby tym), bo to bez sensu, prawda? Zresztą co to za pindolenie, swoją drogą. Otwierają forum - znaczy chcą wojny. Dajcie na luz, ludzie...

Odnośnik do komentarza

No i co że własne forum? Będzie miało ono głównie funkcje "wewnątrzstronowe", nie chcemy w jakikolwiek sposób konkurować z innymi forami (choćby tym), bo to bez sensu, prawda? Zresztą co to za pindolenie, swoją drogą. Otwierają forum - znaczy chcą wojny. Dajcie na luz, ludzie...

Mi to tam rybka - my tylko sygnalizujemy, ze jesli zalozycie wlasne forum to Icon zamknie ten temat na CMF. Zgodnie z mocno skostniala umowa sprzed dziewieciu lat. Przestrzegana jest tylko w czesci, wielu o niej nie pamieta, ale niektorzy sie na nia powoluja, jak na konstytucje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stuk, stuk, stuk, stuk.

- No, gotowe! W końcu dach nie przecieka! - rozległ się zadowolony głos Hidalgo.

- Świetnie! - powiedział Tofu. - wyremontowaliśmy kibelek, salonik i większość biur redaktorów. Ja mam nawet wiatrak na suficie!

- Tak szefie. To cudownie. - odezwał się monotonnie Karpin.

- No to co, wracamy do życia! - krzyknął Hidalgo!

- Jasne! - Podjął okrzyk DamianMKS. - wprawdzie nie jesteśmy tak dobrzy jak Jezus, ale i tak tempo było niezłe, jak na zaledwie kilka niedoświadczonych osób remontujących barak pamiętający I Wojnę Światową...

Wszyscy z zadowoleniem pokiwali głowami, po czym rozeszli się do swoich miejsc pracy różowo pomalowanym korytarzem.

 

FMZone powraca w - miejmy nadzieję - dobrym stylu. Wyraźna zmiana wizerunku (na szczęście obyło się bez wspomnianego wyżej różu), nowe działy, nowe materiały, nowe twarze w redakcji... Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w nowej odsłonie FMZone!

 

Kącik grafika to coś rewolucyjnego - znajdziecie tam filmy oraz tekst (a być może jeszcze inne formy przekazu) podpowiadające i uczące was jak zostać dobrym grafikiem i wykonywać estetyczne prace! Pod wodzą Hidalgo oraz DamianaMKS, wspieranych przez innych, możecie zajść bardzo daleko w graficznym świecie!

 

Złamane pióra to dział, w którym są poprawione wizerunki konkretnych kącików naszych piszących redaktorów - znajdziecie w nim wyszukiwarkę według autora wpisu, poza tym być może pojawią się serie tekstów tematycznych dotyczących konkretnych aspektów FM-a w całości jak i w szczegółach.

 

Niedługo zasypiemy was falą grafik, plików, tekstów, talentów i wszystkim co sobie tylko wymarzycie! Warto zwrócić uwagę na przycisk "Wyślij Materiał" - od dziś wygodnie i szybko mozecie wesprzeć FMZone swoimi pracami! Innowacji uległ też panel usera - sami oceńcie jakość tego rozwiązania.

 

Oczywiście nie spoczywamy na laurach - FMZone wziąż się rozwija, a do tego potrzebujemy was - użytkowników. FMZone zmieniło się, ale jesteśmy świadomi, że mogły przytrafić się błędy. O takich sprawach prosimy informować nas - redaktorów, za pomocą systemu prywatnych wiadomości. Za każdą sugestię będziemy wdzieczni!

 

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia z nami Nowej Ery FMZone.pl!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...