Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście u mnie też pojawia się ten bug

może grać tylko w pucharach a w lidze już nie

A skąd wiesz że bug ?? jaka liga ? Może sprawdź przepisy tej ligi ?

 

A ja mam pytanie z innej beczki , w której z niższych lig (chodzi o silniejsze) nie ma ograniczeń co do pracowników spoza UE

Odnośnik do komentarza

Jak rozwija się młody talent na wypożyczeniu? Czy lepiej by się ogrywał w lidze w słabszej drużynie, czy może był w dobrym klubie ale miał marne szanse na występy? Czy baza treningowa i sztab szkoleniowy ma wpływ na rozwój zawodników na wypożyczeniu ?

Logicznie rzecz biorąc lepiej jest wysłać piłkarza do klubu, w którym będzie regularnie grał, a więc do słabszego klubu. Właśnie po to kluby wypożyczają swoich zawodników by Ci nie siedzieli na trybunach lub na ławie tylko grali i podnosili swoje umiejętności. Skoro piłkarz nie gra w Twojej drużynie, to nie ma sensu wysyłać go do lepszej drużyny lub na takim samym poziomie jak Twoja, bo tam też nie będzie grał.

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurza, ze tak łatwo mozna tracic ludzi ze sztabu szkoleniowego. Jak juz sobie człowiek skompletuje fajną ekipę to te lepsze kluby i tak powybierają sobie moich ludzi.

 

jak ktoś składa ofertę twoim pracownikom to możesz negocjować z nimi większy kontrakt wtedy to pracownik decyduje czy zostać czy też się przenieść mi zazwyczaj zostają

Odnośnik do komentarza

Veitz :

 

Miałem ostatnio taki sam problem. To nie jest winna osoba tylko zła gra zespołu. Poprostu gracze mają niskie morale bo musi Ci iść słabo. Nie ma na to innej recepty niż wygrywanie. Możesz tez poprosić kapitana zespołu żeby zwołał zebranie drużyny. Czasem ma to pozytywny skutek, a czasem wręcz odwrotnie. Możesz go o to poprosić w interakcji :).

 

 

musze się z tym nie zgodzić.brak harmonii z reguły powstaje z wyniku niewłaściwych rozmów motywacyjnym po meczu,piłkarze po prostu z reguły czują się pokrzywdzeni. U mnie dzieje się to nagminnie kiedy daje to poprowadzić spara asystentowi. Ostatnio przydarzyła mi się taka historia i mimo,że byłem liderem tabeli oraz w końcowym rozrachunku zdobyłem mistrza Polski to nadal w zespole widać było brak harmonii.To nie jest kwestia złych wyników.

Odnośnik do komentarza

Veitz :

 

Miałem ostatnio taki sam problem. To nie jest winna osoba tylko zła gra zespołu. Poprostu gracze mają niskie morale bo musi Ci iść słabo. Nie ma na to innej recepty niż wygrywanie. Możesz tez poprosić kapitana zespołu żeby zwołał zebranie drużyny. Czasem ma to pozytywny skutek, a czasem wręcz odwrotnie. Możesz go o to poprosić w interakcji :).

 

 

musze się z tym nie zgodzić.brak harmonii z reguły powstaje z wyniku niewłaściwych rozmów motywacyjnym po meczu,piłkarze po prostu z reguły czują się pokrzywdzeni. U mnie dzieje się to nagminnie kiedy daje to poprowadzić spara asystentowi. Ostatnio przydarzyła mi się taka historia i mimo,że byłem liderem tabeli oraz w końcowym rozrachunku zdobyłem mistrza Polski to nadal w zespole widać było brak harmonii.To nie jest kwestia złych wyników.

 

Brak harmonii pojawia się w tedy gdy duża ilość twoich zawodników ma mniejsze i większe problemy i są z tego niezadowoleni. Jak pojawiają się informacje o tym to sprawdźcie, którym piłkarzom jest źle (NZW) jeden będzie chciał nowy kontrakt, drugi odejść do większego klubu, kolejny chce grać w podstawowej 11 itp. Grając Wisłą Kraków co jakiś czas też mam brak harmonii, mimo że wygrywam, gram w LM, zdobywam trofea. Powodem u mnie jest tego że często zaraz po sukcesie inni chcą odejść i są z tego niezadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Witam !

Mam pytanie !

Dlaczego pisze mi że w składzie mam więcej niż 2 zawodników z poza UE jak mam samych hiszpanów 2 francuzów i 1 białorusina .

I 3-4 zawodników z Ameryki Południowej . A jak tych zawodników z Ameryki Płd. dałem do drużyny U-19 to dalej to samo ...

 

Ale pewnie mają przyznane numery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...