Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie bo zaczynam grać Man utd i sie zastanawiam jaka moge taktyke użyć? nie piszcie mi że kazda taksa moze działać bo moge was wyśmiać ;]. Nie piszcie żebym sam sobie zrobił taktyke bo moge wam napisać każdemu że mi taktyki nie wychodza. Czy mógłby mi ktoś podesłać takse kto gra man utd np? czekam

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie bo zaczynam grać Man utd i sie zastanawiam jaka moge taktyke użyć? nie piszcie mi że kazda taksa moze działać bo moge was wyśmiać ;]. Nie piszcie żebym sam sobie zrobił taktyke bo moge wam napisać każdemu że mi taktyki nie wychodza. Czy mógłby mi ktoś podesłać takse kto gra man utd np? czekam

Jesteś ciut śmieszny, grasz potentatem jakim jest Man Yoo i chcesz taksę, bo sam zrobić nie umiesz. Nie trzeba być geniuszem żeby sklecić w miarę porządną taksę pod takiej klasy zespół, a jeśli Tobie się to nie udaje, może ta gra nie jest dla Ciebie. Choć przypuszczam, że to nie nieumiejętność tylko zwykłe lenistwo, wystarczy posiedzieć pół godzinki, włączyć logiczne myślenie i na pewno coś wyjdzie.

A tak w ogóle przeczytaj sobie pierwszy post tematu, a dowiesz się do czego on służy, większości użytkowników również radzę. Weźcie się za merytoryczną dyskusję, bo takie pitolenie jest denerwujące i wartościowe posty przy okazji giną w gąszczu marnej jakości wypocin.

Odnośnik do komentarza

Witam. Gram Widzewem mam sporo wzmocnień z wolnych transferów. Klub gra dobrze w meczach przewyrzsza w statystykach przeciwników (chodzi o posiadanie piłki, strzały, celność podań, dośrodkowania) a mimo to nie mogę wygrać. Napastnicy nie są słabi (Robak, Kweuke, Ezechiel) a prawie wcale nie mogą stzrelic, albo kopią w bramkarza albo ponad bramkę. (w dzisiejszym meczu z legią miałem 10 strzałów z czego celnych 5 a tylko 1 bramkę za to legia miała 5 strzałów 3 celne i wygrała 3-1)

 

http://www.speedysha...pa__._2011_.tac

 

to link do używanej przeze mnie taktyki, proszę o pomoc i uwagi odnośnie taksy.

a oto skład http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1209/taktyka150e.gif

Odnośnik do komentarza

Niestety silnik meczowy nie jest stworzony dla drużyn słabszych i b-klasowych. Gram już 3 sezon ukochaną Pogonią Szczecin i wciąż użeram się z tymi samymi babolami (mimo sporych wzmocnień):

- kretyńskimi zachowaniami obrońców

- błyskawicznymi kontrami przeciwnika po strzelonej bramce (minuta po minucie)

- 90% bramek dla przeciwnika pada w 1-5 minucie

- w 95% przypadków przeciwnik strzela przynajmniej jedną bramkę w 85-95 minucie

- przeciwnik wymiata na wyjeździe niczym u siebie

- napastnicy z kiepską passą przełamują się akurat w meczu ze mną

- w takich samych sytuacjach moi pudłują, a przeciwnik strzela z zamkniętymi oczami

- pomocnikom rywala wychodzą strzały życia, akurat w meczu ze mną.

 

Na nic zdają się wymiatające taktyki, zakupy lepszych grajków, dobre przygotowanie fizyczne (nawet co 3 dni grając moi zawodnicy mają kondycję rzędu 98 % przed następnym spotkaniem) i lepsi trenerzy. Mechanika meczu dalej za przeproszeniem "dyma" gracza, sztucznie podwyższając poziom trudności. Następny taki manager od SI sobie podaruję. Do patcha banuję grę u siebie na kompie. Bo tak nie może dalej być.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem nowy na forum, ale z grą football manager jestem bardzo długo. Chciałbym przedstawić wam moją taktykę którą gram Fc Barceloną.Taktyką ta gram już trzeci sezon i jest kilka sukcesów. Raz wygrałem lige mistrzów i raz lige . Jednak chciałbym żebyście sami ją przetestowali i ocenili.

 

LInk :Taktyka

Odnośnik do komentarza

Spoko ale ja szukam taksy do klubu pokroju Real Madryt, ponieważ mam problemy z dominacja na boisku. Zawsze grałem słabszymi drużynami i taktyka opierała się na kontrach, obecnie prowadzę Real i naprawdę ciężko mi stworzyć coś sensownego, a od takiego klubu wymaga się ładnej ofensywnej gry

Odnośnik do komentarza

a co za sztuka ustawic taxe pod real..? no chyba zadna nie trzeb atu duzo kombinowac, gram ofensywnym 4-4-2

to zaraz bedzie pytanie, bo co grasz realem? a dlatego tak gram ze bez sensu jest grac kims gorszym i tylko sie wkurzac bo obecnie w fmie jest za duzo bledow, a na granie kims slabszym przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza

a co za sztuka ustawic taxe pod real..? no chyba zadna nie trzeb atu duzo kombinowac, gram ofensywnym 4-4-2

to zaraz bedzie pytanie, bo co grasz realem? a dlatego tak gram ze bez sensu jest grac kims gorszym i tylko sie wkurzac bo obecnie w fmie jest za duzo bledow, a na granie kims slabszym przyjdzie czas

 

 

A po to warto grać kimś słabszym aby wiedzieć że coś się potrafi zrobić w tej grze a nie wszystko wygrywać np. Realem, Barca itp.

 

P.S. Po za tym polecam pisz wolniej bo robisz wiele błędów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...