Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem. Możliwe, że ten temat był poruszany, ale wybaczcie nie mam czasu przetrzepać 345 stron forum.

Mam w zespole utalentowanego zawodnika. Wypożyczam go do innego klubu żeby sobie pograł. Kiedy upływa termin wypozyczenia zdarzają się dwa bugi.

Za jednym razem zawodnik nie wraca do mojego klubu i nie mogę z nim nic zrobić. Za drugim razem to jest ta sprawa, któa teraz mnie interesuje zawodnik wraca do mnie już ukształtowany ale nie mogę ustalić jego ceny i co chwilę dostaję za niego ofertę za 0$. Powoli zaczyna mnie to wnerwiac. Macie jakies rozwiązania?

Odnośnik do komentarza

Panowie proszę o pomoc, probóuje zagrać przez sieć z kolegą. Dzielą nas pokoje. Ja odbieram internet bezprzewodowo, on natomiast podlaczony jest na kablu do routera. Jak mamy rozpoczac gre zeby nam wszystko poszlo oki bo poki co nie mozemy stworzyc rozgrywki online. Z gory dzieki za pomoc p.s. korzystamy z sieci virgin ze stalym ip

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie odn. FM-a i CM-a w ogóle, ale tutaj chyba najlepiej je zadać.

Chodzi o CA i atrybuty. Teoretycznie mówi się, że CA to takie uśrednienie atrybutów. Ale czy na to jak gra piłkarz, CA ma bezpośredni wpływ? Może ktoś się orientuje, czy w jakichś sytuacjach meczowych liczy się CA jako całość, czy gra analizuje w konkretnej sytuacji tylko pewne atrybuty?

 

Jaką rolę tak naprawdę odgrywa CA? Ułatwia klubom AI wybór dobrych graczy?

Generalnie wielu dobrych zawodników ma bardzo średnie CA, niewiele większe PA (130-150) - wyglądałoby z tego, że mogą sobie być co najmniej rzemieślnikami w dobrych, ale nie największych klubach. Trochę to ogranicza grę, jeśli ma się świadomość, że w zasadzie niewielkie są szanse na to, że dziś dobrze grający we francuskim pierwszoligowym średniaku ziomek będzie kiedyś gwiazdą na poziomie europejskim.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie... Masz patcha 10.3?

 

Mam problem z defensywą, tzn. tracę duużo goli, mimo wyjątkowo dobrej obrony (Srna-Woodgate-Shwncroos-Bale) plus dobry defensywny pomocnik (Enoh). Polecenia dla drużyny: http://img684.imageshack.us/i/beztytuudly.png/ oraz śr. obrońcy: http://img8.imageshack.us/i/fgfgfgv.png/ , co zrobić?

 

masz 4 obrońców i 1 Dpś co daję ci w ataku 5 i w obronie 5 więc proponuję wysunąć obrone do przodu, grać na spalone i Dpś ustawić na rygiel

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...