Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić. Otóż zawsze w trakcie drugiego lub też trzeciego meczu gra mi się zawiesza i jedyne co mogę zrobić to zakończyć proces FM.exe. Dzieje się to w każdej lidze i w każdym klubie którym gram. Gram na patchu 10.2. Nie mam zainstalowanych żadnych uaktualnień składów.

 

Robiłem już nawet formata, ale nic to nie dało. Jedyne czego nie robiłem to zmiana systemu z XP na choćby Vistę, ale nie wydaje mi się, żeby to pomogło.

 

Grę niedawno zakupiłem w Empiku więc w razie czego mogę reklamować ją...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Co robicie że wam napastnik potrafi strzelić w sezonie ponad 30 bramek? Gram Interem i wygrałem już wszystko co się da ale nie jestem zadowolony z gry moich napastników nie wiem co zrobić. Napastnicy u mnie maja po 10 sytuacji sam na sam i nie potrafią bramki strzelić. Nie wiem jak wy to robicie ze macie nawet więcej niż 100 bramek w sezonie. Morale zawodników są bardzo dobre. Gram już 6 sezon a nadal tacy napastnicy jak AGUERO, ROONEY, COUTINHO, PARRA, nie strzelją więcej niż 20 bramek w sezonie.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, otóż zatrudniłem Najlepszych trenerów bramkarzy jacy są w grze i jacy są polecani na róznych Forach którzy mają po 4,5 gwiazdki na treningu bramkarskim, daje im przydział oczywiście Trening Bramkarski a tu patrze Tylko 3 Gwiazdki :/... Dlaczego tak sie dzieje? Jakiś błąd w grze??

Odnośnik do komentarza

Mam problem, otóż zatrudniłem Najlepszych trenerów bramkarzy jacy są w grze i jacy są polecani na róznych Forach którzy mają po 4,5 gwiazdki na treningu bramkarskim, daje im przydział oczywiście Trening Bramkarski a tu patrze Tylko 3 Gwiazdki :/... Dlaczego tak sie dzieje? Jakiś błąd w grze??

 

Czy mógłbyś podać link do for i/lub tematów, w których gracze polecają trenerów? Chętnie skorzystam z takiej wiedzy, gdyż wertowanie kilku tysięcy trenerów w wyszukiwarce FMowskiej jest wyjątkowo ciężkie :/

Odnośnik do komentarza

W tej reputacji daje zawsze Amator bo po raz pierwszy gram w FM.

Dzieki za pomoc!

 

 

Wybór w tym miejscu nie dotyczy tego, czy Ty grasz w grę po raz pierwszy, piąty czy tysięczny. Nie ustawiasz poziomu trudności w grze. Tu ustawiasz, jaki będziesz jako menadżer; od tego zależy, jaki klub będzie chciał Cię zatrudnić. Im wyższa reputacja tym lepszy, bardziej rozpoznawalny menadżer. Idąc tym tropem, jako rzeczywisty amator GRY powinieneś raczej ustawić reprezentant kraju - dostaniesz lepszy klub pod skrzydła (chyba, że sam go sobie wybierzesz; wtedy wyższa reputacja pozwoli Ci na sprowadzanie lepszych graczy na przykład).

Odnośnik do komentarza
może wpływa na to poziom obiektów treningowych?

 

Napewno nie, gdyż mam najlepsze obiekty treningowe i najlepsza szkółke młodziezową

 

Czy mógłbyś podać link do for i/lub tematów, w których gracze polecają trenerów? Chętnie skorzystam z takiej wiedzy, gdyż wertowanie kilku tysięcy trenerów w wyszukiwarce FMowskiej jest wyjątkowo ciężkie :/

 

 

masz w dodatkach odemnie zbiór praktycznie samych najlepszych trenerów. Kiedyś podawałem Linki do Pliku Trenerzy by Warson.txt

Odnośnik do komentarza

Gram klubem Afc Telford, w coca-cola league2, przed sezonem klub stał sie zawodowy i sprowadzilem mnóstwo dobrych Polakow i z pewnego spadkowicza stalem sie kandydatem do awansu, od poczatku wskoczylem na 1-sze miejsce w tabeli, ponad 30 meczow bez porazki, a teraz mam strasznie złą passe, 4 mecze bez zwycięstwa, zmieniam ustawienie druzyny, zawodnikow i ciągle nic, dziwna metamorfoza zeby z maszynki do wygrywania stac sie psomiewiskiem ligi i przegrywac nawet z ostatnia druzyna u siebie :/ irytuje mnie przeokropnie ta sytuacja, to normalne czy nie ? :)

Odnośnik do komentarza

Nowa łatka nie wymaga od was zaczynania nowej gry. Tylko pojedyncze poprawki wymagają nowej gry (jak up okna transferowego), ale patch jest w pełni kompatybilny z starszymi wersjami, a sądząc po ponad 1 000 plików jakie aktualizuje, liście zmian o długości od Las Vegas po Kamczatkę i 180mb chyba warto się nim zainteresować...

Odnośnik do komentarza

Nowa łatka nie wymaga od was zaczynania nowej gry. Tylko pojedyncze poprawki wymagają nowej gry (jak up okna transferowego), ale patch jest w pełni kompatybilny z starszymi wersjami, a sądząc po ponad 1 000 plików jakie aktualizuje, liście zmian o długości od Las Vegas po Kamczatkę i 180mb chyba warto się nim zainteresować...

Mogę się mylić ale przy patchach trzeba zaczynać nową grę przy wcześniejszych prawie zawsze tak było

Odnośnik do komentarza

Nowa łatka nie wymaga od was zaczynania nowej gry. Tylko pojedyncze poprawki wymagają nowej gry (jak up okna transferowego), ale patch jest w pełni kompatybilny z starszymi wersjami, a sądząc po ponad 1 000 plików jakie aktualizuje, liście zmian o długości od Las Vegas po Kamczatkę i 180mb chyba warto się nim zainteresować...

Mogę się mylić ale przy patchach trzeba zaczynać nową grę przy wcześniejszych prawie zawsze tak było

A skąd! Jedynie zalecano rozpoczęcie nowej gry, żeby odczuć pełnię zmian.

Odnośnik do komentarza

Nowa łatka nie wymaga od was zaczynania nowej gry. Tylko pojedyncze poprawki wymagają nowej gry (jak up okna transferowego), ale patch jest w pełni kompatybilny z starszymi wersjami, a sądząc po ponad 1 000 plików jakie aktualizuje, liście zmian o długości od Las Vegas po Kamczatkę i 180mb chyba warto się nim zainteresować...

Mogę się mylić ale przy patchach trzeba zaczynać nową grę przy wcześniejszych prawie zawsze tak było

A skąd! Jedynie zalecano rozpoczęcie nowej gry, żeby odczuć pełnię zmian.

Masz rację sprawdziłem

Czy da się to odinstalować bez reinstalacji gry??

Czy taktyki dalej będą tak skuteczne , czy trzeba szukać nowych rozwiązań ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...