Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiego koszmarnego buga...Gram w Anglii. Zgłaszam zawodników do ligi i wszystko jest w porządku. Zagra koleś jeden mecz (zawsze to dzieje się z wychowankami) i mi automatycznie zabiera mu numerek i nie może grać w lidze...Co to ma znaczyć ? 3 raz z rzędu tak mi się stało. Do tej pory jakoś sobie radziłem, bo byli to rezerwowi, ale teraz wywaliło mi podstawowego napastnika! Co mam zrobić żeby to zmienić ? Dodam, że ściągnąłem edytor, ale przydzieleni numerka zawodnikowi nie daje rezultatów :/

 

Może ktoś odpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno pytanko odnoścnie juniorów, gdy chce zaproponowac kontrakt od razu to jest opcja, ze cena moze wzrosnać do iluś tam, jakie warunki trzeba spelnic, by wlasnie wzrosła ta suma ??

Po pierwsze primo musi być dobry , po drugie primo grać , po trzecie primo dobrze grać , bo czwarte primo reputacja klubu , po piąte primo reputacja ligi , po szóste primo pozycja na której brzdąc kopie futbolówkę . Przecinek nie jest po to żeby walić byle gdzie , tylko po to żeby treść była bardziej spójna

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno pytanko odnoścnie juniorów, gdy chce zaproponowac kontrakt od razu to jest opcja, ze cena moze wzrosnać do iluś tam, jakie warunki trzeba spelnic, by wlasnie wzrosła ta suma ??

Po pierwsze primo musi być dobry , po drugie primo grać , po trzecie primo dobrze grać , bo czwarte primo reputacja klubu , po piąte primo reputacja ligi , po szóste primo pozycja na której brzdąc kopie futbolówkę . Przecinek nie jest po to żeby walić byle gdzie , tylko po to żeby treść była bardziej spójna

 

O co Ci chodzi z tym przecinkiem ?

Odnośnik do komentarza

Rozgrywam właśnie swój 15 sezon i niepokoi mnie jedna rzecz - największe gwiazdy rodzą się w Turcji i Niemczech, a w takiej Francji świetnych grajków jest dość mało, jak na taki kraj. Jeśli chcesz kupić świetnego grajka, który jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, to wybierz Turka lub Niemca, a na pewno trafisz... Mogę zrozumieć, że Niemcy mają genialną reprezentację, ale Turcja? Ok, rozwijają się piłkarsko, zarówno kluby, jak i reprezentacja osiągają coraz lepsze wyniki na ważniejszych imprezach, ale wydaje mi się, że to ciut za mało, by to oni rozdawali karty w piłkarskim świecie.

Ktoś z Was gra już troszkę dłużej swojego save'a i może się wypowiedzieć, czy rozwój Turcji jest prawidłowością w FMie? I czy Niemcy również mają genialnych newgenów?

Odnośnik do komentarza

Rozgrywam właśnie swój 15 sezon i niepokoi mnie jedna rzecz - największe gwiazdy rodzą się w Turcji i Niemczech, a w takiej Francji świetnych grajków jest dość mało, jak na taki kraj. Jeśli chcesz kupić świetnego grajka, który jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, to wybierz Turka lub Niemca, a na pewno trafisz... Mogę zrozumieć, że Niemcy mają genialną reprezentację, ale Turcja? Ok, rozwijają się piłkarsko, zarówno kluby, jak i reprezentacja osiągają coraz lepsze wyniki na ważniejszych imprezach, ale wydaje mi się, że to ciut za mało, by to oni rozdawali karty w piłkarskim świecie.

Ktoś z Was gra już troszkę dłużej swojego save'a i może się wypowiedzieć, czy rozwój Turcji jest prawidłowością w FMie? I czy Niemcy również mają genialnych newgenów?

Mam 2023 i u mnie w drużynie to wygląda tak : Brazylia , Peru , Ukraina , Argentyna , Grecja , Belgia , Włochy . Największe gwiazdy u mnie w drużynie są z tych krajów , wydaje mi się że to zależy od bazy danych to zależy jakie kraje wybierzemy itp.. A może szukasz najintensywniej w tych krajach , lub zależy od przypadku . Ale też zauważyłem ten myk z Francją . Jest mało dobrych newgenów

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś doradzić . Mam problem bo nie wiem jakim klubem wystartować w grze . Nie lubie angielskich lig , ale też nie chce grać kimś z ligi niższej niż ekstraklasa danego kraju . Chciałbym pograć czymś co ma względne pieniądze na transery i gra w europejskich pucharach , ale nie jest maszyną do samowygrywania . Podajcie swoje propozycje : klub i liga w jakiej wystepuje oraz dlaczego wartno tym klubem grać .

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś doradzić . Mam problem bo nie wiem jakim klubem wystartować w grze . Nie lubie angielskich lig , ale też nie chce grać kimś z ligi niższej niż ekstraklasa danego kraju . Chciałbym pograć czymś co ma względne pieniądze na transery i gra w europejskich pucharach , ale nie jest maszyną do samowygrywania . Podajcie swoje propozycje : klub i liga w jakiej wystepuje oraz dlaczego wartno tym klubem grać .

Może Anderlecht Bruksela ?

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś doradzić . Mam problem bo nie wiem jakim klubem wystartować w grze . Nie lubie angielskich lig , ale też nie chce grać kimś z ligi niższej niż ekstraklasa danego kraju . Chciałbym pograć czymś co ma względne pieniądze na transery i gra w europejskich pucharach , ale nie jest maszyną do samowygrywania . Podajcie swoje propozycje : klub i liga w jakiej wystepuje oraz dlaczego wartno tym klubem grać .

Może Anderlecht Bruksela ?

Albo Szkocja i wybranie kogoś spoza wielkiej dwójki Glasgow: Hearts, Hebernian czy Dundee Utd.

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka - co myślicie o grze w 5 lidze Stevenage Borough? Mocny hardcore czy jakoś leci? Fajny klub? Mam jakieś tam doświad w grze!

 

Drugi problem - Mam oryginalnego FM10 i mam problem - kiedyś zainstalowałem miałem jakiś błąd musiałem jeszcze raz zainstalować - wyglądało że będzie ok ale następny błąd - nie widze żadnej ligii - chodzi o to że jak wchodze np w mój klub i liga to mam pust ino jest nazwa ligi nie widze ani klubów ani pkt itp... Nie chce jeszcze raz instalować z 2 powodów - słaby komp - instaluje się pół dnia - druga sprawa - nowy błąd może być... Macie jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...