Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to kazdy dodatek warto sciagnac.Ale do naszej korupcjoklasy sciagnij facepacki,herby,koszulki.Wszystko znajdziesz na forum w dziale dodatki.

 

Kazdy... wlasnie nie wiem czy to bedzie dzialac...

 

Narazie sciagam Metallica jesli chodzi o loga druzyn. I update do tego.

Sciagam tez extraklase 0.9, rozumiem ze tam sa wszystkie 5 lig z czego 4 ma poprawnych zawodnikow. Ok, jak zainstaluje tego packa z ikonkami klubow to czy te wszystkie polskie tez beda mialy herby? Czy cos jeszcze do tego trza pobrac? Widzialem tez tutaj na stronie inne ligi polskie (3 liga, druga liga) - to mozna razem instalowac czy tylko tego pierwszego plika starczy? :)

Poza tym pobralem kilka facepackow polskich lig - to mozna razem zainstalowac? Jak w ogole to instalowac, to tylko kestia skopiowania plikow i jesli jakies ID sie powtorza to pliki zostana co najwyzej zastapione innym zdjeciem?

Sciagnalem tez ogromna BD - rozumiem, ze te wszystkie pooprawki razem beda dzialac czy moge miec jakies problemy i potem glupoty w grze?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje porady. Mam dość słabego kompa i zastanawiam się ile lig i jaką bazę danych udźwignie. No więc tak:

Pentium IV 2,6 Ghz

1 GB RAM

ASUS 3450SE 256 MB .

Zależało by mi na 5 ligach w 5 krajach na dużej bazie danych. Wydajność przy takich ustawieniach wynosi 0,5 gwiazdki (co ciekawe, ile bym lig nie wybrał i na jakiej bazie danych i tak zawsze wylicza mi 0,5 gwiazdki). Grałem 1/4 sezonu na takich ustawieniach i gra chodziła nawet fajnie, ale boję się, że po 2/3 sezonach wszystko zacznie zwalniać. Jak myślicie ? =p

Odnośnik do komentarza

Panowie poproze info nt:

http://forumcm.net/index.php?/topic/...mat-oficjalny/ wlasnie stad pobralem po kolei:

wszystkie facepacki (to mozna razem zainstalowac i wystarczy kopiowac zdjecia? - zastapia sie powtarzajace ID?), - Fake PL v 4.0, - Ogromna baza danych FM10. Do tego z innej strony extraklase 0.9.

 

I teraz nie wiem czy moge sciagnac np to (i razem bez glupot i bledow bedzie dzialac):

- Uaktualnienie bazy danych FM Zone Update Zima 2010 v.1 datowane na 2.03.2010 w Ekstraklasie, I lidze oraz większości drużyn II ligi polskiej.

- Mod powiększający loga prawostronne oraz koszulki na ekranie meczowym: Link (wypakować do moje dokumenty/sports interactive/FM 10/skin)

- Plik poprawiający wyświetlanie herbów i koszulek [1], [temat], [podgląd](wypakowac do C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\skins)

- Plik usuwający koszulki 3D [1], [temat] (wypakować do C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\panels)

- Plik usuwający "graf" w profilu zawodnika [1], (wypakować do C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\panels)

i ktorys z kitsow (ktory najlepiej?)

 

ORAZ: 2 i 3 liga polska + Puchar Ekstraklasy

 

punkt 9. Nowe ligi i dywizje (new leagues and divisions)

 

Kolekcja nowych lig i dywizji znalezionych w necie. [1]

 

Dodatek zawiera:

(m.in 4 liga polska)?

 

Czy to wszystko razem mozna instalowac? Czy olac cos?

Odnośnik do komentarza

Pytanko: jaka jest kasa za:

a) awans do fazy grupowej LM

b) awans do fazy grupowej LE

c) wygranie meczu/remis w LM i LE.

Pytam gdyż nie wiem czy specjalnie nie podłożyć się w meczu z Austrią Wiedeń a potem szaleć w fazie grupowej LE, czy lepiej dostać bęcki w LM (na razie nie mam aż tak mocnej ekipy, żeby poza bezbramkowym remisem u siebie, z kimś słabym jak na realia LM, coś osiągnąć)

Odnośnik do komentarza

Pytanko: jaka jest kasa za:

a) awans do fazy grupowej LM

b) awans do fazy grupowej LE

c) wygranie meczu/remis w LM i LE.

Pytam gdyż nie wiem czy specjalnie nie podłożyć się w meczu z Austrią Wiedeń a potem szaleć w fazie grupowej LE, czy lepiej dostać bęcki w LM (na razie nie mam aż tak mocnej ekipy, żeby poza bezbramkowym remisem u siebie, z kimś słabym jak na realia LM, coś osiągnąć)

a) za sam awans 7,1M€, na koniec sezonu jeszcze trochę wpada od TV

b) jeśli przegrasz baraż o LM dostajesz 1M€ za porażkę w dwumeczu + bodaj 2,1M€ za awans do fazy grupowej LE

c) w LM 800k€/400k€, w LE znacznie mniej, bodaj 150k€/75k€

Odnośnik do komentarza

witam, jest jakiś patch, który zmienia loga/herby zespołów na oryginalne, zależy mi tylko na lidze angielskiej (w fm 10 jest Ekstraklasa zamiast Barclays Premier League)

pozdro

Żaden patch tego nie zmienia, musisz sobie pobrać loga (zapewne są gdzieś w oficjalnym z dodatkami) i wypakować w odpowiednie miejsce.

Edyta mówi, że nazwy rozgrywek zmienisz plikiem Fake.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zastanawiam się czy zmienianie taktyki co mecz ma jakiś negatywny wpływ na zawodników? Lubię eksperymentować i dostosowywać taktykę pod konkretnego rywala, ale ciekawi mnie czy nie przydałoby się trochę stabilności.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie

 

Mam taki o to problem

 

 

Ściągnąłem taką o to skórkę do fma http://www.centrumfm.org/image/grafika/fm10/skiny/fmev33.jpg

 

Wszystko zrobiłem zgodnie z informacją z tej strony http://www.centrumfm.org/grafika-plik-912,FM_Elite_v3.html

 

Gdy wszedłem do gry po zmianie atrybuty wyglądają tak :

 

http://img4.imageshack.us/i/aaaalalala.png/

 

Znacie jakiś sposób aby to naprawić ?

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

mam taki problem ... ostatnio gdy zaczynam nową grę to występuje taki głupi problem a mianowicie gdy zatrudniam trenerów i jakiś trener jest wygenerowany przez kompa to mój komputer nie może chyba wygenerować lub wczytać obrazka z jego twarzą :( i gra się zacina , czasami gdy poprzyciskam Backspace to gra się odetnie i wróci do poprzednio przeglądanej strony ale gdy znów wrócę do przodu to znów zacina :/ gdy niedawno zaczynałem grę moim Interem to jakoś przez to przebrnąłem ale teraz pomyślałem że na boku sobie będę grać FC Porto i jest ten problem i tym razem chyba go nie ominę :/ macie jakieś porady ??

Odnośnik do komentarza

Witam czy jest mozliwosc abym na laptopie z linxem gral sobie w fm2010 ? Prosze nie pisac abym wgral windows bo tego nie zrobie linux jest lepszy ale czy moge na nim grac w fm ?

 

pozdrawiam

 

Zainteresuj się programem Play on linux albo Wine.

Przy odrobinie szczęścia powinno się udać uruchomić FM.

Odnośnik do komentarza

mam taki problem ... ostatnio gdy zaczynam nową grę to występuje taki głupi problem a mianowicie gdy zatrudniam trenerów i jakiś trener jest wygenerowany przez kompa to mój komputer nie może chyba wygenerować lub wczytać obrazka z jego twarzą :( i gra się zacina , czasami gdy poprzyciskam Backspace to gra się odetnie i wróci do poprzednio przeglądanej strony ale gdy znów wrócę do przodu to znów zacina :/ gdy niedawno zaczynałem grę moim Interem to jakoś przez to przebrnąłem ale teraz pomyślałem że na boku sobie będę grać FC Porto i jest ten problem i tym razem chyba go nie ominę :/ macie jakieś porady ??

Wydaje mi się, że jest problem ze sterownikami karty graficznej. Zaktualizuj je, albo przeinstaluj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...